Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

mam okropna cere mnóstwo zaskórików i wagrów. teraz jeszce przed okresem wyskoczyło mi kilka krost. co polecacie mi głównie na zaskkórniki. nie moge sobie z tym poradzic. mam okropną cere wiem ;/ niewiem juz sama. leki od dermatologa nie pomogly



To Ty jeszcze okropnej cery nie widziałaś ! Większość dziewcząt ma właśnie taką jak Ty jak zmyje makijaż. Kilka krostek to norma przed okresem. Cera też w dużej mierze zależy od diety. Poza tym poleciłabym chodzić regularnie do kosmetyczki na kawitację i oczyszczanie ;)

ja ostatnio zaczelam uzywac kremu z firmy pharmaceris dostępny w aptece za okolo 35 zl, na różne rodzaje skóry i z róznymi sklonnosciami, może sobie jakis dobierzesz do swojej cery, napewno nie zaszkodzi :)

nie jest tak źle. Na zaskórniki to może maseczki peel-off ??
i sprawdzaj skład kremów i podkładów, których używasz, żeby nie było tam parafiny. Może ona powodować zapychanie porów

Cytat
DiamondLady
To Ty jeszcze okropnej cery nie widziałaś ! Większość dziewcząt ma właśnie taką jak Ty jak zmyje makijaż. Kilka krostek to norma przed okresem. Cera też w dużej mierze zależy od diety. Poza tym poleciłabym chodzić regularnie do kosmetyczki na kawitację i oczyszczanie ;)


własnie widze wkieszkosc dziewczyn maja idealna cere eh.... moze ktos mi cos wiecej powiedziec o peelingu kawitacyjnym? czy po pierwszym zabiegu jakies efekty? czy nie bede czerwona przez jakis czas/

cześć , kup sobie krem effaclar duo z la roche posay mi pomogło :) tylko po jakims miesiacu stosoewania sa efekty także się nie zrażaj :) kosztuje ok 45zl

Cytat
palinas89
cześć , kup sobie krem effaclar duo z la roche posay mi pomogło :) tylko po jakims miesiacu stosoewania sa efekty także się nie zrażaj :) kosztuje ok 45zl

ale na co pomogl na zaskórniki?

ja polecam peeling enzymatyczny i po tym maseczke zamykajca pory! Ja tez mam taka cere zawsze jak nie sucha to tlusta eh i nigdy nie wiem co z nia jest ale peeling enzymatyczny uzywam raz w tygodniu mam dr irena eris POLECAM!!!

Nie masz strasznej cery, ja też taka mam. Więcej słońca i przejdzie ;)

miałam ostatnio bardzo podobny problem co prawda, przez odstawienie tabletek ale nie w ym rzeczczym myjesz buzie
ja yrobiam maly eksperyment odstawilam wode i wszstko poznikalo, uzwam lekkiego mleczka do zmzcia makijazu poxniej wody miceralnej z ziaji planuje kupc bioderme ale na razie mnie nie stac i wszystko pieknie sie pogoiloi znika tylko nie wyciskaj!! jak bd chciala znac szczegolz pisz

Cytat
toona19922
Cytat
DiamondLady
To Ty jeszcze okropnej cery nie widziałaś ! Większość dziewcząt ma właśnie taką jak Ty jak zmyje makijaż. Kilka krostek to norma przed okresem. Cera też w dużej mierze zależy od diety. Poza tym poleciłabym chodzić regularnie do kosmetyczki na kawitację i oczyszczanie ;)


własnie widze wkieszkosc dziewczyn maja idealna cere eh.... moze ktos mi cos wiecej powiedziec o peelingu kawitacyjnym? czy po pierwszym zabiegu jakies efekty? czy nie bede czerwona przez jakis czas/

większość ma idealną? chciałabym w to wierzyć i to widzieć ...

dlaczego kawitacyjny? bo nie pobudzasz tak mocno gruczołów łojowych przez pocieranie mechaniczne, co prawda jeśli wolisz peeling tańszy i robić w domu, polecam enzymatyczny, gdzie resztki łoju, brudu miejskiego, martwej skóry trawione są przez enzymy

peeling kawitacyjny nie powoduje zaczerwienienia - chyba, że masz skórę wrażliwą, ale nie pozostaje ono na długo, odbywa się za pomocą ultradźwięków, ogólnie służy poprawie ukrwienia, a co za tym idzie natlenowania skóry, wykonuje się go metalową głowicą przy użyciu żelu do ultradźwięków, albo toniku, nie boli jedyne co jest niekomfortowe to dźwięk - takie piszczenie w uszach, ale nie jest ono na tyle nieprzyjemne, aby rezygnować z zabiegu , tak jak peeling enzymatyczny oczyszcza skórę z sebum, miejskiego pyłu i wypłyca zaskórniki

do tego polecane jest wprowadzenie ampułki drugą stroną głowicy

zweryfikowana
Posty: 465
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
palinas89
cześć , kup sobie krem effaclar duo z la roche posay mi pomogło :) tylko po jakims miesiacu stosoewania sa efekty także się nie zrażaj :) kosztuje ok 45zl

mam ten krem, uzywany jest kilka razy, moge odsprzedac, wiecej na priv:)

mam gorsza ;)
nie martw sie.

Cytat
toona19922
Cytat
DiamondLady
To Ty jeszcze okropnej cery nie widziałaś ! Większość dziewcząt ma właśnie taką jak Ty jak zmyje makijaż. Kilka krostek to norma przed okresem. Cera też w dużej mierze zależy od diety. Poza tym poleciłabym chodzić regularnie do kosmetyczki na kawitację i oczyszczanie ;)


własnie widze wkieszkosc dziewczyn maja idealna cere eh.... moze ktos mi cos wiecej powiedziec o peelingu kawitacyjnym? czy po pierwszym zabiegu jakies efekty? czy nie bede czerwona przez jakis czas/


jest różnica ,fajny zabieg ale najlepiej jak masz kaskę by go co miesiąc powtarzać
Cytat
leelaa
Nie masz strasznej cery, ja też taka mam. Więcej słońca i przejdzie ;)


ta słońca , a jesienią 2 razy gorsza cera ,niestety sprawdzam tę zasadę co rok



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-23 19:43 przez kitek1986.

zweryfikowana
Posty: 1.427
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
palinas89
cześć , kup sobie krem effaclar duo z la roche posay mi pomogło :) tylko po jakims miesiacu stosoewania sa efekty także się nie zrażaj :) kosztuje ok 45zl

Nie polecam tego kremu, mi strasznie wysuszyl cere przez co powstawalo wiecej zaskornikow. I jest drozszy bo jakis miesiac temu zaplacilam za niego 59zl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ST. MORITZ - używałyście ?