Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 1/5

błagam o pomoc niewiem co juz robic, dermatolog mi nie pomógł , jeden i drugi a juz nie mam kasy na te specyfiiki . Zaznaczam ze chce sie poradzic osob które mają ten proebl lub miały i co im na to pomogło. Chodzi mi o grudki takie pod skórne najbardziej widoczne pod słonce mysle ze osoby które to maja rozumieja o co chodzi. wyciskanie u kosmetyczki ich nie wchodzi w gre, kiedy gdy nie mialam tego problemu ale i tak jakies tam problemy z cera , to byłam na tym oczyzczaniu u kosmetyczki i twarz była tak zmasakrowana ze wstydzilam sie wyjsc z domu przez miesiąc i do tej pory slady po wyciskaniu;/.....byłam ten u kosmetyczki na peelingu kwitacyjnym itp, stosowałm rózne specyfiki brevoxyl , skinoren ,acn derm i wiele innych i nic mi na te grudki nie pomaga. wyleczylyscie to czyms??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-21 18:03 przez lidzia3.

mi pomagał EPIDUO ale tak naprawdę to tylko leczy skutek a nie przyczynę. Przyczyna to zła dieta.

ja polecam tabletki antykoncepcyjne , przed mialam zaminowana twarz teraz ani sladu pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

mi pomogła maść z antybiotykiem klindacin

może jakieś suplementy? ja też kiedyś miałam problem, no mnie hormony pomogły ale dziś żeby już nie dopuscić do tego co było- bo mam tendencje, łykam codziennie 2,3 witaminy C, codziennie rano na czczo piję ciepłą wodę z miodem. i dobrze oczyszczam twarz, żel do mycia Vichy do cery z niedoskonałościami, na dzień krem z witaminą C też Vichy a na noc krem odżywczy dobrze nawilżający.

kup sobie olej kukurydziany i pij 2 łyżki dziennie

ja słyszałam że przyczyna co sucha cera. A pozbywam się tego u kosmetyczki ale fakt - bardzo boli i slady zostają

Ja robię raz na pół roku kwasem glikolowym ISIS. Efekt utrzymuje się miesiąc-dwa no i dobrze odświeżona cera. Tubka tarcza na 3 zabiegi. Polecam też Davercin (13zł), na receptę antybiotyk w żelu, wyleczy wszystko.

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 1/5

mówicie o tabletkach hormonalnych ale to arczj na pryszcze nie grudki? a nawet gdyby pomogło to anpewno nie zlikwidowały one tej kaszki czyli grudek a nie krostek , tylko wiecej nie wyskakiwało tak???
DZIEWCZYNY NIE RADZCIE MI A TRĄDZIK KROSTY ITP. CHODZI MI TYLKO O ZASKÓRNIKI ZAMKNIETE , PODSKÓRNE GRUDKI , KASZKA.. BO NP TABLETKI HORMONALNE TON RACZEJ NA KROSTY , TRADZIK ,

Cytat
pauleks
ja słyszałam że przyczyna co sucha cera. A pozbywam się tego u kosmetyczki ale fakt - bardzo boli i slady zostają
rACZEJ NIE W MOIM PRZYPADKU , BO JA MAM CERE BARDZO TŁUSTĄ , ŚWIECE SIE JAK LATRANIA



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-21 18:15 przez lidzia3.

Cytat
lidzia3
mówicie o tabletkach hormonalnych ale to arczj na pryszcze nie grudki? a nawet gdyby pomogło to anpewno nie zlikwidowały one tej kaszki czyli grudek a nie krostek , tylko wiecej nie wyskakiwało tak???
DZIEWCZYNY NIE RADZCIE MI A TRĄDZIK KROSTY ITP. CHODZI MI TYLKO O ZASKÓRNIKI ZAMKNIETE , PODSKÓRNE GRUDKI , KASZKA.. BO NP TABLETKI HORMONALNE TON RACZEJ NA KROSTY , TRADZIK ,
Cytat
pauleks
ja słyszałam że przyczyna co sucha cera. A pozbywam się tego u kosmetyczki ale fakt - bardzo boli i slady zostają
rACZEJ NIE W MOIM PRZYPADKU , BO JA MAM CERE BARDZO TŁUSTĄ , ŚWIECE SIE JAK LATRANIA

Toć Ci przecie napisałam. Też mam problem z zaskórnikami i pomaga na bank kwas glikolowy (każda kosmetyczka to samo Ci powie) i mi pomógł doskonale Davercin za 13zł, dodatkowo wszystkie inne krostki zniknęły

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
nikol24
może jakieś suplementy? ja też kiedyś miałam problem, no mnie hormony pomogły ale dziś żeby już nie dopuscić do tego co było- bo mam tendencje, łykam codziennie 2,3 witaminy C, codziennie rano na czczo piję ciepłą wodę z miodem. i dobrze oczyszczam twarz, żel do mycia Vichy do cery z niedoskonałościami, na dzień krem z witaminą C też Vichy a na noc krem odżywczy dobrze nawilżający.
suplemnty łykam , cynk od ponad roku i nie pzrseataje, czasem wita,mine b , wit pp , wit c , pije zieloną cherbate , lapacho , nie jem czekolady osytrych rzeczy żółtego sera itp a cera w coraz gorszym stanie

zweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mam tez takie i to nie są żadne pryszcze, ja mam na to jedyny sposób wyciskam wszystko potem robie sobie peeling i nakladam maseczke oczyszczającą z ziaji i trzymam ja tak 2-3h i potem mam twarz jak pupka niemowlaka.

1. Epiduo
2. Witamina PP 200mg 2 razy dziennie
3. Seria Effaclar: używam effaclar K na noc bo on powoduje łuszczenie,a na dzień Effaclar Duo i po 2 tygodniach już widze efekty :))

bo to że od złej diety ma się niedoskonałą cerę to głupota ! to hormony i czynniki zewnętrzne wpływają na stan skóry. ja tam jem wszystko i jakoś cerę mam ok choć tendencję do niedoskonałości też tak jak napisałam. a hormony dobrze wpływają na poprawę skóry, nie ważne czy to trądzik czy jakieś grudki, zaskórniki. więc może spróbuj? są teraz lekkie te tabletki i naprawdę prawie każdej pomagają.

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 1/5

myslałąm o hormonach , tlylko ze deramtolog nie chce przepisac, a przeciez do ginekologa nie pojde i nie powiem ze chodzi mi takie głównie na poprawe stanu cery ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak oceniacie euphorie i czy inne tez sa tak slixczne ktore polecacie