Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

peeling do ciała

19 wrz 2011 - 13:53:12

dziewczyny stosujecie peelingi do ciała? jak często? ja kupiłam ostatnio ten migdałowy peeling do ciała.
na jaką skórę stosujecie , na zwilżoną, suchą czy mokrą?



peeling do ciała

19 wrz 2011 - 13:56:15

Zawsze na zwilżoną skórę, używam peelingu kawowego (domowej roboty) lub kupuję peelingi z Joanny :)



peeling do ciała

19 wrz 2011 - 13:57:04

ja stosuję raz w tygodniu, na skórę zwilżoną :) a ten twój peeling jak się sprawdza?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-19 13:57 przez matura.

peeling do ciała

19 wrz 2011 - 13:57:24

stosuję na twarz 3 razy w tyg, ciało 2 razy. wszystko zależy od peelingu, ja stosuję na oczyszczoną suchą skórę

peeling do ciała

19 wrz 2011 - 13:58:54

matura - nie mogę jak na razie wiele powiedzieć, bo użyłam go dopiero pierwszy raz. a i tak jestem mile zaskoczona bo peeling ten pozostawia aksamitnie jedwabiście gładką skórę. to był szok dla mnie bo nigdy nie spotkałam się z czymś takim :)

peeling do ciała

19 wrz 2011 - 13:59:34

Raz w tygodniu, peeling Joanna w dużym opakowaniu, nie ten mały, gdyż większa tuba ma grubsze drobinki ścierające

peeling do ciała

19 wrz 2011 - 14:01:17

Cukier i oliwka, albo z kawą - domowy peeling. Raz w tygodniu...

peeling do ciała

19 wrz 2011 - 14:01:53

Ja zawsze z joanny,przyjemny zapach i spełnia swoje zadanie no i cena przystępna. :)

peeling do ciała

19 wrz 2011 - 14:39:41

Cytat
seniorita_
stosuję na twarz 3 razy w tyg, ciało 2 razy. wszystko zależy od peelingu, ja stosuję na oczyszczoną suchą skórę


podobno na twarz to nie częściej niż raz w tyg., bo jak się robi więcej, to skóra szybciej się przetłuszcza.

Ogólnie peeling to coś rewelacyjnego, najlepszy oczywiście domowej roboty z kawy, tylko trochę brudno po nim dookoła...;/ Ale skóra gładziutka, mięciutka, jak u niemowlaka ;D

Tylko, że z lenistwa właśnie kupiłam ostatnio z Dax Perfecta, ale taki średni, więcej się chyba nie skusze. A poleciłybyście jakiś? Ja następnym razem wypróbuje z Bielendy, używała może któraś? Polecacie? Albo jakiś inny jeszcze ( oprócz Ziaji)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-19 14:42 przez Milana888.

peeling do ciała

19 wrz 2011 - 16:05:34

Ja stosuje peeling z soli z morza martwego wzbogacony o olejki nawilżające i eteryczne. Polecam!

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

peeling do ciała

19 wrz 2011 - 16:08:10

Cytat
warszawa0000
Zawsze na zwilżoną skórę, używam peelingu kawowego (domowej roboty) lub kupuję peelingi z Joanny :)
tak najlepszy jest pomarańczowy :D :D :D uwielbiam go

peeling do ciała

19 wrz 2011 - 16:09:28

milana polecam Ci ten który ja kupiłam. mnie poleciła go znajoma i jak na razie nie spotkałam się z drugim takim. to jest peeling z wyżej półki, jest dość drogi ale podobno wydajny i starcza na długo :)

peeling do ciała

19 wrz 2011 - 17:26:33

Cytat
sashafierce
milana polecam Ci ten który ja kupiłam. mnie poleciła go znajoma i jak na razie nie spotkałam się z drugim takim. to jest peeling z wyżej półki, jest dość drogi ale podobno wydajny i starcza na długo :)

a kupowałaś go w jakiejś drogerii czy przez internet zamawiałaś?

peeling do ciała

20 wrz 2011 - 12:52:40

kupowałam normalnie w sklepie z ekologicznymi kosmetykami. podejrzewam, że właśnie jakość jest związana z tym, że jest tam bardzo dużo olejku migdałowego :)

peeling do ciała

20 wrz 2011 - 17:17:40

no to pozostaje mi się rozejrzec za jakimś sklepem u mnie w mieście , który ma takie ekologiczne kosmetyki. Powinnam chyba zdążyc znaleźc zanim mi się obecny skończy ;) Albo popatrze w necie, też powinno coś takiego byc ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

używał ktoś