Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakiś tydzień temu rozjaśniłam włosy przez co wiadomo, że są suche i troche zniszczone. Znalazłam informacje w internecie na temat kosmetyków Kerastase, które ponoć robią cuda z włosami w szczególności ampułki Kerastase Vita Ciment. Czy używała któraś z was tych kosmetyków ? Wiem, że można odratować włosy kosmetykami.. moja koleżanka z czarnych włosów przeszła do jasnego blondu, a włosy ma piękniejsze niż wcześniej, ale u fryzjera za to wszystko zapłaciła 700zł ;)

hmm nie słyszałam nic o tych ampułkach ale sama mam zniszczone włosy.
Używam jedwabiu co jakiś czas, nie można za często nie pamiętam dlaczego ;p
i obecnie mam taka maskę do włosów z oriflame (żółta) do suchych i zniszczonych włosów jest super! polecam :)
aa i mam jeszcze z oriflame taki olejek który się wkłada do gorącej wody i włosy są po nim lśniące i mięciutkie :)

Bardzo polecam te kosmetyki, w szczególności ampułki. Włosy są śliskie, gładkie i nawilżone

maska fryzjerska LOREAL ABSOLUT REPAIR w zółtyk opakowaniu, srebrna zakrętka. Super! włsoy po pierwszym uzyciu odżywają!

właśnie chciałam znać opinię kogoś kto używał, bo już nie raz kupowałam drogie szampony i odżywki, które niby miały dać efekt nawilżenia i nie widziałam żadnej różnicy... Jedwab można używać codziennie tylko taki który w swoim składzie nie posiada alkoholu, ponieważ uzywanie tych z alkoholem przez długi czas ma skutek jeszcze większego wysuszenia włosów, ja od kilku lat używam jedwabiu z CHI i jest on dla mnie najlepszy ze wszystkich jakie miałam.

Cytat
pika-pika-pika
maska fryzjerska LOREAL ABSOLUT REPAIR w zółtyk opakowaniu, srebrna zakrętka. Super! włsoy po pierwszym uzyciu odżywają!
U mnie się nie sprawdziła, wydaje mi się że po niej miałam bardzo szorstkie i napuszone włosy.

takie mam prawie po wszystkich szamponach i odżywkach... Raz udało mi się kupić szampon z Queen Helene, który nawilżał ale to tylko kuracja i nie mozna go uzywac caly czas..jednak uparcie szukam ciągle czegoś lepszego. Jeszcze slyszałam o oleju kokosowym, że dobrze nawilża włosy ale także i ciało ;)

Kerastase i Matrix to sa rewelacyjne linie kosmetykow do wlosow :)Sama sie o tym przekonalam :)Polecam!!! :)

oliwa z oliwek! ;)

oliwę z oliwek uzywalam i nic nie dawała..

Powiem tak - wszystkie te odżywki, maski sa przereklamowane, sprawdziłam chyba wszystko i stwierdzam: w przypadku zniszczonych rozjaśnianiem włosów spektakularne rezultaty daje OLEJ LNIANY! Oliwa z oliwek, olej kokosowy, czy rycynowy moga się przy nim schowac!Trzy aplikacje pod rząd i nie poznasz swoich włosów. Uwierz mi, wiem, co mówię - moje włosy po kilkunastu latach rozjaśniania były w opłakanym stanie, tak że musiałam zrezygnowac z farbowania, a olej lniany przywrócił im gładkośc, połysk i - co najważniejsze - nie łamią się i dzięki temu szybciej widac, jak rosną, bo nie trzeba ich tak często podcinac. Warto spróbowac - koszt 0,5 litrowej butelki to ok. 30 zł, a starczy Ci na rok. Podgrzewasz 0,5 szkl. oleju w mikrofalówce i nakładasz na włosy. Ja na początku nawet spałam z tym olejem na głowie, tylko trzeba dobrze zabezpieczyc poduszkę, bo plamy sa nie do wywabienia. Ale warto się przemęczyc, bo rezultat nieporównywalny z żadną odżywką.
Z drogich kosmetyków polecam Kerastase nektar termiczny - teraz używam na końce i uważam, że jest świetny, niemniej jednak raz na 2 tygodnie robię sobie olejową kurację :)

Cytat
allicia
Powiem tak - wszystkie te odżywki, maski sa przereklamowane, sprawdziłam chyba wszystko i stwierdzam: w przypadku zniszczonych rozjaśnianiem włosów spektakularne rezultaty daje OLEJ LNIANY! Oliwa z oliwek, olej kokosowy, czy rycynowy moga się przy nim schowac!Trzy aplikacje pod rząd i nie poznasz swoich włosów. Uwierz mi, wiem, co mówię - moje włosy po kilkunastu latach rozjaśniania były w opłakanym stanie, tak że musiałam zrezygnowac z farbowania, a olej lniany przywrócił im gładkośc, połysk i - co najważniejsze - nie łamią się i dzięki temu szybciej widac, jak rosną, bo nie trzeba ich tak często podcinac. Warto spróbowac - koszt 0,5 litrowej butelki to ok. 30 zł, a starczy Ci na rok. Podgrzewasz 0,5 szkl. oleju w mikrofalówce i nakładasz na włosy. Ja na początku nawet spałam z tym olejem na głowie, tylko trzeba dobrze zabezpieczyc poduszkę, bo plamy sa nie do wywabienia. Ale warto się przemęczyc, bo rezultat nieporównywalny z żadną odżywką.
Z drogich kosmetyków polecam Kerastase nektar termiczny - teraz używam na końce i uważam, że jest świetny, niemniej jednak raz na 2 tygodnie robię sobie olejową kurację :)



Gdzie go można dostać?

