Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

33 minut temu

sprawdzony stomatolog

36 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Miał ktoś robiony peeling kawitacyjny. mam bardzo zanieczyszczoną cere, mnóstwo wagrów zaskórników krostek. przebawrien blizn. ogólnie bardzo porbleowa skłonna do trądziku. chciałabym isc na ten peeling u nas kosztuje 35 zł. jest tez mozliwosc wybrania tego peelingu 6 maseczka z alg. był ktoś czy moze mi zaszkodzic czy wrecz odwrotnie> czy nasili trądzik czy bede miec slady po krostach??? czy lepiej robić to z ta maseczka z alg czy bez

zrob z maseczka wtedy skora bedzie mniej podrazniona i szybciej wroci do formy ;)

zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

chetnie poczytam opinie, sama nie pomoge

a po tym peelingu mam zaczerwieniona cere i podraznioną? gdzies słyszałam ze własnie zagodzi i rozjasnia , bo po peelingu manualnym cere jest okropna , kurcze miał ktos prosze o opinie

peeling kawitacyjny jest super naprawdę polecam:) czuje się jakby skóra na buzi była czyściutka i oczyszczona od wewnatrz jest gładka, nie zaczerwieniona:) i polecam również maskę algową, po niej skóra jest miekka, elastyczna i super wycisza skórę i relaksuje:) to są moje ulubione zabiegi, często z nich korzystam na pracowni:)

mialam kilka zabiegow lacznie z maska z alg i uwazazm ze jest super . tyle tylko teraz nie polecam bo slonce a po takich zabiegach trzeba slonka unikac by nie bylo przebarwien . wiadomo skora bedzie sie po zabiegu luszczyc ale jest dobrze oczyszczona

mialam kawitacje razem z algamiu arbuzowymi efakt swietny stwarz gladka i o niebo lepsza bardzo polecm:)

jestem akurat w tkarcie kuracji kwasem migdałowym i moja kosmetyczka wykonuje kawitację zawsze przed tym kwasem jako oczyszczenie i złuszczenie i efekty są super po kwasie ampułka i maska algowa, bardzo polecam!!! pomaga jestem zadowolona o buzia jest gładka, rozjaśniona, pory mniejsze a zaskórniki zniknęły:)

byłam na całej serii kawitacji i szczerze mówiąc nie widziałam żadnych efektów, ale jak wiadomo na każdego działa coś innego, także na pewno warto spróbować, polecam z maską z alg :) jednak musisz pamiętać, że na taki zabieg nie idzie się jednorazowo, tylko wykonuje całą serie - kosmetyczka na pewno powie Ci ile razy powinnaś przyjść. Zdecydowanie lepsza jest mikrodermabrazja

Ja uwielbiam peeling kawitacyjny, super oczyszcza buzię przede wszystkim z wągrów, skora po nim nie jest w ogóle podrażniona i zaczerwieniona ( no chyba że masz dużo wągrów na nosie no wtedy kosmetyczka może trochę pomęczyć ale tym lepiej dla Ciebie) i wbrew opinii jaką tu jedna "specjalistka" przedstawiła skóra się nie łuszczy. Najlepiej stosować krem z filtrem i unikać przez jakieś dwa dni silnego słońca, szczerze polecam jakbym mogła to chodziłabym na ten peeling co tydzień:P zabieg można połączyć też z ampułką wprowadzaną ultradźwiękami a maska algowa do tego zabiegu SUPER!!

Cytat
inessential
Ja uwielbiam peeling kawitacyjny, super oczyszcza buzię przede wszystkim z wągrów, skora po nim nie jest w ogóle podrażniona i zaczerwieniona ( no chyba że masz dużo wągrów na nosie no wtedy kosmetyczka może trochę pomęczyć ale tym lepiej dla Ciebie) i wbrew opinii jaką tu jedna "specjalistka" przedstawiła skóra się nie łuszczy. Najlepiej stosować krem z filtrem i unikać przez jakieś dwa dni silnego słońca, szczerze polecam jakbym mogła to chodziłabym na ten peeling co tydzień:P zabieg można połączyć też z ampułką wprowadzaną ultradźwiękami a maska algowa do tego zabiegu SUPER!!

Czasami peelingi kawitacyjne mają efekty uboczne, dlatego trzeba korzystać z nich rozważnie.
Tutaj możecie wypróbować zabieg za 49 zeta ;-)
http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,45353,49-zl-zamiast-230-zl-za-peeling-kawitacyjny-lub-mikrodermabrazje-korundowa-oraz-maske-algowa-na.html

hej ja sobie robie piling z kawy w domciu zalewam czarną kawe ze 3 łyzeczki wrzątkiem.Czekam az ostygnie zlewam torszke tej wody .Tylko zostawiam troszke zeby fajnie sie rozmasowało po twarzy i delikatnie wcieram w twarz.Efekt super gładka skóra..polecam,

hej, odświeżam wątek,a czy po peelingu kawiatacyjnym od razu znikna grudki pod skóra?

Ja używalam peelingu kawitacyjnego od Beautifly i był super. Odrazu nie poznikają żadne grudki, bo trzeba cierpliwości. Ale regularne używanie przynosi fajne efekty :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja