Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

operacja oczu

1 minutę temu

Zapalenie pęcherza

59 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

LiLash -spektakularny wzrost rzęs

14 wrz 2011 - 14:30:57

Czy któreś z Was sprowadziły sobie ten specyfik i jakie są Wasze opinie ? Ponoć po 3 tyg. rzęsy są tak długie jak sztuczne... Kupić można tylko przez e-baja, choć cena powala...W PL nie został ten specyfik zatwierdzony, bo zawiera składniki leku na jaskrę.

LiLash -spektakularny wzrost rzęs

14 wrz 2011 - 14:34:58

no w jakimswatku jedna dziewczyna sie zalila na krotkie rzesy to jej ktos doradzil zeby sobie lek na jaskre kupil xD
ciekawe czy to moze miec jakies skutki uboczne... ale kiepskie ejst to ze trzeba to pewnie caly czas stosowac :( ile kosztuje?
A tak w ogole to ja polecam olejek rycynowy... kupilam w sklepienormalna odzywke do rzes jakas taka biala i ona ma taka szczoteczke jak tusz do rzes. no i biore ta odrzywke jeszcze mocze w olejku rycynowym i maluje sobie rzesy wieczorem przed snem. Po kilku dniach widac ze niektore rzesy sa duzo dlusze niz inne :D nie wiem jak po dluzszym stosowaniu bo ostatnio mialam duuzo wyjazdow i przestalam smarowac, ale musze znwo zaczac bo dobrze sie zapowiadalo ^^ olejek kosztuje kilka zlw aptece i jest zdrowy co najwazniejsze :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-21 22:01 przez BlueOrchid.

LiLash -spektakularny wzrost rzęs

14 wrz 2011 - 14:37:45

Wygląd ważniejszy niż zdrowie, co się dzieje z tym światem...

LiLash -spektakularny wzrost rzęs

14 wrz 2011 - 14:38:18

ja bym sie bała eksperymentowac z czyms takim ;P wole miec zdrowe oczy i krotsze rzesy niz za pare lat sie okaże,ze beda jakies spowikłania :P

LiLash -spektakularny wzrost rzęs

14 wrz 2011 - 14:41:42

Skoro nie jest w Pl dopuszczony to ja bym się bała tego używać... ja stosuję odżywkę do rzęs L'biotica i mój brat ostatnio stwierdził (cytuję) "K*rwa ale Ty masz teraz długie rzęsy" ;D Dodam że mój brat jest straaaszny i nigdy nie prawi mi komplementów :)

LiLash -spektakularny wzrost rzęs

14 wrz 2011 - 14:45:18

leki na jaskrę maja skutki uboczne i stosowane bez potrzeby niszczą wzrok, tez duzo o tym czytałam, ale efekty pojawiaja się po jakimś czasie i jak odstawisz to rzęsy sa jakie były na początku...

LiLash -spektakularny wzrost rzęs

14 wrz 2011 - 19:40:35

Ale nie smarujesz oczu tylko skórę nad rzęsami przecież....na zachodzie ten preparat został dopuszczony więc jakieś badania kliniczne ma...

LiLash -spektakularny wzrost rzęs

15 wrz 2011 - 20:05:06

czesc , moja znajoma z Hiszpanii ,sprowadziła sobie lilash z columbi,zamowila 2 opakowania .za jedne placila 90euro ,pomyslalam ze oszalała ....ale okazało sie ze lilash to cud ...naprawde jej rzesy sa teraz ogromne ,gęste itp : ja osobiscie tez teraz szukam tego produktu mieszkalam w hiszpani 10 lat i stosowalam wiele odżywek na rzesy,co prawda ja placilam góra 25 euro za każdą ...ale teraz załuje ze nie zaplacilam raz wiecej a przynajmniej bylo by cos potym widac... A i nie miala zadnych skotkow ubocznych,,,ja jak najbardziej polecam lilash :stosowalam TALIKa,,,AIL-LASH ...LONG-LARG...ITP wszystkie sa do bani ,,,jak uda ci sie kupic lilash prosze napisz gdzie tez sobie chce kupic ,pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-15 20:06 przez andrzelina.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomozcie prosze włosiska