Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:40:52

Cytat
irytacja
Cytat
funk7
ale do czego chcesz go używać, może napiszesz? na przeczyszczenie, na rzęsy, brwi, włosy?!

no tak dla mnie to oczywiste dla Was już nie :)
Kupilam go bo naczytałam się tyle dobrych opini że wzmacnia WŁOSY I RZĘSY.( w tym celu mam zamiar go stosować)

a ile w tym prawdy??
Cytat
LookBaby
olejek rycynowy to olejek na przeczyszczenie..;)
słyszalam ze jest swietny ze naprawde dziala... ;) moja kolezanka uzywala i jest zadowolona...
tylko trzeba uwazac zeby nie dostal sie do oczu bo bedzie masakra/...


a co dokładnie zdziałal ten olejek?? :) poprawiła się jej kondycja włosów?? rzęsy urosły??:)włąsnie dużo osob mowi o cudach ale nigdzie konkretów.


miala bardzo rzadkie rzesy i troszke wiecej ma ma o wiele ciemniejsze i dłuzsze....

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:41:01

Cytat
funk7
Cytat
irytacja
Cytat
funk7
ale do czego chcesz go używać, może napiszesz? na przeczyszczenie, na rzęsy, brwi, włosy?!

no tak dla mnie to oczywiste dla Was już nie :)
Kupilam go bo naczytałam się tyle dobrych opini że wzmacnia WŁOSY I RZĘSY.( w tym celu mam zamiar go stosować)

wybacz że nie było dla mnie oczywiste co masz na myśli :|
na brwi u mnie zadziałał dobrze, na rzęsy wcale, na włosy nie stosowałam.


miałam na myśli to że gapa ze mnie napisałam o olejku tak jakby oczywiste było ze jest do włosów skoro pierwotnie jest środkiem przeczyszczającym..
nie mam do Was pretensji ze nie wiadomo było do czego chcę go stosować :) ale wybaczam :)

no dobrze zadzialal na brwi.. a co z nimi zrobil? zgęstniały? zciemnialy??prosze o konkrety



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-20 12:41 przez irytacja.

niezweryfikowana
Posty: 1.221
Ostrzeżenia: 2/5

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:42:34

Ja kiedyś się właśnie naczytałam o tym olejku jako maseczce - z jajkiem + cytryną.
Zrobiłam, nałożyłam na włosy, posiedziałam pewien czas. Niby ok, koszmar zaczął się podczas spłukiwania.
Włosy posklejane, podczas mycia zaczęły wypadać.
W rezultacie były szorstkie, suche.

Nie mam pojęcia dlaczego mi się tak zrobiło.
Niektóre dziewczyny pisały o lśniących, gładkich włosach. Jak z reklamy.

Może zależy to od włosów?

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:43:14

Ja mam zamiar kupić olejek arganowy, fryzjerka mi polecała na końcówki przesuszone i popalone prostownicą.

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:44:51

Cytat
anusiaania100
Ja kiedyś się właśnie naczytałam o tym olejku jako maseczce - z jajkiem + cytryną.
Zrobiłam, nałożyłam na włosy, posiedziałam pewien czas. Niby ok, koszmar zaczął się podczas spłukiwania.
Włosy posklejane, podczas mycia zaczęły wypadać.
W rezultacie były szorstkie, suche.

Nie mam pojęcia dlaczego mi się tak zrobiło.
Niektóre dziewczyny pisały o lśniących, gładkich włosach. Jak z reklamy.

Może zależy to od włosów?

też wyczytałam parę niepochlebnych opini , że plącze włosy, że wypadają.. może za dużo go nałożyłas?? niewiem
w każdym razie ja za chwile nakłądam na włosy potem napisze jak mi poszło :)
trzeba z ty troche pochodzić nie??
Cytat
dzamajka
Ja mam zamiar kupić olejek arganowy, fryzjerka mi polecała na końcówki przesuszone i popalone prostownicą.

gdzie można go kupić?? ile kosztuję??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-20 12:46 przez irytacja.

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:47:31

U fryzjera na pewno, albo w jakims sklepie fryzjerskim. Mały 8 zł - na wypróbowanie, duża butla 80 zł.
Ja narazie stisuje odżywkę WAX i szampon NAWILŻAJĄCY nie żadne cuda na kiju i powiem że widze poprawę:) Jak zacznę stosowac olejek dam znać jakie efekty daje. Ale fryzjerka odradzała mi wszystkie napakowane chemia produkty reklamowane w tv, one tylko robią cos powierzchownie, a włos trzeba nawilzyć, poniewż taki przesuszony się wywija, skręca, a wiele dziewczyn na to narzeka prawda? To wszystko od przesuszenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-20 12:49 przez dzamajka.

