Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

przestrzeganie diety

17 minut temu

skuteczna dieta

53 minut temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MOJE WŁOSY PO DEKOLORYZACJI

08 lip 2011 - 06:24:00

JAK dbać o włosy które są po takim zabiegu??
co polecacie by włos lepiej się rozczesywał i odbudował??

mile widziane zdjęcia produktów bądź linki

liczę na was- MOJE WŁOSY TEŻ;)
czyżby wszystkie jeszcze smacznie spały??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-08 06:25 przez mkmk1.

MOJE WŁOSY PO DEKOLORYZACJI

08 lip 2011 - 06:33:29

fryzjer Jean Louvis David, z czarnych schodzilam i moje wlosy nic nie ucierpialy prawie, tam mi podcieli koncowki , i nalozyli jakies cacka :)
jestem zadowolona, chociaz drogi fryzjer to fakt:) za podciecie koncowek ( mycie wlosow) 70zl

MOJE WŁOSY PO DEKOLORYZACJI

08 lip 2011 - 06:45:21

witaj :) ja sama rozjaśniłam czarne włosy 4 razy w tym 3 razy w ciągu jednego tygodnia :P prawda jest taka, że bardzo ciężko włosy odbudować od wewnątrz, a jedynie jest to możliwe powierzchownie.
niemniej ja do tej pory używam: od czasu do czasu maseczka z olejkiem rycynowym, jedwab do włosów, maseczki regenerujące, olejki do włosów + stosuję tabletki Vitapil. włosy mam już w znaczenie lepszej kondyncji, niestety często muszę podcinać, bo się jednak kruszą - codziennie prostuję :P ale i tak schodzę do naturalnych więc mi to nie przeszkadza.. :)

MOJE WŁOSY PO DEKOLORYZACJI

08 lip 2011 - 07:00:36

ja wczoraj robiłam dekoloryzacje.wyszedł mi taki paskudny kolor na który musiałam położyć farbę.także zmiana jest minimalna.nałożyłam sobie wczoraj po tym zabiegu maskę do włosów pantene do włosów suchych

MOJE WŁOSY PO DEKOLORYZACJI

08 lip 2011 - 08:19:07

hej nie kupuj badziewia za 10 zł z myslą że zdziała cuda....

proponuję Ci linię "ECHOSLINE MAKE AGE" ja mam 1000 ml i kosztowało mnie to z przesyłką 75 zł

http://allegro.pl/echosline-make-age-regenerujaca-maska-1000-ml-i1684479436.html

ale są tez 250 dużo tańsze

http://allegro.pl/echosline-make-age-regenerujaca-maska-250-ml-i1684479376.html

na prawde warto zainwestowac w lepsza odżywke! by dac zyc tym włosom


ja jej używam od 3 tygodni i jestem MEGAAAA MEGAAAAA zadowolona!

nie męczą sie włosy (czyt.przetłuszczają) ;)
są gładkie (LECZ NIE OBCIĄŻONE)

od 5 lat na włosy co 2-3 mies nakładam rozjaśniacz (tzn robie baleyage), po porodzie (minie 2 lata za miesiac) zaczęły sie kruszyc, wypadac, łamac i inne najgorsze dla nich rzeczy . aby nie rezygnować z koloru musiałam im pomóc w totalnej regeneracji!


zaczelam używac profesionalnych kosmetyków do pielęgnacji w domu. takich jak maja fryzjerki w salonach!

jeżeli prostujesz to proponuje tez cos do prostowania płyn czy fluid najlepiej z ICHI.


POZDRAWIAM hej :)

MOJE WŁOSY PO DEKOLORYZACJI

08 lip 2011 - 08:33:17

ktoś jeszcze pomoże??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Avon Kosmetyki kolorowe, kremy, zapachy, higiena i inne