Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

49 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:25:51

Witajcie! Ogólnie mam wąskie usta, dolna warga mogłaby być ze dwa razy większa, wtedy byloby ok, ale przynajmniej jest, a ta górna jest mikro;/ Chcialabym mieć większe usta, to mój mega największy kompleks... Możecie mi poradzić jakiś kosmetyk? Preparat? Który po długotrwałym stosowaniu daje długotrwały efekt? nie chce nic sobie w usta wstrzykiwać, korzystam z błyszczykow powiększających, ale one dają efekt krótkotrwały-godzinny... szukam czegoś, co po długim stosowaniu powiększy moje usta, nie uczekuje spektakularnego efektu, chce poprostu mieć usta...

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:27:26

pomyślałam tylko o błyszczykach nie radziła bym żadnych operacji
zaakceptuj je a będzie Ci łatwiej

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:29:00

a bielenda secy lookperfekcyjne usta stosował ktoś? żeby chociaż ze 3 mm mi usta podniosło nawet po roku stosowania byłabym w 7 niebie

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:30:48

Ja stosowałam to bielendy nic nie daje.
Tak naprawdę nie ma na to kosmetyków bo jak coś może Ci długotrwale powiększyć usta, jak nie wypełnienie ich?
Nie da się, tylko błyszczyk na chwile, ale on działa na zasadzie drażniącej, usta poprostu puchną.

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:32:36

nieinwazyjnie niestety sie nie da.

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:32:54


Ostre jedzenie powiększa usta, ale wiadomo chwilowo.
Oraz mówią że masaż ust też pomaga bo są bardziej dokrwione.
I błyszczyki powiększające usta, ale efekt jest chwilowy .
Nie polecam operacji typu botox bo to jest tragedia.........
Zaakceptuj siebie, napewno nie masz brzydkich ust.

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:33:22

zaakceptuj to jak wyglądasz

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:33:56

Moje usta też nie są spektakularne. Błyszczyki niestety nie spełniały moich oczekiwań więc postawiłam na kwas hialuronowy. Jest to zabieg ok 20 minutowy. Dr wstrzykuje go w górną i dolną wargę a efekt utrzymuje się ok 6 msc. Na prawdę polecam efekt jest rewelacyjny. Usta wyglądają naturalnie i co najważniejsze - w końcu je widać!:) Zabieg jest bezinwazyjny:P

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:36:16

tez nie mam za dużych. oczy i nos mam duże, a usta... :/

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:36:42

zazwyczaj jak ktoś się uśmiecha to mu się usta zwężają a ja jak się uśmiecham to mi się zwiększają i to o wiele. Musiałabym chodzić cały czas usmiechnięta;)

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:36:49

i masz racje :D nic nie dawaj w usta :)
zaden botoks itd :D kup sobie błyszczyk z pieprzem ;p

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:37:49

.

Cytat
martanessa
tez nie mam za dużych. oczy i nos mam duże, a usta... :/

właśnie... oczy mam olbrzymie, nos kulfon duży, a usta...?;/

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:42:10

Hmmm ... Ja też mam strasznie małe usta .... Też mam taki problem .. Nawet po niektórych błyszczykach wyglądają dziwnie... A więc błyszczyków odpowiednich muszę szukać godzinami .. Radzę Ci szminke powiększającą usta nie marnój kasy na operacje .

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:42:16

Też mam dość wąskie usta :) Dolna warga jest ok,ale górna niestety jest wąziutka :( U mnie to rodzinne,mama i siostra też mają małe usta.. Pomagają namiętne pocałunki i ee..hm..zabawy ustami z chłopakiem :D Serio,jak nie miałam jeszcze chłopaka usta miałam totalnie malutkie a teraz już nie jest tak tragicznie ;)

wąska górna warga

29 sie 2011 - 18:45:24

ja właśnie nie chce żadnej operacji, dałabym tą kasę co trzeba wywalić na operacje na jakiś cudowny krem powiększający;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Plastry/wąsik