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:52:44

Cytat
dzamajka
U fryzjera na pewno, albo w jakims sklepie fryzjerskim. Mały 8 zł - na wypróbowanie, duża butla 80 zł.
Ja narazie stisuje odżywkę WAX i szampon NAWILŻAJĄCY nie żadne cuda na kiju i powiem że widze poprawę:) Jak zacznę stosowac olejek dam znać jakie efekty daje. Ale fryzjerka odradzała mi wszystkie napakowane chemia produkty reklamowane w tv, one tylko robią cos powierzchownie, a włos trzeba nawilzyć, poniewż taki przesuszony się wywija, skręca, a wiele dziewczyn na to narzeka prawda? To wszystko od przesuszenia.

znajoma używała WAXA i odrasta jej grzywka :) teraz ma takie malutkie włoski nad czołem, czyli daje efekty! wypróboję także ten olejek .. moje są powywijane i wysuszone .. dlatego musze je czymś ratować

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:53:35

Olejku rycynowego chyba 3 tygodni używałam na brwi i rzęsy. Ktoś pytał o tą odżywkę z drogerii to My Secret lash&brow repair taka błękitna :) Na pewno jest lepsza niż olejek rycynowy jak dla mnie, ale też chwilę trzeba jej używać :)

Cytat
irytacja
Cytat
dzamajka
U fryzjera na pewno, albo w jakims sklepie fryzjerskim. Mały 8 zł - na wypróbowanie, duża butla 80 zł.
Ja narazie stisuje odżywkę WAX i szampon NAWILŻAJĄCY nie żadne cuda na kiju i powiem że widze poprawę:) Jak zacznę stosowac olejek dam znać jakie efekty daje. Ale fryzjerka odradzała mi wszystkie napakowane chemia produkty reklamowane w tv, one tylko robią cos powierzchownie, a włos trzeba nawilzyć, poniewż taki przesuszony się wywija, skręca, a wiele dziewczyn na to narzeka prawda? To wszystko od przesuszenia.

znajoma używała WAXA i odrasta jej grzywka :) teraz ma takie malutkie włoski nad czołem, czyli daje efekty! wypróboję także ten olejek .. moje są powywijane i wysuszone .. dlatego musze je czymś ratować

WAX jest bardzo dobry na włosy :) Ale wolę zagranicznego od polskiego
Cytat
irytacja
Cytat
dzamajka
U fryzjera na pewno, albo w jakims sklepie fryzjerskim. Mały 8 zł - na wypróbowanie, duża butla 80 zł.
Ja narazie stisuje odżywkę WAX i szampon NAWILŻAJĄCY nie żadne cuda na kiju i powiem że widze poprawę:) Jak zacznę stosowac olejek dam znać jakie efekty daje. Ale fryzjerka odradzała mi wszystkie napakowane chemia produkty reklamowane w tv, one tylko robią cos powierzchownie, a włos trzeba nawilzyć, poniewż taki przesuszony się wywija, skręca, a wiele dziewczyn na to narzeka prawda? To wszystko od przesuszenia.

znajoma używała WAXA i odrasta jej grzywka :) teraz ma takie malutkie włoski nad czołem, czyli daje efekty! wypróboję także ten olejek .. moje są powywijane i wysuszone .. dlatego musze je czymś ratować

WAX jest bardzo dobry na włosy :) Ale wolę zagranicznego od polskiego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-20 12:55 przez xmegustax.

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:58:55

Cytat
xmegustax
Olejku rycynowego chyba 3 tygodni używałam na brwi i rzęsy. Ktoś pytał o tą odżywkę z drogerii to My Secret lash&brow repair taka błękitna :) Na pewno jest lepsza niż olejek rycynowy jak dla mnie, ale też chwilę trzeba jej używać :)
Cytat
irytacja
Cytat
dzamajka
U fryzjera na pewno, albo w jakims sklepie fryzjerskim. Mały 8 zł - na wypróbowanie, duża butla 80 zł.
Ja narazie stisuje odżywkę WAX i szampon NAWILŻAJĄCY nie żadne cuda na kiju i powiem że widze poprawę:) Jak zacznę stosowac olejek dam znać jakie efekty daje. Ale fryzjerka odradzała mi wszystkie napakowane chemia produkty reklamowane w tv, one tylko robią cos powierzchownie, a włos trzeba nawilzyć, poniewż taki przesuszony się wywija, skręca, a wiele dziewczyn na to narzeka prawda? To wszystko od przesuszenia.

znajoma używała WAXA i odrasta jej grzywka :) teraz ma takie malutkie włoski nad czołem, czyli daje efekty! wypróboję także ten olejek .. moje są powywijane i wysuszone .. dlatego musze je czymś ratować

WAX jest bardzo dobry na włosy :) Ale wolę zagranicznego od polskiego
Cytat
irytacja
Cytat
dzamajka
U fryzjera na pewno, albo w jakims sklepie fryzjerskim. Mały 8 zł - na wypróbowanie, duża butla 80 zł.
Ja narazie stisuje odżywkę WAX i szampon NAWILŻAJĄCY nie żadne cuda na kiju i powiem że widze poprawę:) Jak zacznę stosowac olejek dam znać jakie efekty daje. Ale fryzjerka odradzała mi wszystkie napakowane chemia produkty reklamowane w tv, one tylko robią cos powierzchownie, a włos trzeba nawilzyć, poniewż taki przesuszony się wywija, skręca, a wiele dziewczyn na to narzeka prawda? To wszystko od przesuszenia.

znajoma używała WAXA i odrasta jej grzywka :) teraz ma takie malutkie włoski nad czołem, czyli daje efekty! wypróboję także ten olejek .. moje są powywijane i wysuszone .. dlatego musze je czymś ratować

WAX jest bardzo dobry na włosy :) Ale wolę zagranicznego od polskiego


My Secret, Lash & Brow Repair (Odżywka do rzęs)

Odżywka do rzęs z witaminami A, E i prowitaminą B5 oraz keratyną, która znacząco wpływa na kondycję rzęs i minimalizuje ryzyko ich wypadania. Odbudowuje strukturę włosa i wzmacnia go. Polecana szczególnie do osłabionych rzęs. Idealna do profilowania linii brwi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dax Cosmetics