Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

17 minut temu

Budowa domu

21 minut temu

Projekt wnętrza

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

najlepszy balsam antycellulitowy

13 lut 2014 - 13:50:13

ja polecam serum antycellulitowe z Perfecty :) jest to serum chłodzące, na początku mrozi mocno, a później stopniowo coraz mniej.. więc o czymś to świadczy ;p że cellulit znika.. teraz jest w promocji w Rossmannie za niecałe 13 zł :)



niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

najlepszy balsam antycellulitowy

25 kwi 2014 - 15:09:10

Własnie sobie przeglądam ofertę Elite, oni tam mają zabiegi falami radiowymi w celu usunięcia cellulitu. Ciekawa jestem jak to działa. Jaka jest skuteczność tych zabiegów.

najlepszy balsam antycellulitowy

25 mar 2019 - 11:41:57

Ja tam uwielbiam masaże polaczone z uzywaniem kremu na cellulit. Tyle, ze ja ogolnie celuje w naturalne kosmetyki i to moze dlatego, bo ten moj sinial co go uzywam to ogolnie ma kofeine, ruszczyk i inne dobroci ktore robia mi naprawde dobrze na skore. Tylko tez wiadomo - bez diety albo cwiczen to zaden krem nam nie pomoze, chocby producent obiecywal nam cuda. Krem moze przyspieszyc i polepszyc efekty, ale nie zastapi reszty dzialan.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-11 14:43 przez maggi91.

najlepszy balsam antycellulitowy

13 cze 2019 - 18:26:19

Polecam skorzystać z zabiegów masażu ( masaż antycellulitowy bądź masaż bańką chińską czyli <moderacja> cupping massage ) one bardziej pomogą niż jakiekolwiek kremy czy balsamy do ciała. Zabieg trwa od 30-45min, jeść dość intensywny i może być bolący ale efekty są widoczne już po pierwszym masażu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-19 14:05 przez moderator.

najlepszy balsam antycellulitowy

21 sie 2019 - 09:26:09

Cytat
maggi91
Ja tam uwielbiam masaże polaczone z uzywaniem kremu na cellulit. Tyle, ze ja ogolnie celuje w naturalne kosmetyki i to moze dlatego, bo ten moj sinial co go uzywam to ogolnie ma kofeine, ruszczyk i inne dobroci ktore robia mi naprawde dobrze na skore. Tylko tez wiadomo - bez diety albo cwiczen to zaden krem nam nie pomoze, chocby producent obiecywal nam cuda. Krem moze przyspieszyc i polepszyc efekty, ale nie zastapi reszty dzialan.

Tez uzywam tego ciniala i wrazenia mam bardzo fajne, zwlaszcza pod katem ujedrniania. Chociaz nie podoba mi sie pompka w butelce, wyrzuca za duzo i latwo sie brudzi.

najlepszy balsam antycellulitowy

12 gru 2019 - 09:54:17

A takie balsamy wystarcza i na cellulit i na np. napięcie skóry jednoczesnie?

najlepszy balsam antycellulitowy

09 sty 2020 - 12:56:18

Cytat
Diane-35
A takie balsamy wystarcza i na cellulit i na np. napięcie skóry jednoczesnie?

Powinny wystarczyc, a jak sie boisz o male napiecie to sa tez kosmetyki antycellulitowe typu vialise lifting ktore skupiaja sie wlasnie na tym elemencie.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

najlepszy balsam antycellulitowy

29 kwi 2020 - 11:27:38

Polecam naturalny balsam do ciała ujędrniający oraz balsam wyrównujący kolor skóry do ciała z olejkiem z marcewki i pomidora.
Podrzucam skład balsamu ujędrniającego:
Body3 Complex – wzmacniacz skóry o potrójnym działaniu, walczy z cellulitem i rozstępami jednocześnie zapewniając skórze jędrność.
Masło shea - posiada witaminy A i E, które odmładzają i chronią skórę przed wolnymi rodnikami, posiada właściwości ochronne - chroni skórę przed zimnem, wiatrem i mrozem.
Witamina E - wzmacnia i odbudowuje skórę. Poprawia głębokie nawilżenie skóry, przeciwdziałając przedwczesnej degradacji komórek będącej następstwem działalności wolnych rodników. Poprawia gospodarkę wodną naskórka i skóry właściwej, zapewniając tym samym miękkość i elastyczność skórze.
Ekstrakt cytrynowy - działa antyoksydacyjnie, czyli chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników; aktywuje procesy regeneracji i odnowy skóry; nawilża, zwiększa elastyczność i jędrność skóry; odżywia i rewitalizuje skórę zmęczoną i przedwcześnie starzejącą się.
Olejek z cytryny - działa bakteriobójczo, tonizująco, wybielająco oraz przeciwstarzeniowo, hamując rozkład włókien kolagenowych, blokuje działanie wolnych rodników.
Olejek z grapefruita – odżywia i regeneruje, zwęża pory, odświeża, tonizuje naskórek, działa przeciwzmarszczkowo.
Proteiny owsa – tworzą na skórze ochronny film, który chroni przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych, mają właściwości łagodzące stan zapalne.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

najlepszy balsam antycellulitowy

29 lip 2020 - 07:44:29

Dobrze jest znaleźc sobie złoty środek - jeśli ktoś czuje, że się zmusza do ćwiczeń, czy do diety to już może sobie darować na starcie. Nie można zmuszać się całe życie do czegoś, ciało jest jak guma, a nie jak kamień - nie da się go wyrzeźbić raz na zawsze. Jedynym kluczem jest znalezienie formy aktywności, która będzie cieszyć i której nie będziemy mogli się doczekać każdego dnia. To samo z dietą, bez sensu jest wykluczać 90% tego co jemy, albo poddawać się głodówkom. Musi być zachowana równowaga pomiędzy smakiem, a bilansem kalorycznym i tyle wystarczy do szczęścia.

Z kremów polecam Sinial, kosmetyk specjalistyczny i do zamówienia przez internet tylko, ale u mnie przyniósł świetne rezultaty! https://www.miastokobiet.pl/krem-na-cellulit-sinial-skuteczne-wsparcie-w-walce-z-pomaranczowa-skorka/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-01 08:16 przez jumkaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GARNIER NERIL HAAR TONIK DO WŁOSÓW!