Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

10 minut temu

sprawdzony stomatolog

14 minut temu

sklep detailingowy

38 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 18:16:28

ja mam szczotke tangle trezzer i nikt mi nie powie że odżywka działa cuda... ta szczotka to dopiero działa cuda

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 18:35:43

Cytat
wiktorka88


ja mam szczotke tangle trezzer i nikt mi nie powie że odżywka działa cuda... ta szczotka to dopiero działa cuda



o to chyba mnie przekonałaś! Wiktorka!:)

zweryfikowana
Posty: 525
Ostrzeżenia: 1/5

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 18:38:40

jedwab, odżywka z shaumy z masłem shea :)

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 18:40:05

Cytat
juwka23
Nowa seria szamponów i odżywek wella, są rewelacyjne.
Ja rozczesuje włosy jeszcze z odżywką na włosach, później spłukuje, delikatnie wycieram ręcznikiem i wtedy o wiele lepiej rozczesują sie włosy.
Zgadzam się !
Zapraszam do siebie. Pozdrawiam :)

Coś na poplątane włosy....

12 wrz 2011 - 14:04:13

dzieki dzieki

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

Coś na poplątane włosy....

12 wrz 2011 - 14:08:49

ja po trwałej tak mam żałuje że ja zrobiłam.

uzywam odzywki do włosów z dyfuzorem pantin z takim mleczkiem na wierzchu

Coś na poplątane włosy....

12 wrz 2011 - 14:19:25

A moze tangle teezer Ci pomoze. Ja nigdy z niej nie korzystałam ale ponoc działa cuda

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.


cytat z KWC

Coś na poplątane włosy....

12 wrz 2011 - 14:20:50

biosilk ;)

Cytat
aga_slef
polecam jedwab do włosów; nie pamiętam teraz marki, ale ja mam taki w malej buteleczce kupiony w rossmanie; kosztuje kilka zl, a efekty rewelacyjne

biosilk ;)
ja osobisie polecam mgielke do wlosow radical , farmona, w aptece okolo 9 zl ;) dodatkowo je wzmacnia i pomaga ukladac fryzure



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-12 14:22 przez kala1989.

Coś na poplątane włosy....

12 wrz 2011 - 14:30:42

Jeżeli masz porowate włosy, powinnas je dobrze nawilzyc, odzywic, naproteinowac... Odżywka po każdym myciu to absolutne minimum. Co do polecanego jedwabiu - Biosilk wysusza i obciąża włosy, nie polecam stosowania go, ja bardzo bardzo dawno temu (kiedy jeszcze nie miałam pojęcia jak PRAWIDŁOWO dbać o włosy) kupiłam małą buteleczkę i mam do dziś - używam jedynie miejscowo tj. jak odkryję jakiegoś kołtuna, nakładam na opuszek palca jedwabiu i wsmarowuję w ten kołtuj a potem delikatnie wyciągam z niego włosy.

zweryfikowana
Posty: 1.286
Ostrzeżenia: 1/5

Coś na poplątane włosy....

12 wrz 2011 - 14:32:35

odżywki odżywki odżywki odżywki ;))))) po kazdym umyciu i wloski ładmnie sie rozczesują ;p

Coś na poplątane włosy....

12 wrz 2011 - 14:34:56

:)
kupiłam właśnie odżywkę Farmony., Radical :) promocja w Rossmannie- 5,49 zł
i będę działać. dzięki raz jeszcze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-13 18:45 przez mzap88.

Coś na poplątane włosy....

10 lip 2021 - 10:36:53

kochane odswiezam watek bo moze ktos mi doradzi.. kupilam dwie rozne szczotki i zadna nie daje rady rozplatac moich koltunow.. doszlo do tego ze wycinam co gorsze bo rozczesac sie nie da, wiele wyrywam i za niedugo zostane lysa. jakies pomysly?

Coś na poplątane włosy....

25 lip 2021 - 14:44:51

kup sobie szczotke z wlosiem dzika, koszt roznie ok 70-100 zl (czasem sa promocje). czesze sie dziwnie ale dziala :D wczesniej corka (4 lata) czesana zwykla szczotka za dyche plus rozna chemia do rozczesywania i byla walka, teraz ta szczotka z wlosia dzika w uzyciu i sama sie nadstawia do czesania :)

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Coś na poplątane włosy....

27 lip 2021 - 21:41:33

mam ten sam problem wiec dobrze wiedziec, a gdzie taka szczotke kupie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Organizer na kosmetyki gdzie kupić?