Obecnie rozmawiamy o:

Dom - remont i budowa

gorący temat

maszyny przemysłowe

20 minut temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:38:52

pshb każdy ma inny typ skóry, za to 12zł możesz zaryzykować, mi i mojej koleżance pasował :) ogólne opinie na temat pudru są różne, jedni go bardzo chwalą, a inni nigdy nie kupią, zresztą z każdym produktem tak jest, ja ze swojej strony mogę polecić ;)
Jeszcze za 12zł fajny jest Miss Sporty,So Matte Perfect Stay Pressed Powder, z opiniami jak wyżej ;)

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:41:50

MaxFactor Creme Puff i sypki z Inglota :)

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:42:37

polecam Loreal Bare Naturale Mineral Powder - puder mineralny w przystępnej cenie, dobrze matuje i kryje niedoskonałości :) wygodny aplikator wraz z pudrem - pędzelek z włosia. Ja używam i sypkiego w podróży, a w domu w kamieniu :P

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:44:15

nie mam jakoś super problematycznej skóry, wiadomo że od czasu do czasu coś tam wyskoczy :) ale generlanie chcę żeby skóra była matowa.

co zrobić żeby nie kupować dwóch pudrów, gdy się opalę? teraz jestem w miare blada więc nie wezme ciemnego, jeśli np starczy mi na pol roku, ale też jak się opale nie chce wyglądac jak duch :)
puder transparentny tak jakby dopasowuje się do koloru skóry ?

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:52:21

pshb możesz oczywiście kupić transparentny, ale trzeba go dobrze nałożyć, bo efekt, który uzyskasz nierównomiernie nakładając=biała ściana. Transparentny zazwyczaj podkreśla suche skórki i nie zakrywa rozszerzonych porów, popękanych naczynek, zmian skórnych itp. Używałam raz transparentnego z Miss Sporty So Clear, jest antybakteryjny, ale nie mam o nim dobrego zdania ;)
Możesz używać transparentnego+bronzera zamiast 2 pudrów ;)

zweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 1/5

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:55:32

Ja używam tylko i wyłącznie Max Factor Creme Puff i jestem z niego mega zadowolona. Nawet nie trzeba podkładu nakładać, bo to jest w kamieniu podkład z pudrem.

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:57:18

oj, jak podkreśla skórki, pory i inne to nie na mój nos :)

chyba się skusze na ten puder inglota, nie jest drogi, pewnie starczy na długo a ja bardzo lubię kosmetyki tej firmy :]
piska: dziękuję za rady :*

puder - jaki?

12 lip 2011 - 23:00:48

pshb Inglota nie używałam, ale ogólnie mają dobre kosmetyki, także puder się pewnie też sprawdzi ;) nie ma sprawy, do usług ;))

puder - jaki?

12 lip 2011 - 23:04:53

sypki - do wykonczenia makijazu, prasowany do poprawek ;d ja mam z avonu i jak narazie sie sprawdza.

puder - jaki?

14 lip 2011 - 21:49:31

Z tanszych kosmetyków polecam puder Eveline i Manhattan, prasowany i sypki, ładne odcienie, delikatne, w gorącym klimacie na pewno się sprawdzą.

Eveline: http://eveline.com.pl/product/id/1619.Celebrities_Beauty_Mineralny_puder_w_kamieniu.html

Manhattan: http://dr-scheller-cosmetics.pl/produkt/177/1-5-1



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-14 21:49 przez Kampara.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podklad