Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 451
Ostrzeżenia: 1/5

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:21:50

Cytat
deliciousxx
Cytat
SySiA_s
Tutaj też w tym jest właśnie ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze.
Cytat
deliciousxx
Ja używałam, po to by brązowe włosy trochę rozjaśnić i pomalowć na rudo. Spotkałam się z różnymi opiniami na necie ale mi włosów NIE spaliło, nie zauważyłam też żeby pogorszyła się ich kondycja ale ja używałam tego tylko na końcówki, tak z 15 cm. Co do rozjaśniania - zauważalne ale nie bardzo, może dlatego że jest przeznaczony do włosów blond. a i na pewno nie opłaca się kupować go na allegro. w zwykłym sklepiku z kosmetykami też kupisz za 9 zł a na allegro musisz dać jeszcze za przesyłkę. takie moje zdanie :)



Ja chce zamówić z allegro bo szukałam u siebie w mieści i niestety nigdzie go nie widziałam.A myślisz że na ciemny brąz coś pomoże?

to zależy jaki efekt chcesz uzyskać ale sądzę że jesli nawet coś rozjaśni to efekt może wyjść pod rudy, taka informacja chyba nawet znajduje się na opakowaniu.
(moje włosy to był jasny brązik po resztkach farby i chciałam je lekko rozjaśnic żeby farba lepiej zadziałała)


Tak tak właśnie chce coś pod rudy...I tak już taki troszkę mam przez nasze letnie słoneczko...

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:24:05

Cytat
SySiA_s
Tutaj też w tym jest właśnie ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze.
Cytat
deliciousxx
Ja używałam, po to by brązowe włosy trochę rozjaśnić i pomalowć na rudo. Spotkałam się z różnymi opiniami na necie ale mi włosów NIE spaliło, nie zauważyłam też żeby pogorszyła się ich kondycja ale ja używałam tego tylko na końcówki, tak z 15 cm. Co do rozjaśniania - zauważalne ale nie bardzo, może dlatego że jest przeznaczony do włosów blond. a i na pewno nie opłaca się kupować go na allegro. w zwykłym sklepiku z kosmetykami też kupisz za 9 zł a na allegro musisz dać jeszcze za przesyłkę. takie moje zdanie :)



Ja chce zamówić z allegro bo szukałam u siebie w mieści i niestety nigdzie go nie widziałam.A myślisz że na ciemny brąz coś pomoże?

ja robiłam na ciemny brąz i efekt taki,że złapało ale gdzieniegdzie mialam takie plamy .Efekt taki ,że wyszedł taki zmatowiały rudy.Włosy też wysuszył i strasznie się plątały ;/

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:26:56

Cytat
SySiA_s
Cytat
klasiula
Cytat
everyone
używałam tego rozjaśniacza i odradzam. Owszem rozjaśnia włosy ale przy tym strasznie je niszczy. Miałam długie włosy kiedy zaczęłam używać tego rozjaśniacza. Używałam go średnio dwa razy w tyg. Włosy zaczęły mi strasznie wypadać, w ogóle się nie układały i nie dały rozczesywać, były sztywne. W efekcie musiałam skrócić włosy przed ramiona. Teraz używam szamponu i odżywki ze skrzypu i czekam aż włosy odrosną.

i właśnie dlatego polecałam płukanki z rumianku... to na pewno nie zniszczy Ci włosów, a podejrzewam że i efekt rozjaśnienia będzie lepszy :D jednak co naturalnie to naturalnie :)


Tylko skąd tu rumianek:d

możesz kupić herbatę rumiankową :) żaden problem :p

zweryfikowana
Posty: 181
Ostrzeżenia: 1/5

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:28:26

używałam

śmierdzi!!!!!!!
nie polecam!!!!

zweryfikowana
Posty: 451
Ostrzeżenia: 1/5

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:28:27

Cytat
klasiula
Cytat
SySiA_s
Cytat
klasiula
Cytat
everyone
używałam tego rozjaśniacza i odradzam. Owszem rozjaśnia włosy ale przy tym strasznie je niszczy. Miałam długie włosy kiedy zaczęłam używać tego rozjaśniacza. Używałam go średnio dwa razy w tyg. Włosy zaczęły mi strasznie wypadać, w ogóle się nie układały i nie dały rozczesywać, były sztywne. W efekcie musiałam skrócić włosy przed ramiona. Teraz używam szamponu i odżywki ze skrzypu i czekam aż włosy odrosną.

i właśnie dlatego polecałam płukanki z rumianku... to na pewno nie zniszczy Ci włosów, a podejrzewam że i efekt rozjaśnienia będzie lepszy :D jednak co naturalnie to naturalnie :)


Tylko skąd tu rumianek:d

możesz kupić herbatę rumiankową :) żaden problem :p

I myć tzn.płukać ta herbatą? Dzisiaj lecę kupić;)
Cytat
Bursztynowa
używałam

śmierdzi!!!!!!!
nie polecam!!!!

Tylko dlatego że śmierdzi to go nie polecasz?
Wszystkie inne farby czy rozjaśniacze też śmierdzą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-27 10:29 przez SySiA_s.

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:37:18

też mam go na sprzedaż, nowy bez pudełka :)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:46:12

Cytat
SySiA_s
I myć tzn.płukać ta herbatą? Dzisiaj lecę kupić;)

tak, zalej trzy saszetki dwoma szklankami wrzątku i zaparzaj 10 minut pod przykryciem.

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:48:09

dupa zadnych efektow nie widzialam tylko wlosy poniszczylam ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zamykanie naczynek Poznań