Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

Ja używam od jakiegoś czasu odżywki z MUSE i jestem bardzo zadowolona.

Ja uważam, że odżywka do rzęs powinna być kupowana w aptece. Kiedyś kupiłam w internecie jakąś podróbkę i nic mi nie dała, a rzęsy były takie same. Od tygodnia biorę odżywkę, którą kupiła mi mama na urodziny :) LashVolution i powiem szczerze, że póki co efekt jest ok... już zaczyna się coś dziać i to najważniejsze. Jak zobaczę efekty to kupię sobie już sama kolejną :)

Ja również używam odżywki firmy Muse, kupiłam ją w zestawie razem z maskarą i odżywką do włosów :) niedawno zobaczyłam, że na facebook'u ogłosili konkurs, niestety nie na odżywkę, ale na maskarę (również odżywia rzęsy, łatwo się zmywa) i również postanowiłam skorzystać :) próbka maskary jest warta 40zł, można poznać nową markę nie wydając ani grosza :) wejdźcie na ich fanpage - Muse cosmetics Polska i poczytajcie!



niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Jeśli chodzi o rzęsy, stosuję odżywkę Realash. Zaś w przypadku brwi, zafundowałam sobie makijaż permanentny w http://salonlibra.pl/, dlatego wyglądają na gęstsze i ciemniejsze :)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Slyszalam ze pomadka z alterry jest dobra, ale nie testowalam.
Dzis przyszla do mnie odzywka long4lashes, bo slyszalam duzo pozytywnych opinii- zobaczymy jak dziala :)

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

A co powiecie o olejku rycynowym na rzęsy, czy sprawdził się u Wad? Słyszałam o nim dużo dobrych opinii

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Tez slyszalam duzo dobrego o rycynie- podobno swietnie dziala tez na wlosy :)

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Ja używam odżywki Eveline, ale potwierdzam to co piszą dziewczyny, że najlepszy jest olejek rycynowy z apteki.

Nanolash ;) i Realash ;)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Jeszcze do niedawna zarzekałam się, że tylko Revitalash, jednak okazuje się, że jest na rynku od dawien dawna tańsze serum o bardzo dobrym działaniu Lashvolution. Ja ogólnie wcześniej nie miałam problemu z rzęsami - nie wypadały i były mocne. Dopiero kilka lat temu zrobił się jakiś taki wielki book na długi i grube rzęsy, a ja takiego efektu nie mogłam uzyskać za nic w świecie. Po kilku tygodniach stosowania rzęsy są zauważalnie bardziej gęste. Opinie na temat lashvolution są dobre, a cena ok 50-70zł w zależności od apteki czy drogerii.

Lashvolution. Uzywam od poczatku stycznia i kolezanki mysla,ze doczepialam.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

moim zdaniem takie odzywki, olejki itp to pic na wodę;/

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Ja teraz testuję olej rycynowy. Nie podrażnia mi oczu i efekty są całkiem niezłe.

Olejek rycynowy.
Stosowałam na rzęsy, ponieważ zrobiła mi się większa przerwa miedzy rzesami i brzydko to wyglądało, stosowałam codziennie na noc i pomogło. Włoski odrosły, a rzęsy ktore jiz były przyciemniały i troszke nawet urosły. Polecam tanio o skutecznie :)

Cytat
myszowaty1989
moim zdaniem takie odzywki, olejki itp to pic na wodę;/

A niby czemu? Trzeba być systematycznym, ale efekty są.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ibright - kto stosował?