Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

24 minut temu

sprawdzony stomatolog

27 minut temu

sklep detailingowy

51 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:08:49

czesc dziewczyny :)

muszę kupić puder (poprzedni już mi się kończy), ale tym razem chciałabym coś lepszego :)

doradzcie mi, jakie macie wyprobowane pudry w niezbyt wygórowanej cenie

i jaki jest lepszy - w kamieniu czy sypki? musze wziąc pod uwage to, że wyjezdzam na miesiąc do maroka i gdy będziemy gdzieś wychodzic a ja się bede malować, nie chce zeby mi od razu spłynął w tym gorącym klimacie :)

liczę na waszą pomoc!

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:11:22

ja jestem od dluzszego czasu wierna INGLOT Multicolor. color 80. bardzo fajny z drobinkami zlota. cena to 40zł,

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:11:25

ja uzywam pudru sypkiego z inglota jest super, wygladza, makijaz mam na dluzej, jest idealnym wykonczeniem. kosztuje 36 zl a starcza mi na ROK!!! przy codziennym uzytkowaniu :)

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:13:05

ja mam puder brązujący z oriflame i mam go od roku i nigdy go nie zmienie dla mnie jest idealny:)

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:13:14

ja to uwielbiam cienie z inglota :) o pudrze jakoś w sumie nigdy nie myślałam z tej firmy..

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:15:30

jaki efekt chcesz uzyskać ? mat ,rozświetlenie ?
Hmm polecam Ci puder prasowany,bo wydaje mi się ,że podczas wyjazdu jest bardziej praktyczniejszy ;)

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:17:32

zdecydowanie mat :)
róż i jakieś cienie zazwyczaj używam z drobinkami, więc było by już za dużo

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:19:20

ja używam rimmela stay matt ,ale transparentnego ;) i do tego w razie potrzeby bibułki matujace ;)

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:19:48

a ja polecam sypki z firmy my secret idealnie matuje i jest niewidoczny :)
aha no i kosztuje chyba 11 zł :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-12 22:20 przez zolashaboo.

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:21:30

Ja z reguły polecam pudry mineralne ;) Na wyjazd proponuję puder w kamieniu, bo jest wygodniejszy, do sypkiego musisz mieć pędzel i trzeba dokładnie rozłożyć produkt, a chcąc szybko przypudrować nosek np wieczorem na wyjściu ze znajomymi może być ciężko używając sypkiego ;) W kamieniu jest po prostu wygodniejszy i "szybszy".
Co do firmy to zależy jaką masz cerę, proponuję puder matujący+oddzielnie rozświetlacz, a puder np z MACa Blot Powder Pressed (drogi, ale super) albo z Eveline puder prasowany z jedwabiem Beauty Line ;)

*Znalazłam opinie o obydwóch produktach:

MAC, Blot Powder Pressed (93 zł)
Opis producenta: Prasowany puder do twarzy idealny do wykończenia makijażu lub stosowany samodzielnie. Trwale matuje strefę T i optycznie wygładza. Bardzo lekki i drobny - idealny na lato, zapewnia naturalny wygląd. Przedłuża trwałość makijażu.
Nasza opinia: Doskonale współpracuje z każdym podkładem, ale efekty jego działania widać też, gdy położy się go bezpośrednio na skórę. Na długo redukuje efekt błyszczenia skóry, sprawiając, że twarz nawet przez 12 godzin prezentuje się promiennie i świeżo. Minus za niską wydajność.
Ocena: 4

EVELINE, Puder prasowany z jedwabiem Beauty Line (12 zł)
Opis producenta: Posiada właściwości pielęgnacyjne - zawiera naturalny jedwab (wygładza), ekstrakt z kakaowca (dodaje blasku) oraz wyciąg z zielonej herbaty (zapobiega działaniu wolnych rodników). Polecany dla wszystkich typów skóry; nie zatyka porów - pozbawiony tłuszczu.
Nasza opinia: Wspaniale wygładza i matowi, a jednocześnie rozświetla skórę. Ma delikatną, jedwabistą konsystencję, klasyczny pudrowy zapach i solidne opakowanie z lusterkiem. To zdecydowanie NASZ TYP –za stosunek ceny do jakości!
Ocena: 5

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:23:24

lepiej fluid chyba ;p

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:27:11

Polecam "podkład w pudrze" z Mary Kay. Jest na prawdę świetny :) (jeśli nie masz jakiś bardzo widocznych niedoskonałości to możesz go stosować zamiast podkładu). Jeśli będziesz miała co do tego produktu jakieś pytania to pisz na PW :)

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:27:46

ja polecam CREME PUFF z max factora i PAESE :)

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:28:55

podkład to podkład, a puder to zmatowienia żeby się japka nie świeciła od podkładu :)

piska: ten z eveline faktycznie jest taki dobry jak na swoją cene? :)

puder - jaki?

12 lip 2011 - 22:29:34

Podbijam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podklad