Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 17:35:45

Cytat
Yennefer13
to zależy, ja kupuję albo na stronie mazidla.com, lub na zrób sobie krem;) wpisz sobie w google to Ci wyskoczy:) parę razy na allegro kupiłam, ale się nacięłam, wolę jednak kupić trochę drożej a mieć pewność, że to oryginał:)
Cytat
dmii
dziewczyny!!!!!
KWASY NIE SĄ NA LATO! kwasy robi się na jesień / wiosnę...
no chyba, że chcecie nabawić się przebarwień itp ;/

akurat kwas migdałowy można stosować latem:)

Owszem,kwas migdałowy niby nie jest fotouczulający,jednak żadna dobra kosmetyczka nie wykona nim kuracji w okresie letnim.Trzeba to robić jesienią/zimą.

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 17:36:20

A na co jest ten kwas?.

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 17:39:28

ja stosuje kwas migdałowy 30% w domu (od paru miesięcy) i niestety nie zauważyłam żadnych efektów;/

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 17:43:34

a powiedzcie mi teraz jak to się stosuje (w domu) - na tych Mazidłach jest ten kwas i co z tym dalej trzeba robić?

Kwas migdałowy 50% opinie

27 lip 2011 - 05:42:58

Kwas migdałowy można stosować latem jako jedyny.Wyrówna delikatnie koloryt skóry,wygładzi.Co do łuszczenia jest to raczej sprawa indywidualna.Przy cerze tłustej skóra jest grubsza i dlatego sam zabieg może być mniej odczuwalny.Przy łuszczeniu się skóry faktycznie nie wolno jej zrywać.Nie polecam jednak robienia takich zabiegów w domu i osobom bez szkolenia,a już tym bardziej kupowania kwasów na Allegro.Ja stosowałam kwasy ale głównie glikolowy lub migdałowy o wysokim stężeniu wraz z ampułkami w gabinecie medycyny estetycznej i przy mojej tłustej,problematycznej skórze efekty były widoczne,ale mniej niż przy głębszym peelingu.Pomimo to polecam również te peelingi średnio głębokie kwasami.
A i co ważne trzeba po kwasach stosować krem z filtrem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 05:52 przez venuss23.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki peeling cera tłusta zaskórnikowa