Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
witadag
olejek rycynowy..tanio i skutecznie

to prawda.tez uzywalam przez jakis czas. rzesy sie przyciemnily i wydluzyly
wylewalam odrobine na umyty wczesniej aplikator z tuszu do rzęs a pozniej jak nie chcialo mi sie myc aplikatora to po prostu patyczkiem do uszu nakladalam na rzesy ;p
bardzo dobry efekt
kurde bylam dzis w aptece moglam kupic buteleczke! ;/

Ja aktualnie stosuję serum active lash.




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-19 21:08 przez Zuzanna25.

Fajna nowość na rynku, produkowana przez Refectocil. Widziała może gdzieś któraś, można kupić już w Polsce?
Słyszałam, że jest rewelacyjne i nawet lepsze niż Revitalash, ale nie wiem czy można to gdzieś kupić i jaka byłaby cena :/
W 100% naturalne!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-03 13:29 przez Magma00.

Ja wczoraj kupiłam regenerum,podobno efekty porównywalne z revitalash,ale to się okaże:)Olejkiem rycynowym smarowałam wieczorem,ale rano miałam oczy całe opuchnięte:/

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepszą odżywką, jaką do tej pory stosowałam jest beautylash.pl . Nie zamieniłabym jej na żadną inną. Wykorzystałam już dwa opakowania i pewnie jeszcze nie raz po nią sięgnę. Rzęsy są znacznie dłuższe i gęstsze. No i co najważniejsze – zdrowo wyglądają.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

Ja jeszcze nie stosowałam żadnej odżywki do rzęs ale się do tego przymierzam. Chciałabym osiągnąć efekt pięknych, długich i gęstych rzęs. Czytałam ostatnio, że http://www.miralash.pl/ jest jednym z takich produktów i to serum właśnie wzmacnia rzęsy. Myślę, ze to będzie mój krok do wymarzonych rzęs. Wreszcie moje spojrzenie będzie piękne :)

Cytat
lalamalowana
Ja wczoraj kupiłam regenerum,podobno efekty porównywalne z revitalash,ale to się okaże:)Olejkiem rycynowym smarowałam wieczorem,ale rano miałam oczy całe opuchnięte:/

I jak to regenerum? Stosowałam, ale u mnie nie było efektu :(

Ja mam odżywkę z firmy MUSE. Jest bardzo dobra, efekty widać już po 15 dniach, ma dobry skład i fajnie się aplikuje. Miałam słabe i rzadkie rzęsy, a teraz co chwilę zaglądam w lustro i nie mogę się napatrzeć na ten efekt.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-16 14:23 przez tatiana-dab.

Polecam odżywkę z Eveline SOS Lash Booster :) Wzmacnia rzęsy, stymuluje wzrost nowych, zagęszcza, wydłuuża :P Ja miałam wykonywany permanentny makijaż oczu(kreska na górnej powiece). Po tym moje rzęsy były tak osłabione i zaczęły wypadać, więc kupiłam w aptece odżywkę z Regenerum, a po kilku zastosowaniach zaczęła się jeszcze większa masakra-odradzam kupna :( I wreszcie natrafiłam na odżywkę z Eveline, o której wspomniałam wcześniej i okazała się wybawieniem :D Po kilku zastosowaniach na noc rzęsy jak nowe :D Fajnie siè sprawdza także jako baza pod maskarę :)

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Koniecznie wypróbuj lashvolution.pl Działa rewelacyjnie. Jest bardzo łatwa w użyciu i nie podrażnia oczu. Po 2 miesiącach widać pierwsze efekty a cała kuracja trwa około 3 miesięcy. No i ona jest stricte do rzęs, ale na prawdę warto

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Ja polecę tę ***produkt/9279/Artdeco/Lash-Growth-Activator-Kuracja-do-rzes-nr-02-7ml/ , teraz jeszcze jest w promocji, więc tym bardziej warto ;)

Cytat
adelajda313
DZIEWCZYNY ŻADNYCH ODŻYWEK. NAJLEPESZY JEST OLEJEK RYCYNOWY Z APTEKI. KOSZTUJE OKOŁO 3,00 ZŁ. CODZIENNIE PRZED SPANIEM NAKŁADAJCIE PATYCZKIEM DO USZU LUB CZYSTĄ SZCZOTECZKĄ PO TUSZU. DZIEWCZYNY Z GÓRY MAJĄ RACJĘ !!! :) STARA METODA I BARDZO SKUTECZNA :) POZDRÓWKI :)

Dopóki nie dostanie się do oka i nie wywoła uczulenia!

Ja używam odżywki z MUSE. Cena dość wysoka, ale produkt jest bardzo wydajny (opakowanie starcza na około 5 miesięcy). Poleciła mi kosmetyczka, a że zawsze ma racje i wielokrotnie już dała mi dobrą radę, to postanowiłam spróbować i jestem zachwycona.

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Polecam odżywkę do rzęs z FM GROUP.
Do kupienia u mnie. na szafie :)


Informacja od producenta
Serum do rzęs to odżywka aby poprawić kondycję rzęs.
Skoncentrowany eliksir stymuluje wzrost rzęs i zapobiega ich wypadaniu. Pierwsze efekty zauważalne już po 15 dniach stosowania.
Serum sprawia, że stają się dłuższe, grubsze i bardziej gęste. Dzięki żelowej konsystencji serum idealnie się aplikuje i utrzymuje na linii rzęs. Odpowiednie dla osób noszących szkła kontaktowe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jantar -Farmona odżywka do włosow i skory glowy