Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka drogeria internetowa?

28 gru 2012 - 20:11:11

Ja ze swojej strony podrzuce jeszcze poloniacosmetics.pl Nowy sklep/drogeria internetowa:)

Jaka drogeria internetowa?

29 gru 2012 - 15:45:14

Ja polecam sklep Perfect Fresh (www.perfectfresh.com). Mają ogromny wybór kometyków (od kosmetyków z wyższje półki, bo mało znane polskie, tanie marki). Kosmetyki mają zawsze długi termin ważności i dostawa jest bardzo krótka:)

Jaka drogeria internetowa?

29 gru 2012 - 15:49:58

Ja mogę zamówić kosmetyki z FM group. www.Perfumy.fm <- Na dole strony masz katalogi i w prawym górym rogu masz katalog specjalny gdzie są promocje. ;] POLECAM I zapraszam Wszystkie

Jaka drogeria internetowa?

29 gru 2012 - 15:57:06

Ja odwiedzam:
kosmetykomania.pl
mintishop.pl
oraz na all luksus_kielce

Jaka drogeria internetowa?

28 lip 2013 - 01:25:36

Ja polecam drogerię http://belletta.pl/. Mają bardzo duży wybór pomadek w przepięknych kolorach amerykańskich i brytyjskich firm.

Jaka drogeria internetowa?

28 lip 2013 - 01:40:09

nocanka tanio i duzy wybor :P

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka drogeria internetowa?

05 sie 2013 - 10:49:25

Mnóstwo dobrych kosmetyków - http://hbkosmetik.pl/ W zasadzie nie ma opcji znalezienia tych kosmetyków w choćby zbliżonych cenach na mieście. Jest znacznie drożej.

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka drogeria internetowa?

05 lis 2013 - 17:37:20

Ja od dłuższego czasu robię zakupy tutaj http://cocolita.pl/.
Wcześniej kosmetyki kupowałam w małym osiedlowym sklepiku ale niestety się nie utrzymał. teraz zakupy robię przez internet. I nawet lepiej na tym wychodzę bo przy większych zakupach mam rabat.

Jaka drogeria internetowa?

13 sty 2018 - 14:43:39

Witam chciałabym polecić nasz sklep :) NoviStyle.pl, Sklep sie dopiero rozwija, lecz mam nadzieje ze coś dla siebie znajdziesz. Mamy ciekawe rosyjskie ekologiczne kosmetyki jak i godne polecenia kosmetyki Oma Gertruda żele pod prysznic szampony i odzywki do wlosów. Znajdziecie również kosmetyki Mua oraz Flormar nawet w promocji :) Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu jak również strony na Facebooku :)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Jaka drogeria internetowa?

20 cze 2018 - 00:49:00

Ood producenta!

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka drogeria internetowa?

06 sie 2018 - 14:39:25

Jeśli jeszcze ktos interesuje sie tym tematem to polecam stronę Artyferia (Kosmydełka) mają tam recznie robione kosmetyki sama natura!

Jaka drogeria internetowa?

09 paź 2018 - 08:45:49

Bardzo duży wybór najróżniejszych kosmetyków w dobrych cenach znajdziecie na malahit.pl. Super opcją jest też to, że mają w ofercie kosmetyki wegańskie. I to w naprawdę niewysokich cenach.

Jaka drogeria internetowa?

12 lis 2018 - 20:23:49

A ja polecę nie drogerię, a aptekę internetową wapteka gdzie oprócz leków bez recepty jest bardzo duży wybór kosmetyków, produktów dla dzieci. Jak znajoma mi ją poleciła i porównałam sobie ceny preparatów które stosuję, to są spore różnice. Zdecydowanie można zaoszczędzić. Podobają mi się też takie akcje 1+ 1 gratis, czy wielopaki, wtedy ceny są jeszcze korzystniejsze :)

zweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka drogeria internetowa?

13 lis 2018 - 09:51:45

Perfumy tylko na iperfumy, reszta w drogerii ezebra.

zweryfikowana
Posty: 1.071
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka drogeria internetowa?

24 lis 2018 - 13:09:05

ja lubię ezebra, iperfumy, i mintishop. No i Sephora, ale to jak są fajne wyprzedaże :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wybielanie zębów