Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

06 lip 2016 - 16:22:14

ja mam dermikę, podobno nie powinno się ciągle uzywac tego samego kremu przez wiele lat , ale czy to prawda? tego nie wiem.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

07 lip 2016 - 22:48:23

Ja latem stosuję inne i zimą inne, jakoś nie zauważyłam, żeby moja skóra na tym ucierpiała czy przyzwyczaiła się. Póki co większych problemów z cerą nie mam. Latem stosuję hydrosense, mocno nawilżający z filtrem, zimą regenerujący essence.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

08 lip 2016 - 10:46:38

Cytat
wkamilaww
Dziewczyny czytajcie sklady kremów. Niekiedy kremy sa bardzo reklamowane, drogie a skład jest kiepski ( firma musi sobie zrekompensowac koszta poniesione na reklamę i stosuje tanie składy).

Sama staram się głównie stosować naturalne kosmetyki. Zakochałam sie na przykład w serum Richevon do twarzy. Jest to polska firma,serum nie ma w sobie silikonów, parabenów , Zapychaczy a jedynie aktywne składniki. I nigdy dotąd moja skóra nie była tak nawilżona.

Gdzie mogę je dostać?

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

13 lip 2016 - 11:15:58

Cytat
fakturkaa
Cytat
wkamilaww
Dziewczyny czytajcie sklady kremów. Niekiedy kremy sa bardzo reklamowane, drogie a skład jest kiepski ( firma musi sobie zrekompensowac koszta poniesione na reklamę i stosuje tanie składy).

Sama staram się głównie stosować naturalne kosmetyki. Zakochałam sie na przykład w serum Richevon do twarzy. Jest to polska firma,serum nie ma w sobie silikonów, parabenów , Zapychaczy a jedynie aktywne składniki. I nigdy dotąd moja skóra nie była tak nawilżona.

Gdzie mogę je dostać?

Mam to serum i zamawiałam przez internet. Wcześniej pamiętam,że szukałam go w sklepach stacjonarnych ale nie byłam w stanie znaleźć Może dlatego,że jest takie tanie. Powiem Ci jednak,ze Richevon jest tak wydajny,że opłąca się bardziej niż tańsze sera, która wykańczałam w miesiac czy dwa. To wystarczy na pewno na kilka miesięcy.

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

12 wrz 2016 - 08:28:06

Krem do twarzy to zmieniam co jakiś czas, ale bardzo długo nie mogłam znaleźć kremu pod oczy, bo miałam przesuszoną wręcz skórę. Jak wam też drogeryjne nie dają rady to polecam ten Body Empire eliksir pod oczy do kupienia tylko na stronie producenta. Drogi, ale wydajny i naprawdę działa, więc zamiast wydawać co chwile na kolejny drogeryjny lepiej zastanowić się nad tym. Ja nie żałuję ;)

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

12 wrz 2016 - 10:17:51

Ja rownież jestem wielką fanką serum Richevon chociaż dłuuuuugo się zastanawiałam czy kupić bo cena nie jest niska.Ku mojej uciesze cera wyglaąda o wiele lepiej i zniknęły pierwsze zmarszczki mimiczne, które powodowaly mnie czyste przerażenie ( mam dopiero 24 lata i już się zaczęły pojawiać z racji tego,ze mam bogatą mimikę twarzy...)

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

30 paź 2016 - 11:46:39

zależy na co ten krem, ja mogę polecić bardzo dobry produkt na zaczerwienienia, ogólnie zwykle moja buzia jest cały czas czerwona, ale odkąd pani w aptece poleciła mój problem zniknął :) http://urodaizdrowie.pl/czy-rosaliac-ar-intense-zlikwiduje-zaczerwienienia-skory dołączam odnośnik do artykułu w którym znajduje się opis tego cudeńka :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-30 11:46 przez ballustra.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

30 paź 2016 - 14:19:25

Witam polecam zestaw kremow bioloq teraz mozna tanio kupic w aptece,super dzialaja ja tez mam do cery mieszanej i wrazliwe oczy i jedyny tanszy krem po ktorym nie łzawie

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

30 paź 2016 - 14:39:46

Dermedic hydrain 2

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

31 paź 2016 - 14:20:46

Cytat
sabinaczaja
Witam polecam zestaw kremow bioloq teraz mozna tanio kupic w aptece,super dzialaja ja tez mam do cery mieszanej i wrazliwe oczy i jedyny tanszy krem po ktorym nie łzawie

używałam różnych kremów z bioliq i raczej reklama robi swoje, bo kremy tak naprawdę zwykłe, teraz używam mixa nawilżającego i widać efekty , na cerę z niedoskonałościami polecam neutrogenę krem na noc z grejpfrutem

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

09 lis 2016 - 15:23:48

Ja z kremów lubię Biodermę, Dermedic krem-żel, on jest lekki więc bardziej na lato się nadaje. Teraz mam krem z bielendy, z serii Dr medica, przeciwtrądzikowy, dobrze radzi sobie z niedoskonałościami, nawilża i wygładza cerę. Nie uczula i nie podrażnia, więc na pewno kupię go jeszcze ponownie :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

21 lis 2016 - 14:30:57

Ja natomiast od ponad miesiąca stosuję serum i krem elixir by nature. Świetnie sprawdzają się przy pielęgnacji twarzy, ponieważ po pierwsze świetnie ją oczyszczają, a ponadto zapobiegają wnikaniu do porów zanieczyszczeń z powietrza. Poza tym krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i bardzo dobrze nawilża. Mnie osobiście najbardziej jednak do gustu przypadł niebanalny, ziołowy zapach tych kosmetyków:)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

29 lis 2016 - 09:34:41

Ja zdecydowanie polecam produkty Tołpy http://tolpa.pl/twarz,k2, twarz nie wysusza się ani nie przetłuszcza przez co nie tworzą się pryszcze i wągry. Wcześniej używałam Nivea, zawsze ceniłam ich produkty, ale moja skóra zaczęła się sprzeciwiać i strasznie dużo pryszczy mi wyskoczyło na twarzy..

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

30 gru 2016 - 06:48:17

Mam to serum i jestem ogólnie zachwycona. Nigdy nie byłam przekonana do tak drogich kosmetykow ponieważ miałam kilka nieudanych zakupów. Ale jak kupiłam ten to totalnie przepadłam.
Po pierwsze jest o wiele bardziej wydajny od tych tanich. Po drugie znakomicie się wchlania.A po trzecie z czasem rzeczywiście widzę zmniejszenie zmarszczek mimicznych.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

13 sty 2017 - 00:58:30

Z kremów na zimę dobry jest jeszcze Fitomed, miałam taki nr 2 do cery naczynkowej, ma naturalny skład. Z matujących kremów mogę polecić krem-żel Insta perfect matt & clear, dobrze matuje, nawilża i odżywia skórę, nie świeci mi się tak po tym kremie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z dojazdem do klienta.