Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 07:32:16

Hej ! Denerwuja mnie strasznie moje włosy. Jeszcze nie znalazłam żadnego dobrego szamponu dla nich. Myję je co 2 dni, ale juz na drugi dzien wyglądają okropnie. Używałam wielu, wszystkich juz nie pamiętam, ale na pewno Garniera odbudowa i coś tam, head & shoulders, a ostatnio kupiłam sobie z Nivea, prostujący włosy i po prostu jest okropny ! Po umyciu wlosów, włosy są oklapłe (tzn po prostowaniu, bo po wysuszeniu, po kazdym myciu są okropne), wyglądają na przetluszczone chodź nie są, a nastepny dzien to juz totalna porażka.
Muszę więc szybko kupić inny szampon. Nie mam gęstych włosów, raczej rzadkie. Chciłabym, aby ładnie wyglądały po umyciu i tak sie trzymały.
Jaki polecacie szampon ?

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 07:41:12

yhh mam podobnie ;||

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 07:43:05

nie wiem, czytałam na innym forum i niektórzy polecają szampon pokrzywowy taki za 3-4zł. Myślicie, że pomaga ?

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 07:45:00

czy ja wiem.. myje na zmaine z hand&shoulders ale czy pomaga.. niewiem moze wogole trzeba sie przerzucic na pokrzywowy

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 07:48:35

właśnie sobie czytałam na innych forach i wyczytalam , że szampon Body shop niby jest świetny, ale największa butelka kosztuje 50zł i chyba trzeba gdzieś składać zamówienia ;/

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 07:55:25

no to niezle ;||
troche to wkurzajace myc co drugi dzien a na drugi dzien i tak masakra, no alee nie ma wyjscia ;]

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 08:00:25

a schwarzkopf?:P
uzywaj odzywek!

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 08:04:30

pantin...
clear;pqq

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 08:14:24

Mam ten sam problem - włosów jest dużo ale są bardzo cieniutkie, do tego się przetłuszczają więc myje je codziennie (dużo ćwiczę to też wpływa na nadmierne przetłuszczanie). Zaczełąm używać szamponu i odżywki ELSEVE nutri - blaski LIGHT(włosy długie, cienkie z tendencją do przetłuszczania się). Nadal muszę myć codziennie ale przynajmniej ładnie wyglądają i są puszyste! Polecam

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 08:31:57

Miałam podobny problem. Więc udałam się do apteki po jakiś cud szampon. No i poprosiłam szampon do włosów które wyglądają jak przetłuszczone, łamią się, wypadają itp itd. No i pani poleciła mi szampon H-pantoten. Cena około 23 zł. I jest świetny! Używałam go przez pół roku i stało się tak że nie mogłam go kupić bo byłam za granicą i kupiłam szampon jakiś zwykły Palmolive czy Fruktisa. No i do dziś włosy są naprawdę miekkie w dotyku, nie wyglądają jak bym miała smalec na głowie, nadmiernie też się nie puszą. Może i Ty spróbujesz??

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 08:32:11

Cytat
szperaacz
a schwarzkopf?:P
uzywaj odzywek!

Odżywki??? Odpadają przynajmniej w moim przypadku, bo dodatkowo obciążają włosy i jak używałam jakiś czas to poł dnia i wyglądała jakbym umyła je wodą z cukrem, kleiły się i miałam strąki na głowie. Wiecie jaki ja ostatnio stosowałam i był super??? Taki z Rossmana- zielony- chyba 7 ziół. Są różne te szampony ale na każdym pisze YUNG. Butelka 400ml i kosztuje niecałe 4 zł. No i wystarczy odrobina bo jest dość wydajny. Ostatnio miałam z tej serii ale jekiś inny( biały w biało-fioletowej butelce) i na moje przetłuszczające się był kiepski, teraz mam z ekstraktem z owoców (pomarańczowy) i też szału nie ma. Ale ten zielony miałam już jakiś czas i był FANTASTYCZNY. Polecam, bo chyba przetestowałam wszystkie inne dostępne, typu Nivea, schauma, itp.

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 08:49:29

polecam ci szampon z ziaji Plantica ja uzywam z czarnej rzepy i jestem barrdzo zadowolona slicznie pachnie i w dobrej cenie ok. 5zł pytaj także w aptekach:) http://www.allegro.pl/item622418714_ziaja_plantica_v_szampon_czarna_rzepa_200ml.html

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 08:51:15

Cytat
she15
Hej ! Denerwuja mnie strasznie moje włosy. Jeszcze nie znalazłam żadnego dobrego szamponu dla nich. Myję je co 2 dni, ale juz na drugi dzien wyglądają okropnie. Używałam wielu, wszystkich juz nie pamiętam, ale na pewno Garniera odbudowa i coś tam, head & shoulders, a ostatnio kupiłam sobie z Nivea, prostujący włosy i po prostu jest okropny ! Po umyciu wlosów, włosy są oklapłe (tzn po prostowaniu, bo po wysuszeniu, po kazdym myciu są okropne), wyglądają na przetluszczone chodź nie są, a nastepny dzien to juz totalna porażka.
Muszę więc szybko kupić inny szampon. Nie mam gęstych włosów, raczej rzadkie. Chciłabym, aby ładnie wyglądały po umyciu i tak sie trzymały.
Jaki polecacie szampon ?

Witaj. Mmiałam ten sam problem, uzywałam wszystkich markowych szamponów, poszłąm do dermatologa ale i tak nic nie pomoagało, włosy były okropne, predłuszczały sie w ciągu doby, skóra głowy swędziałą mnie od zman szamponow a co za tym idze łupież:( Nieve, Garnier, Loreal, Dove, Pantin itd nic nie pomagało, a po niektórych było gorzej. Az w końcu kupiłam zwykły szampon Rumoiankowy za 4 zł i mam święty spokój. Włosy nie przetłuszczają sie, nie mam łupieżu i nie swedzi mnie głowa, do tego szamponu uzywal tylko odżywki z jedwabiem bo mam suche włosy po trwałej i ciezko sie rozczesuja:) POLECAM

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 08:59:08

Ja mam lokowane geste wlosy... poprostu masakra:/ po myciu zawsze je prostuje i sa juz tak strasznie zniszczone ze masakra;/ no i codziennie przed pojsciem do szkoly tez prostuje. Po umyciu mam fajne loczki nie zbyt geste ale napewno nie zadkie i chcialabym zeby takie zostaly no ae niestety kiedy je wysusze lub wyschna same robi sie pudel...:(( no i chcialbym przestac prostowac zeby ich juz tak nie meczyc no ale naprawde nie moge bo bede wygladac jak idiotka...;/ no i co ja mam zrobic?? a co do szamponu to uzywam teraz fryzjerskiego 20zl za butelke i odzywke rowniez 20zl za butelke i jest dobry najwilzajacy no ale dobrze odbuduje mi troche te wlosy no ale ja jednka chcialabym przestac juz prostowac i miec swoje piekne loczki albo proste z natury;p no ale niestety tak sie nie da...;/

Jaki szampon ?

27 maj 2009 - 09:14:57

no właśnie mysle, że taki własnie z rzepy czy z pokrzywy bedą dobre, bo sa bardziej naturalne. NO albo jakiś w aptece.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepsze Tusze do Rzęs :)