Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9
niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

31 sty 2017 - 11:04:18

Ja od dłuższego czasu stosuje krem brzozowy fajny lekki krem, po którym twarz jest sprężysta i rozświetlona, cena jest przyjazna. Polecam :)

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

19 lip 2019 - 11:40:08

ja na dzień mam richevon, ale szczerze to bardzo często używam go też na noc - po prostu na obie pory się sprawdza :)

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

25 paź 2019 - 09:33:24

Kilka dobrych maseczek:
Skóra nie będzie brzydko błyszczeć
jeśli zastosujemy tonik ze słabej herbaty z dodaykiem łyżeczki soku cytrynowego.Po kilkakrotnym zmywaniu tamponem nasączonym takim prostym kosmetykiem-twarz będzie matowa.

Cienie pod oczami
Aby pozbyć się sińców pod oczami,wieczorem stosuj okłady z naparu kwiatów niezapominajki.

Bardzo fajna jest jeszcze maseczka z miązszu selera, odżywia oraz rewitalizuje. Można do niej wykorzystać miąższ z wyciskarki.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

12 maj 2020 - 07:39:02

Dzięki :D ja akurat botoxu się boje więc w moim wypadku chyba tylko mezo wchodzi w grę :) i nawet nie chodzi mi o zmarszczki na samych "workach"tylko jakby pod workami,pod linia oczodołu,takie jakby maleńkie ledwie widoczne pierwsze linie czy coś :) na coś takeigo nadaje się mezo?

Zastanawiałam sie jeszcze nad osoczem.... https://redtips.pl/uroda/dlaczego-warto-wybrac-usuwanie-zmarszczek-w-gabinecie-medycyny-estetycznej.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-23 08:16 przez edamorka.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

29 cze 2020 - 12:54:41

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-09 14:19 przez isra.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

29 sty 2023 - 19:11:42

Bardzo lekki i dobrze nawilżający jest krem z Bielendy blue jelly cream :) ma opakowanie w chmurki i jest w formie żelu. Ma świetny skład, bardzo polecam!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakich farb do włosów używacie?