Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

kosmetyki samochodowe

38 minut temu

dresy na ulice

48 minut temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 18:16:28

ja mam szczotke tangle trezzer i nikt mi nie powie że odżywka działa cuda... ta szczotka to dopiero działa cuda

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 18:35:43

Cytat
wiktorka88


ja mam szczotke tangle trezzer i nikt mi nie powie że odżywka działa cuda... ta szczotka to dopiero działa cuda



o to chyba mnie przekonałaś! Wiktorka!:)

zweryfikowana
Posty: 525
Ostrzeżenia: 1/5

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 18:38:40

jedwab, odżywka z shaumy z masłem shea :)

Coś na poplątane włosy....

11 wrz 2011 - 18:40:05

Cytat
juwka23
Nowa seria szamponów i odżywek wella, są rewelacyjne.
Ja rozczesuje włosy jeszcze z odżywką na włosach, później spłukuje, delikatnie wycieram ręcznikiem i wtedy o wiele lepiej rozczesują sie włosy.
Zgadzam się !
Zapraszam do siebie. Pozdrawiam :)

Coś na poplątane włosy....

12 wrz 2011 - 14:04:13

dzieki dzieki

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

Coś na poplątane włosy....

12 wrz 2011 - 14:08:49

ja po trwałej tak mam żałuje że ja zrobiłam.

uzywam odzywki do włosów z dyfuzorem pantin z takim mleczkiem na wierzchu

Coś na poplątane włosy....

12 wrz 2011 - 14:19:25

A moze tangle teezer Ci pomoze. Ja nigdy z niej nie korzystałam ale ponoc działa cuda

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.


cytat z KWC

Coś na poplątane włosy....

12 wrz 2011 - 14:20:50

biosilk ;)

Cytat
aga_slef
polecam jedwab do włosów; nie pamiętam teraz marki, ale ja mam taki w malej buteleczce kupiony w rossmanie; kosztuje kilka zl, a efekty rewelacyjne

biosilk ;)
ja osobisie polecam mgielke do wlosow radical , farmona, w aptece okolo 9 zl ;) dodatkowo je wzmacnia i pomaga ukladac fryzure



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-12 14:22 przez kala1989.

Coś na poplątane włosy....

12 wrz 2011 - 14:30:42

Jeżeli masz porowate włosy, powinnas je dobrze nawilzyc, odzywic, naproteinowac... Odżywka po każdym myciu to absolutne minimum. Co do polecanego jedwabiu - Biosilk wysusza i obciąża włosy, nie polecam stosowania go, ja bardzo bardzo dawno temu (kiedy jeszcze nie miałam pojęcia jak PRAWIDŁOWO dbać o włosy) kupiłam małą buteleczkę i mam do dziś - używam jedynie miejscowo tj. jak odkryję jakiegoś kołtuna, nakładam na opuszek palca jedwabiu i wsmarowuję w ten kołtuj a potem delikatnie wyciągam z niego włosy.

zweryfikowana
Posty: 1.286
Ostrzeżenia: 1/5

Coś na poplątane włosy....

12 wrz 2011 - 14:32:35

odżywki odżywki odżywki odżywki ;))))) po kazdym umyciu i wloski ładmnie sie rozczesują ;p

Coś na poplątane włosy....

12 wrz 2011 - 14:34:56

:)
kupiłam właśnie odżywkę Farmony., Radical :) promocja w Rossmannie- 5,49 zł
i będę działać. dzięki raz jeszcze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-13 18:45 przez mzap88.

Coś na poplątane włosy....

10 lip 2021 - 10:36:53

kochane odswiezam watek bo moze ktos mi doradzi.. kupilam dwie rozne szczotki i zadna nie daje rady rozplatac moich koltunow.. doszlo do tego ze wycinam co gorsze bo rozczesac sie nie da, wiele wyrywam i za niedugo zostane lysa. jakies pomysly?

Coś na poplątane włosy....

25 lip 2021 - 14:44:51

kup sobie szczotke z wlosiem dzika, koszt roznie ok 70-100 zl (czasem sa promocje). czesze sie dziwnie ale dziala :D wczesniej corka (4 lata) czesana zwykla szczotka za dyche plus rozna chemia do rozczesywania i byla walka, teraz ta szczotka z wlosia dzika w uzyciu i sama sie nadstawia do czesania :)

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Coś na poplątane włosy....

27 lip 2021 - 21:41:33

mam ten sam problem wiec dobrze wiedziec, a gdzie taka szczotke kupie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Organizer na kosmetyki gdzie kupić?