Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

tabernakula sklep

11 minut temu

zakupy internetowe

36 minut temu

Budowa domu

40 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mam okropna cere mnóstwo zaskórików i wagrów. teraz jeszce przed okresem wyskoczyło mi kilka krost. co polecacie mi głównie na zaskkórniki. nie moge sobie z tym poradzic. mam okropną cere wiem ;/ niewiem juz sama. leki od dermatologa nie pomogly



To Ty jeszcze okropnej cery nie widziałaś ! Większość dziewcząt ma właśnie taką jak Ty jak zmyje makijaż. Kilka krostek to norma przed okresem. Cera też w dużej mierze zależy od diety. Poza tym poleciłabym chodzić regularnie do kosmetyczki na kawitację i oczyszczanie ;)

ja ostatnio zaczelam uzywac kremu z firmy pharmaceris dostępny w aptece za okolo 35 zl, na różne rodzaje skóry i z róznymi sklonnosciami, może sobie jakis dobierzesz do swojej cery, napewno nie zaszkodzi :)

nie jest tak źle. Na zaskórniki to może maseczki peel-off ??
i sprawdzaj skład kremów i podkładów, których używasz, żeby nie było tam parafiny. Może ona powodować zapychanie porów

Cytat
DiamondLady
To Ty jeszcze okropnej cery nie widziałaś ! Większość dziewcząt ma właśnie taką jak Ty jak zmyje makijaż. Kilka krostek to norma przed okresem. Cera też w dużej mierze zależy od diety. Poza tym poleciłabym chodzić regularnie do kosmetyczki na kawitację i oczyszczanie ;)


własnie widze wkieszkosc dziewczyn maja idealna cere eh.... moze ktos mi cos wiecej powiedziec o peelingu kawitacyjnym? czy po pierwszym zabiegu jakies efekty? czy nie bede czerwona przez jakis czas/

cześć , kup sobie krem effaclar duo z la roche posay mi pomogło :) tylko po jakims miesiacu stosoewania sa efekty także się nie zrażaj :) kosztuje ok 45zl

Cytat
palinas89
cześć , kup sobie krem effaclar duo z la roche posay mi pomogło :) tylko po jakims miesiacu stosoewania sa efekty także się nie zrażaj :) kosztuje ok 45zl

ale na co pomogl na zaskórniki?

ja polecam peeling enzymatyczny i po tym maseczke zamykajca pory! Ja tez mam taka cere zawsze jak nie sucha to tlusta eh i nigdy nie wiem co z nia jest ale peeling enzymatyczny uzywam raz w tygodniu mam dr irena eris POLECAM!!!

Nie masz strasznej cery, ja też taka mam. Więcej słońca i przejdzie ;)

miałam ostatnio bardzo podobny problem co prawda, przez odstawienie tabletek ale nie w ym rzeczczym myjesz buzie
ja yrobiam maly eksperyment odstawilam wode i wszstko poznikalo, uzwam lekkiego mleczka do zmzcia makijazu poxniej wody miceralnej z ziaji planuje kupc bioderme ale na razie mnie nie stac i wszystko pieknie sie pogoiloi znika tylko nie wyciskaj!! jak bd chciala znac szczegolz pisz

Cytat
toona19922
Cytat
DiamondLady
To Ty jeszcze okropnej cery nie widziałaś ! Większość dziewcząt ma właśnie taką jak Ty jak zmyje makijaż. Kilka krostek to norma przed okresem. Cera też w dużej mierze zależy od diety. Poza tym poleciłabym chodzić regularnie do kosmetyczki na kawitację i oczyszczanie ;)


własnie widze wkieszkosc dziewczyn maja idealna cere eh.... moze ktos mi cos wiecej powiedziec o peelingu kawitacyjnym? czy po pierwszym zabiegu jakies efekty? czy nie bede czerwona przez jakis czas/

większość ma idealną? chciałabym w to wierzyć i to widzieć ...

dlaczego kawitacyjny? bo nie pobudzasz tak mocno gruczołów łojowych przez pocieranie mechaniczne, co prawda jeśli wolisz peeling tańszy i robić w domu, polecam enzymatyczny, gdzie resztki łoju, brudu miejskiego, martwej skóry trawione są przez enzymy

peeling kawitacyjny nie powoduje zaczerwienienia - chyba, że masz skórę wrażliwą, ale nie pozostaje ono na długo, odbywa się za pomocą ultradźwięków, ogólnie służy poprawie ukrwienia, a co za tym idzie natlenowania skóry, wykonuje się go metalową głowicą przy użyciu żelu do ultradźwięków, albo toniku, nie boli jedyne co jest niekomfortowe to dźwięk - takie piszczenie w uszach, ale nie jest ono na tyle nieprzyjemne, aby rezygnować z zabiegu , tak jak peeling enzymatyczny oczyszcza skórę z sebum, miejskiego pyłu i wypłyca zaskórniki

do tego polecane jest wprowadzenie ampułki drugą stroną głowicy

zweryfikowana
Posty: 465
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
palinas89
cześć , kup sobie krem effaclar duo z la roche posay mi pomogło :) tylko po jakims miesiacu stosoewania sa efekty także się nie zrażaj :) kosztuje ok 45zl

mam ten krem, uzywany jest kilka razy, moge odsprzedac, wiecej na priv:)

mam gorsza ;)
nie martw sie.

Cytat
toona19922
Cytat
DiamondLady
To Ty jeszcze okropnej cery nie widziałaś ! Większość dziewcząt ma właśnie taką jak Ty jak zmyje makijaż. Kilka krostek to norma przed okresem. Cera też w dużej mierze zależy od diety. Poza tym poleciłabym chodzić regularnie do kosmetyczki na kawitację i oczyszczanie ;)


własnie widze wkieszkosc dziewczyn maja idealna cere eh.... moze ktos mi cos wiecej powiedziec o peelingu kawitacyjnym? czy po pierwszym zabiegu jakies efekty? czy nie bede czerwona przez jakis czas/


jest różnica ,fajny zabieg ale najlepiej jak masz kaskę by go co miesiąc powtarzać
Cytat
leelaa
Nie masz strasznej cery, ja też taka mam. Więcej słońca i przejdzie ;)


ta słońca , a jesienią 2 razy gorsza cera ,niestety sprawdzam tę zasadę co rok



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-23 19:43 przez kitek1986.

zweryfikowana
Posty: 1.427
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
palinas89
cześć , kup sobie krem effaclar duo z la roche posay mi pomogło :) tylko po jakims miesiacu stosoewania sa efekty także się nie zrażaj :) kosztuje ok 45zl

Nie polecam tego kremu, mi strasznie wysuszyl cere przez co powstawalo wiecej zaskornikow. I jest drozszy bo jakis miesiac temu zaplacilam za niego 59zl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ST. MORITZ - używałyście ?