Cytat
jarocha
Cytat
allicia
Powiem tak - wszystkie te odżywki, maski sa przereklamowane, sprawdziłam chyba wszystko i stwierdzam: w przypadku zniszczonych rozjaśnianiem włosów spektakularne rezultaty daje OLEJ LNIANY! Oliwa z oliwek, olej kokosowy, czy rycynowy moga się przy nim schowac!Trzy aplikacje pod rząd i nie poznasz swoich włosów. Uwierz mi, wiem, co mówię - moje włosy po kilkunastu latach rozjaśniania były w opłakanym stanie, tak że musiałam zrezygnowac z farbowania, a olej lniany przywrócił im gładkośc, połysk i - co najważniejsze - nie łamią się i dzięki temu szybciej widac, jak rosną, bo nie trzeba ich tak często podcinac. Warto spróbowac - koszt 0,5 litrowej butelki to ok. 30 zł, a starczy Ci na rok. Podgrzewasz 0,5 szkl. oleju w mikrofalówce i nakładasz na włosy. Ja na początku nawet spałam z tym olejem na głowie, tylko trzeba dobrze zabezpieczyc poduszkę, bo plamy sa nie do wywabienia. Ale warto się przemęczyc, bo rezultat nieporównywalny z żadną odżywką.
Z drogich kosmetyków polecam Kerastase nektar termiczny - teraz używam na końce i uważam, że jest świetny, niemniej jednak raz na 2 tygodnie robię sobie olejową kurację :)
Na pewno dostaniesz w sklepach ze zdrową żywnością, a ostatnio pojawił się też w niektórych aptekach. Jeśli nie znajdziesz w sklepach w miejscu zamieszkania, spróbuj przez Internet :)



Gdzie go można dostać?

myślę, że te wszystkie oleje kokosowe lub lniane można dostać w Almie lub w Piotrze i Pawle :) na pewno skorzystam z tej porady..ale również zamierzam niedługo przeprowadzic zabieg keratynowy na włosy ;) ponoć też robi cuda z włosami..! No i przy okazji powoduje, że włosy stają się proste i nie trzeba uzywac prostownicy:)

Cytat
allicia
Powiem tak - wszystkie te odżywki, maski sa przereklamowane, sprawdziłam chyba wszystko i stwierdzam: w przypadku zniszczonych rozjaśnianiem włosów spektakularne rezultaty daje OLEJ LNIANY! Oliwa z oliwek, olej kokosowy, czy rycynowy moga się przy nim schowac!Trzy aplikacje pod rząd i nie poznasz swoich włosów. Uwierz mi, wiem, co mówię - moje włosy po kilkunastu latach rozjaśniania były w opłakanym stanie, tak że musiałam zrezygnowac z farbowania, a olej lniany przywrócił im gładkośc, połysk i - co najważniejsze - nie łamią się i dzięki temu szybciej widac, jak rosną, bo nie trzeba ich tak często podcinac. Warto spróbowac - koszt 0,5 litrowej butelki to ok. 30 zł, a starczy Ci na rok. Podgrzewasz 0,5 szkl. oleju w mikrofalówce i nakładasz na włosy. Ja na początku nawet spałam z tym olejem na głowie, tylko trzeba dobrze zabezpieczyc poduszkę, bo plamy sa nie do wywabienia. Ale warto się przemęczyc, bo rezultat nieporównywalny z żadną odżywką.
Z drogich kosmetyków polecam Kerastase nektar termiczny - teraz używam na końce i uważam, że jest świetny, niemniej jednak raz na 2 tygodnie robię sobie olejową kurację :)


W pełni się zgodzę, olej lniany potrafi czynić cuda. Można go stosować j.w., ale można też zwyczajnie "zażywać" olej lniany bezpośrednio (choć 2 łyżeczki dziennie) lub jako dodatek do różnego rodzaju potraw np. sałatek, surówek czy dresingów. Efekt murowany, skorzystają na tym nie tylko włosy, ale skóra i paznokcie. Olej można kupić w sklepach ze zdrową żywnością, aptekach, ja kupuję na stronie internetowej zielonego nurtu (nie wiem czy to aby nie reklama). W kazdym razie warto zainwestować w olej lniany.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki do prostowania włosów