Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

proszę o pomoc
zima się zbliża i już się martwię o moje usta

Od siebie na dzień polecam Nivea truskawkową, daje lekko czerwony kolor i ładnie nawilża.
Na noc Balsam Tisane w słoiczku (ok 10 zł w aptece, rewelacja, opinie w necie pozytywne, nie wiem jak ten w sztyfcie).
Nie wiem czy próbowałaś carmex? Ja jeszcze nie, ale się przymierzam. Podobno super.
A i chce tez wypróbować Eos (balsam naturalny w kształcie jajka) Zobaczymy jaki jest.

Zdecydowanie polecam Carmex. Nie dawno kupiłam już drugi pierwszy był o zapachu wiśni obecny,który mam to zapach truskawki. I powiem,że wcale jakoś za specjalnie nie różnią się tym zapachem ;x
Dobrze chroni usta. Używałam też nivea tej która barwiła usta na czerwono i nie byłam z niej do końca zadowolona ponieważ jak ją "zlizywałam" to lepiłam się w ustach :p

nivea truskawkowa,jestem jej wierna kilka lat

carmex albo oeparol

zweryfikowana
Posty: 569
Ostrzeżenia: 1/5

a ja polecam zwykłą białą wazelinę ziaji. kocham ją i już

balsam do ust nivea S.O.S fajnie mrowi w usta i ma miętowy smak. Polecam

Dziewczyny a gdzie kupujecie ten carmex? Chcę wypróbować tę wiśnie. W domowych warunkach to smaruję miodem albo wazeliną. Tę pomadkę z nivea miałam ale więcej jej zjadłam niż na ustach podziałała. Mam jeszcze balsamik do ust z oriflame ale nie bardzo go lubię no i pomadka z winter care na wyjazdy w góry.

ja mam bebe perłową, używałam też nivei perłowej, obie sobie chwalę
również truskawkową niveę polecam
i o dziwo u mnie sprawdzają się też pomadki z Avonu (mam gruszkową i czekoladową)

zweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Carmex bardzo dobry ale mnie odrzuca zapach kamfory więc ja stosuję albo Tisane albo pomadki Nivea.Jak na noc dobre są też wazeliny kosmetyczne.Ja używam poziomkowej.:)

ja używam Nivea ale i tak mam po niej spierzchnięte usta....

Polecam balsam do ust Tisane na bazie miodu - super jest :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy !