Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Deplatory

02 cze 2011 - 23:16:27

Dziewczyny, jakie polecacie depilatory? Czy Wam też rzeczywiście po dłuższym użytkowaniu wrastają się włoski pod skórę?

Deplatory

02 cze 2011 - 23:20:01

Mam Braun SIlk'epil i jestem zadowolona. Niestety włoski też mi wrastają i to okropne, nie dość, że swędzi to potem robią się ranki, bo najczęściej rozdrapię takie miejsce. Peelingi nic nie dają, ale mimo to lubię ten efekt gładkości po depilatorze i chociaż kilka dni spokoju.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Deplatory

02 cze 2011 - 23:22:57

tez mam Braun Silk-epil 5180 i włoski mi nie wrastają.
a po dłuższym uzytwowaniu włoski stają sie jasne i depilacja nie boli ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-02 23:23 przez djmc14.

Deplatory

02 cze 2011 - 23:24:33

Cytat
kaska__1990
Mam Braun SIlk'epil i jestem zadowolona. Niestety włoski też mi wrastają i to okropne, nie dość, że swędzi to potem robią się ranki, bo najczęściej rozdrapię takie miejsce. Peelingi nic nie dają, ale mimo to lubię ten efekt gładkości po depilatorze i chociaż kilka dni spokoju.


A jak długo go używałaś? Co z tymi włoskami się później dzieje? Miałaś kiedyś stan zapalny?

Strasznie chciałam mieć depilator, a jak już mam fundusze, to się naczytałam o minusach używania depilatorów i teraz nie wiem, co zrobić.
Cytat
djmc14
tez mam Braun Silk-epil 5180 i włoski mi nie wrastają.
a po dłuższym uzytwowaniu włoski stają sie jasne i depilacja nie boli ;)


A od jak dawna go używasz?

Sieję panikę. ; >



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-02 23:26 przez agata20256.

Deplatory

02 cze 2011 - 23:40:19

Cytat
agata20256
Cytat
kaska__1990
Mam Braun SIlk'epil i jestem zadowolona. Niestety włoski też mi wrastają i to okropne, nie dość, że swędzi to potem robią się ranki, bo najczęściej rozdrapię takie miejsce. Peelingi nic nie dają, ale mimo to lubię ten efekt gładkości po depilatorze i chociaż kilka dni spokoju.


A jak długo go używałaś? Co z tymi włoskami się później dzieje? Miałaś kiedyś stan zapalny?

Strasznie chciałam mieć depilator, a jak już mam fundusze, to się naczytałam o minusach używania depilatorów i teraz nie wiem, co zrobić.
Cytat
djmc14
tez mam Braun Silk-epil 5180 i włoski mi nie wrastają.
a po dłuższym uzytwowaniu włoski stają sie jasne i depilacja nie boli ;)


A od jak dawna go używasz?

Sieję panikę. ; >


Używam go nieregularnie, ale latem częściej, 2/3 razy w miesiącu w okresie letnim. Stanu zapalnego chyba nigdy nie miałam, włoski wrastają, ale jakoś w końcu się przebiją i je wyrywam. Jakiś widocznych czy wielkich ran to nie zostawia, ale po prostu jest upierdliwe ze względu na swędzenie:/ Co do bólu, faktycznie z czasem się na niego uodparnia i nie boli:) Mimo wszystko ja depilator polecam, z tymi włoskami da się żyć, a efekt lepszy niż po maszynce:)
Dodam jeszcze, że byłam strasznie napalona na depilator a jak go dostałam to się rozczarowałam, rok leżał w szafce, ale z czasem ponownie po niego sięgnęłam i teraz lubię :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-02 23:41 przez kaska__1990.

Deplatory

02 cze 2011 - 23:43:42

Cytat
kaska__1990
Cytat
agata20256
Cytat
kaska__1990
Mam Braun SIlk'epil i jestem zadowolona. Niestety włoski też mi wrastają i to okropne, nie dość, że swędzi to potem robią się ranki, bo najczęściej rozdrapię takie miejsce. Peelingi nic nie dają, ale mimo to lubię ten efekt gładkości po depilatorze i chociaż kilka dni spokoju.


A jak długo go używałaś? Co z tymi włoskami się później dzieje? Miałaś kiedyś stan zapalny?

Strasznie chciałam mieć depilator, a jak już mam fundusze, to się naczytałam o minusach używania depilatorów i teraz nie wiem, co zrobić.
Cytat
djmc14
tez mam Braun Silk-epil 5180 i włoski mi nie wrastają.
a po dłuższym uzytwowaniu włoski stają sie jasne i depilacja nie boli ;)

To rozczarowanie było związane z bólem? ; >


A od jak dawna go używasz?

Sieję panikę. ; >


Używam go nieregularnie, ale latem częściej, 2/3 razy w miesiącu w okresie letnim. Stanu zapalnego chyba nigdy nie miałam, włoski wrastają, ale jakoś w końcu się przebiją i je wyrywam. Jakiś widocznych czy wielkich ran to nie zostawia, ale po prostu jest upierdliwe ze względu na swędzenie:/ Co do bólu, faktycznie z czasem się na niego uodparnia i nie boli:) Mimo wszystko ja depilator polecam, z tymi włoskami da się żyć, a efekt lepszy niż po maszynce:)
Dodam jeszcze, że byłam strasznie napalona na depilator a jak go dostałam to się rozczarowałam, rok leżał w szafce, ale z czasem ponownie po niego sięgnęłam i teraz lubię :)
Czyżby to rozczarowanie było związane z bólem? ; >



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-02 23:44 przez agata20256.

Deplatory

02 cze 2011 - 23:46:18

Trochę tak:D Pierwszy raz bolało strasznie, dalej nie użyję go do innej części ciała niż nogi, ale teraz przynajmniej zajdę powyżej kolan :D Da się przyzwyczaić, teraz w ogóle nie nazwałabym tego bólem..to takie delikatne szczypanie :)

Deplatory

02 cze 2011 - 23:48:19

Ha, może mi się to spodoba. ; )

Deplatory

02 cze 2011 - 23:49:42

jest już taki wątek, czemu nie skorzystasz z wyszukiwarki?

Deplatory

02 cze 2011 - 23:54:38

Cytat
warszawa0000
jest już taki wątek, czemu nie skorzystasz z wyszukiwarki?


Bo ciągle wychodzą nowe modele, ale dziękuję za pomoc. ; )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka kredka?