Obecnie rozmawiamy o:

dobra jakość obrączek

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Coś na poplątane włosy....

10 wrz 2011 - 21:26:43

Hejka!
Mam mega problem z włosami.... jakaś masakra...
Nawet jeśli rozczeszę włosy przed ich myciem to po myciu ich rozczesanie graniczy z cudem! :O :/
Czy są jakieś szampony, cokolwiek które ułatwiają rozczesywanie?
Dzięki za pomoc z góry! ;)

Coś na poplątane włosy....

10 wrz 2011 - 21:31:31

polecam jedwab do włosów; nie pamiętam teraz marki, ale ja mam taki w malej buteleczce kupiony w rossmanie; kosztuje kilka zl, a efekty rewelacyjne

Coś na poplątane włosy....

10 wrz 2011 - 21:45:59

Nowa seria szamponów i odżywek wella, są rewelacyjne.
Ja rozczesuje włosy jeszcze z odżywką na włosach, później spłukuje, delikatnie wycieram ręcznikiem i wtedy o wiele lepiej rozczesują sie włosy.

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 16:00:36

może jeszcze któraś się wypowie

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 16:02:06

Z tych bardziej skomplikowanych metod... poczytaj o Encanto :)

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 16:03:51

balsam do włosów z masłem shea, z shaumy :D

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 16:05:50

ja używam dla dzieci spreju na rozczesywanie włosów :D xD z Avonu :) zapach arbuzowy ,ważne że działa a tani

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 16:05:54

Gliss Kur ekspresowa odżywka, taka żółta, wpisz sobie w google. Psikasz na mokre lub wilgotne włosy i super się później rozczesują :)

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 16:06:08

ja proponuje używać odżywki za każdym myciem, odżywka jest tłusta i latwo włosy sie po niej rozczesuje, jedwab używam z biosilk ale niekoniecznie rozczesuje włosy, bardziej je tylko chroni, jak już pisałam najlepsza jest tłusta odżywka do włosów, a najważniejsze aby ręcznikiem ich nie szorować tylko zawinąc w ręcznik i poczekac aż same troche przeschną, szorując ręcznikiem placzesz je, mam długie włosy wiec wiem co mówię :)

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 16:06:09

odzywka z dave ta z niebieska nalepka:) dobra na wszystko ja mam dlugie wlosy i moge z latwoscia rozczesac i do tego nie niszcza sie tak bardzo od kad ja uzywam

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 16:07:02

Ja mam podobny problem... zazwyczaj po umyciu połowę wyrywam. Do każdego mycia używam szamponu i odżywki Gliss Kur Asia Straight, dodatkowo nakładam jedwab z Biosilka i koniecznie szeroko rozstawiony grzebień.

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 16:08:43

ja uzywam
http ://www.ladiva.pl/content/users/1068/cosmetic-guide/main-schwarzkopf-gliss-kur-plynny-jedwab-ekspresowa-odzywka-regeneracyjna-dwufazowa-do-wlosow-matowych-i-trudnych-do-ulozenia.jpg

naprawde swietna i pomaga bardzo !!

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 16:10:10

Mam ten sam problem:(Uzywałam wielu preparatów(bezskutecznie) az wkońcu kupiłam jedwab,ale w spreyu Joanny i mój problem zniknał!!!!

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 16:12:09

ja również mam problemy z rozczesaniem ;D ale używam szamponu i odżywki z Dove i super :)

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 16:16:06

Nie pomogę, ponieważ nie mam tego problemu - ale może wpisz w google o co się rozchodzi i znajdziesz tam fajne porady:))

P.S. Nie spamuj, bo ostrzeżenie Tobie wlepią.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PROBLEM - szampon?!