Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

najlepszy balsam antycellulitowy

13 lut 2014 - 13:50:13

ja polecam serum antycellulitowe z Perfecty :) jest to serum chłodzące, na początku mrozi mocno, a później stopniowo coraz mniej.. więc o czymś to świadczy ;p że cellulit znika.. teraz jest w promocji w Rossmannie za niecałe 13 zł :)



niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

najlepszy balsam antycellulitowy

25 kwi 2014 - 15:09:10

Własnie sobie przeglądam ofertę Elite, oni tam mają zabiegi falami radiowymi w celu usunięcia cellulitu. Ciekawa jestem jak to działa. Jaka jest skuteczność tych zabiegów.

najlepszy balsam antycellulitowy

25 mar 2019 - 11:41:57

Ja tam uwielbiam masaże polaczone z uzywaniem kremu na cellulit. Tyle, ze ja ogolnie celuje w naturalne kosmetyki i to moze dlatego, bo ten moj sinial co go uzywam to ogolnie ma kofeine, ruszczyk i inne dobroci ktore robia mi naprawde dobrze na skore. Tylko tez wiadomo - bez diety albo cwiczen to zaden krem nam nie pomoze, chocby producent obiecywal nam cuda. Krem moze przyspieszyc i polepszyc efekty, ale nie zastapi reszty dzialan.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-11 14:43 przez maggi91.

najlepszy balsam antycellulitowy

13 cze 2019 - 18:26:19

Polecam skorzystać z zabiegów masażu ( masaż antycellulitowy bądź masaż bańką chińską czyli <moderacja> cupping massage ) one bardziej pomogą niż jakiekolwiek kremy czy balsamy do ciała. Zabieg trwa od 30-45min, jeść dość intensywny i może być bolący ale efekty są widoczne już po pierwszym masażu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-19 14:05 przez moderator.

najlepszy balsam antycellulitowy

21 sie 2019 - 09:26:09

Cytat
maggi91
Ja tam uwielbiam masaże polaczone z uzywaniem kremu na cellulit. Tyle, ze ja ogolnie celuje w naturalne kosmetyki i to moze dlatego, bo ten moj sinial co go uzywam to ogolnie ma kofeine, ruszczyk i inne dobroci ktore robia mi naprawde dobrze na skore. Tylko tez wiadomo - bez diety albo cwiczen to zaden krem nam nie pomoze, chocby producent obiecywal nam cuda. Krem moze przyspieszyc i polepszyc efekty, ale nie zastapi reszty dzialan.

Tez uzywam tego ciniala i wrazenia mam bardzo fajne, zwlaszcza pod katem ujedrniania. Chociaz nie podoba mi sie pompka w butelce, wyrzuca za duzo i latwo sie brudzi.

najlepszy balsam antycellulitowy

12 gru 2019 - 09:54:17

A takie balsamy wystarcza i na cellulit i na np. napięcie skóry jednoczesnie?

najlepszy balsam antycellulitowy

09 sty 2020 - 12:56:18

Cytat
Diane-35
A takie balsamy wystarcza i na cellulit i na np. napięcie skóry jednoczesnie?

Powinny wystarczyc, a jak sie boisz o male napiecie to sa tez kosmetyki antycellulitowe typu vialise lifting ktore skupiaja sie wlasnie na tym elemencie.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

najlepszy balsam antycellulitowy

29 kwi 2020 - 11:27:38

Polecam naturalny balsam do ciała ujędrniający oraz balsam wyrównujący kolor skóry do ciała z olejkiem z marcewki i pomidora.
Podrzucam skład balsamu ujędrniającego:
Body3 Complex – wzmacniacz skóry o potrójnym działaniu, walczy z cellulitem i rozstępami jednocześnie zapewniając skórze jędrność.
Masło shea - posiada witaminy A i E, które odmładzają i chronią skórę przed wolnymi rodnikami, posiada właściwości ochronne - chroni skórę przed zimnem, wiatrem i mrozem.
Witamina E - wzmacnia i odbudowuje skórę. Poprawia głębokie nawilżenie skóry, przeciwdziałając przedwczesnej degradacji komórek będącej następstwem działalności wolnych rodników. Poprawia gospodarkę wodną naskórka i skóry właściwej, zapewniając tym samym miękkość i elastyczność skórze.
Ekstrakt cytrynowy - działa antyoksydacyjnie, czyli chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników; aktywuje procesy regeneracji i odnowy skóry; nawilża, zwiększa elastyczność i jędrność skóry; odżywia i rewitalizuje skórę zmęczoną i przedwcześnie starzejącą się.
Olejek z cytryny - działa bakteriobójczo, tonizująco, wybielająco oraz przeciwstarzeniowo, hamując rozkład włókien kolagenowych, blokuje działanie wolnych rodników.
Olejek z grapefruita – odżywia i regeneruje, zwęża pory, odświeża, tonizuje naskórek, działa przeciwzmarszczkowo.
Proteiny owsa – tworzą na skórze ochronny film, który chroni przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych, mają właściwości łagodzące stan zapalne.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

najlepszy balsam antycellulitowy

29 lip 2020 - 07:44:29

Dobrze jest znaleźc sobie złoty środek - jeśli ktoś czuje, że się zmusza do ćwiczeń, czy do diety to już może sobie darować na starcie. Nie można zmuszać się całe życie do czegoś, ciało jest jak guma, a nie jak kamień - nie da się go wyrzeźbić raz na zawsze. Jedynym kluczem jest znalezienie formy aktywności, która będzie cieszyć i której nie będziemy mogli się doczekać każdego dnia. To samo z dietą, bez sensu jest wykluczać 90% tego co jemy, albo poddawać się głodówkom. Musi być zachowana równowaga pomiędzy smakiem, a bilansem kalorycznym i tyle wystarczy do szczęścia.

Z kremów polecam Sinial, kosmetyk specjalistyczny i do zamówienia przez internet tylko, ale u mnie przyniósł świetne rezultaty! https://www.miastokobiet.pl/krem-na-cellulit-sinial-skuteczne-wsparcie-w-walce-z-pomaranczowa-skorka/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-01 08:16 przez jumkaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GARNIER NERIL HAAR TONIK DO WŁOSÓW!