Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

Chusteczki samooalające

03 sie 2011 - 08:51:25

Witam, czy któraś korzystała z chusteczek samoopalających? Pozostają smugi, a może wychodzi się po nich w kolorze pomarańczy? Prosiłabym o opinię, bo w tym roku nie mam jak się opalić, a chciałabym mieć jakiś kolorek.
Jeśli nie chusteczki to może polecicie jakiś inny produkt? Tylko nie za drogi... Tak do 20 zł da radę coś dobrego znaleźć?
(I pierwszy raz będę korzystać z samoopalacza)
Pomoże ktoś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-03 08:59 przez Ewykam.

Chusteczki samooalające

03 sie 2011 - 09:01:18

ja mam sprawdzony sposób na chusteczki, bez smug i pomarańczowego koloru:)używam jak w instrukcji (byle nie po depilacji bo zostają brzydkie kropki) i mniej więcej po godzinie biorę kąpiel. wychodzi ładny, delikatny odcień:)

Chusteczki samooalające

03 sie 2011 - 09:04:44

Ja mam żel brązujący z Kanebo,dostałam go jak robiłam zakupy w Douglasie.Ale nie używam do twarzy samoopalaczy więc mogłabym się wymienić.



Chusteczki samooalające

03 sie 2011 - 09:05:08

Sama chętnie się dowiem :)

Chusteczki samooalające

03 sie 2011 - 09:08:27

Moja koleżanka używała takich chusteczek i była bardzo zadowolona :) Na raz,żeby pokryć całe ciało potrzebowała 2 chusteczek a jedna kosztuje ok.2 zł, więc tani interes :) Ja ze swojej strony polecam Dove Summer Glow,to nie samoopalacz tylko balsam brązujący więc nie robi smug ani pomarańczowego koloru tylko ładną opaleniznę,idealnie brązową :) (koszt ok 14zł)

Chusteczki samooalające

03 sie 2011 - 09:09:18

Ja i kumpela używamy chusteczek,ale najpierw trzeba oczyścić skórę tonikiem i nałożyć krem,lub balsam do ciała,
a jak się wchłonie,użyć chusteczki.Efekt bardzo dobry i za nie dużą kasę można uzyskać ładny brzoskwiniowy odcień;
polecam Sun Ozon z Rossmanna,albo tańszy Dax Cosmetics.Dobrze nasączone,dzięki czemu można przecierać twarz,dekolt,ciało i uzyskać efekt równomiernej opalenizny.

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

Chusteczki samooalające

03 sie 2011 - 09:15:02

ja używałam z nivei siostra kiedyś przywiozła mi z niemiec.. niewiem czy w polsce tez takie są.. efekt świetny żadnych smug, ładna opalenizna ale krótkotrwały efekt..
takie chusteczki nie są drogie
aa i myślałam że nadają się tylko do twarzy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farba do włosów Marion