Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 22:56:22

Super jest serum w ampułkach z oriflame :D
Moja mama stosowała, teraz ja czekam do nastepnego katalogu, bo będzie w promocji. Więc będę mogła również na sobie wypróbowac, jak schudnę :D

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 23:04:35

Cytat
mc85
nie ma czegos takiego. rozmiawialam z babka z biologi kiedys o tym i powiedziala ze cellu jest tak gleboko ze zaden krem nie wniknie. ale pomagaja masaze - wystarczy nawet zwykly olej, oliwa itp + banki chinskie - ja po kilku masazach wieczorem nie mam juz prawie tego dziadostwa. do tego skora jest mega gladka, miekka i jedrna a pupa.... pietro wyzej :)
Kupiłam te bańki chińskie. Którym rozmiarem robisz ten masaż, bo są 4 ? A tak w ogóle to boli ale da się wytrzymać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-05 23:05 przez confetti3353.

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 23:09:17

Ile dałaś za te bańki i gdzie można je dostać?

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 23:09:48

Cytat
confetti3353
Cytat
mc85
nie ma czegos takiego. rozmiawialam z babka z biologi kiedys o tym i powiedziala ze cellu jest tak gleboko ze zaden krem nie wniknie. ale pomagaja masaze - wystarczy nawet zwykly olej, oliwa itp + banki chinskie - ja po kilku masazach wieczorem nie mam juz prawie tego dziadostwa. do tego skora jest mega gladka, miekka i jedrna a pupa.... pietro wyzej :)
Kupiłam te bańki chińskie. Którym rozmiarem robisz ten masaż, bo są 4 ? A tak w ogóle to boli ale da się wytrzymać.

no mnie na poczatku strasznie bolalo - za pierwszym razem sie ulozylam na wyrku przed tv i zamiast sie masowac i ogladac film to az mi oczy lzawily z bolu i nic z filmu nie wiedzialam. mialam nawet foto jak moje nogi wygladaly po jakis 2 dniach - cale fioletowo-granatowe. ale teraz juz jest spoko. zaciskam do oporu i uzywam tej drugiej banki (zaraz po najwiekszej), czasem tej trzeciej (ona bardziej boli heh)
Cytat
Paaati91
Ile dałaś za te bańki i gdzie można je dostać?

kupilam je na all za jakies 15zl.
tak w ogole polecilam kolezance - ona tez sie bankuje i jest strasznie zadowolona. cellu jej jeszcze nie zszedl ale skora sie zrobila "twardsza" i pupa tez wyzej. nawet przed kolezankami paradowala w majtach i one tez chca te banki.
lubie do nich uzywac oliwki w zelu bo sie nie rozlewa wszedzie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-05 23:11 przez mc85.

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 23:15:10

dieta dukana jest też pod wzgledem celulitu.. ale ja na niej nie dałam rady ;/
kup sobie plastikowy masażer z wypustkami np w rossmannie i masuj pupe przez miesiac ;d

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 23:16:24

Mogłabyś dać link?? Do all bo szukałam i są za 50zł jakieś całe zestawy takich jak by plastikowych, a takie jak by ceramiczne są tańsze :P Ale jak odessać w nich powietrze :P o ile się "odsysa"

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 23:19:18

Hej, przyda się grupka wsparcia :)
Moj obecny plan to:
1. krem
2. ćwiczenia - przynajmniej 20 minut dziennie (tyle trwa jeden odcinek przyjaciół:)
3. zakupiłam też bańki chińskie i masaże robię - muszę przyznać, że po kilku razach wydaje mi się, ze działa ale więcej powiem jak będę dłużej stosować.
4. Od jutra zaczynam jezdzić na rowerze tak z pol godziny dziennie !

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 23:22:40

Cytat
Paaati91
Mogłabyś dać link?? Do all bo szukałam i są za 50zł jakieś całe zestawy takich jak by plastikowych, a takie jak by ceramiczne są tańsze :P Ale jak odessać w nich powietrze :P o ile się "odsysa"


http://allegro.pl/banki-chinskie-gumowe-akupunktura-antycellulit-i1652489196.html

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 23:25:05

dziekuje slicznie :)

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 23:25:11

JA UZYWALAM JUZ CHYBA WSZYSTKIEGO NIC NIE POMOGLO AZ TRAFILAM NA BIELENDE ANTYCELULIT TERMO... TAKI W CZARNEJ TUBCE JEST MEEEEEEGA :D

najlepszy balsam antycellulitowy

06 cze 2011 - 20:05:40

gosska333 grupa wsparcia jak najbardziej:) ja już dzisiaj 4 dzień smaruje się balsamem na cellulit, jutro przynoszę z piwnicy stepper i będę łaziła po nim tak z 30-45 min dziennie no i dieta, dieta, dieta...!;)

a po tych bańkach to duże siniaki miałyście, jak zaczynałyście się nimi masować? może jakieś foty pokażecie

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

najlepszy balsam antycellulitowy

26 sty 2014 - 01:23:42

Ja miałam sporo, ale małe. Niestety strasznie boleściwa jestem i ciężko mi było się masować, no i zapał opadł. Steper stoi, tylko kurz ścieram od czasu do czasu, jakoś nie mogę się zabrać. Kup sobie jeszcze detocell co wzmocnisz efekt ogólny wszystkiego.

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy balsam antycellulitowy

26 sty 2014 - 01:40:13

Jak się męczycie i nie macie siły to proponuję siłownie i koniecznie suplementy w postaci np hydrominum. Cellulit powstaje przeważnie przez nadmiar wody w organizmie, takie suplementy pomagają się jej pozbyć. Bądź co bądź przede wszystkim siłka, albo bieganie.

najlepszy balsam antycellulitowy

12 lut 2014 - 22:11:19

Żadne balsamy, nawet te z górnej półki nie pomogą (Jeanne Piaubert, Sensai czy Collistar), jeśli nie będziemy stosować diety i choć minimum ćwiczeń nie pomogą. Wiem, bo sprawdziłam na swojej skórze ;-), a nie jest jakoś specjalnie bardzo pomarszczona. Troszkę dają efekt wygładzenia, ale jak przestajemy stosować to wszystko wraca. Polecam więc ćwiczenia, dieta ŻP (jedz połowę) no i jakiś balsamik jako dodatek.

najlepszy balsam antycellulitowy

13 lut 2014 - 13:40:24

Ja od kilku lat stosuję kremy Yves Rocher i jestem z nic bardzo zadowolona :)
Jeszcze przy promocjach jakie robią to otrzymuję je prawie za darmo...
same sprawdźcie http://okazje.yves-rocher.pl/?cd=fbos



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

korektor