Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

13 minut temu

Sklep internetowy

57 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:19:30

Witam,jak w temacie.Macie dziewczyny jakies sprawdzony sposoby lub nowosci kosmetyczne dotyczace wybielania zębów?moze jakies pasty,paski do kupienia opisujcie które są dobre i ile kosztują,z góry dzieki za odpowiedzi

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:22:18

kilka dni temu był już taki wątek..

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:24:03

mozliwe,tylko jest ciezko znalezc stary temat.Nie siedze na szafie codziennie i niewiem czy był juz kiedys.

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:27:15

pasko odradzam, wybielają tylko z przodu zęby. Polecam białą perłę!! rewelacja, robisz sobie odcisk szczęki, i 2-3 razy dziennie nakladasz na tą "szczenkę" spesjalna pastę i nosisz jak aparat, ok pół godziny, efekty suuuuper juz po 2 tygodniach. wszystko do odcisku jest załączone w opakowaniu. cena to ok 50-80 zł:)

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:27:18

blendamed white strips.... sprawdzone i godne polecenia... jednak warto kupic na all zaplacisz 40zl z przesylka a nie 70 czy 80 w sklepie

zweryfikowana
Posty: 147
Ostrzeżenia: 1/5

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:28:27

Ja uzywalam Crest Whitestrips Supreme czyli najmocniejsze. Zakupilam na allegro. Efekt byl powalajacy.. Ale... Pewnego dnia w trakcie picia ukruszyl mi sie zab. Zaczelama sie zastanawiac czy wlasnie te paski nie spowodowaly ukruszenia i szczerze mowiac wystraszylam sie i odstawilam je. Poczytaj na forum dziewczyny nawet wrzucaja swoje zeby przed i po kuracji, efektu nie da sie nie zauwazyc.

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:29:32

Cytat
paskudnik28
kilka dni temu był już taki wątek..



co z tego ze był?! tzn ze znow nie mozna o tym rozmawiać ? ;/


ja tez chetnie sie dowiem jakie mogą byc sposoby na wybielenie ząbków...;p

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:35:00

Cytat
werka16czarnulka
Ja uzywalam Crest Whitestrips Supreme czyli najmocniejsze. Zakupilam na allegro. Efekt byl powalajacy.. Ale... Pewnego dnia w trakcie picia ukruszyl mi sie zab. Zaczelama sie zastanawiac czy wlasnie te paski nie spowodowaly ukruszenia i szczerze mowiac wystraszylam sie i odstawilam je. Poczytaj na forum dziewczyny nawet wrzucaja swoje zeby przed i po kuracji, efektu nie da sie nie zauwazyc.
a gdzie mozna to zobaczyc?bo ja tak szczerze piszac w arcgiwum wiadomosci niewiem gdzie szukac i nawet jak jest zatytułowane

zweryfikowana
Posty: 932
Ostrzeżenia: 1/5

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:39:43

A ja polecam taki środek nazywa się biała perła używała tego moja siostra efekt świetny koszt ok. 60- 70 zł

zweryfikowana
Posty: 147
Ostrzeżenia: 1/5

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:39:52

Wpisujesz w google crest whitestrips supreme forum i stron jest multum ;)

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:44:58

Właśnie jestem po zastosowaniu pasków wybielajacych blend a med. Zakupiłam je na allegro za około 45 zl z przesyłką ( w aptece pytałam to były za około 70 zł ). Stosuje sie je tydzien, nakleja sie na górne i dolne zeby dwa razy dziennie po około pół godziny. Pierwsze dwa dni super, dwa kolejne już gorzej- zeby "bolały mnie" cały czas, cały czas były czułe, głównie na zimno i ciepło, ale da sie wytrzymać:) ostatnie 3 dni już lepiej, ogólnie na tych paskach jest jakis aktywy zel, dlatego tak sie dzieje.
Efekty , jak dla mnie, sa rewelacyjne:) już miałam zamówienie na 3 opakowania tych pasków, bo inne osoby tez zauwazyły rózncie:) we wrzesniu mam slub i miesiac przed znów chce je zastosowac dla lepszego efektu:) tak wiec ogólnie ujmując: JA BYŁAM MEGA ZADOWOLONA Z TYCH PASKÓW:)

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

09 lip 2012 - 22:22:17

Zastanawiam się nad kupnem pasków tylko które wybrać: Blendamed Whitestrips 3D czy może CREST SUPREME? które lepsze stosowała je któraś z was? Nie chcę kupować w ciemno

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TUSZ DO RZĘS Nivea DOUBLE BLACK