Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

Miał ktoś robiony peeling kawitacyjny. mam bardzo zanieczyszczoną cere, mnóstwo wagrów zaskórników krostek. przebawrien blizn. ogólnie bardzo porbleowa skłonna do trądziku. chciałabym isc na ten peeling u nas kosztuje 35 zł. jest tez mozliwosc wybrania tego peelingu 6 maseczka z alg. był ktoś czy moze mi zaszkodzic czy wrecz odwrotnie> czy nasili trądzik czy bede miec slady po krostach??? czy lepiej robić to z ta maseczka z alg czy bez

zrob z maseczka wtedy skora bedzie mniej podrazniona i szybciej wroci do formy ;)

zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

chetnie poczytam opinie, sama nie pomoge

a po tym peelingu mam zaczerwieniona cere i podraznioną? gdzies słyszałam ze własnie zagodzi i rozjasnia , bo po peelingu manualnym cere jest okropna , kurcze miał ktos prosze o opinie

peeling kawitacyjny jest super naprawdę polecam:) czuje się jakby skóra na buzi była czyściutka i oczyszczona od wewnatrz jest gładka, nie zaczerwieniona:) i polecam również maskę algową, po niej skóra jest miekka, elastyczna i super wycisza skórę i relaksuje:) to są moje ulubione zabiegi, często z nich korzystam na pracowni:)

mialam kilka zabiegow lacznie z maska z alg i uwazazm ze jest super . tyle tylko teraz nie polecam bo slonce a po takich zabiegach trzeba slonka unikac by nie bylo przebarwien . wiadomo skora bedzie sie po zabiegu luszczyc ale jest dobrze oczyszczona

mialam kawitacje razem z algamiu arbuzowymi efakt swietny stwarz gladka i o niebo lepsza bardzo polecm:)

jestem akurat w tkarcie kuracji kwasem migdałowym i moja kosmetyczka wykonuje kawitację zawsze przed tym kwasem jako oczyszczenie i złuszczenie i efekty są super po kwasie ampułka i maska algowa, bardzo polecam!!! pomaga jestem zadowolona o buzia jest gładka, rozjaśniona, pory mniejsze a zaskórniki zniknęły:)

byłam na całej serii kawitacji i szczerze mówiąc nie widziałam żadnych efektów, ale jak wiadomo na każdego działa coś innego, także na pewno warto spróbować, polecam z maską z alg :) jednak musisz pamiętać, że na taki zabieg nie idzie się jednorazowo, tylko wykonuje całą serie - kosmetyczka na pewno powie Ci ile razy powinnaś przyjść. Zdecydowanie lepsza jest mikrodermabrazja

Ja uwielbiam peeling kawitacyjny, super oczyszcza buzię przede wszystkim z wągrów, skora po nim nie jest w ogóle podrażniona i zaczerwieniona ( no chyba że masz dużo wągrów na nosie no wtedy kosmetyczka może trochę pomęczyć ale tym lepiej dla Ciebie) i wbrew opinii jaką tu jedna "specjalistka" przedstawiła skóra się nie łuszczy. Najlepiej stosować krem z filtrem i unikać przez jakieś dwa dni silnego słońca, szczerze polecam jakbym mogła to chodziłabym na ten peeling co tydzień:P zabieg można połączyć też z ampułką wprowadzaną ultradźwiękami a maska algowa do tego zabiegu SUPER!!

Cytat
inessential
Ja uwielbiam peeling kawitacyjny, super oczyszcza buzię przede wszystkim z wągrów, skora po nim nie jest w ogóle podrażniona i zaczerwieniona ( no chyba że masz dużo wągrów na nosie no wtedy kosmetyczka może trochę pomęczyć ale tym lepiej dla Ciebie) i wbrew opinii jaką tu jedna "specjalistka" przedstawiła skóra się nie łuszczy. Najlepiej stosować krem z filtrem i unikać przez jakieś dwa dni silnego słońca, szczerze polecam jakbym mogła to chodziłabym na ten peeling co tydzień:P zabieg można połączyć też z ampułką wprowadzaną ultradźwiękami a maska algowa do tego zabiegu SUPER!!

Czasami peelingi kawitacyjne mają efekty uboczne, dlatego trzeba korzystać z nich rozważnie.
Tutaj możecie wypróbować zabieg za 49 zeta ;-)
http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,45353,49-zl-zamiast-230-zl-za-peeling-kawitacyjny-lub-mikrodermabrazje-korundowa-oraz-maske-algowa-na.html

hej ja sobie robie piling z kawy w domciu zalewam czarną kawe ze 3 łyzeczki wrzątkiem.Czekam az ostygnie zlewam torszke tej wody .Tylko zostawiam troszke zeby fajnie sie rozmasowało po twarzy i delikatnie wcieram w twarz.Efekt super gładka skóra..polecam,

hej, odświeżam wątek,a czy po peelingu kawiatacyjnym od razu znikna grudki pod skóra?

Ja używalam peelingu kawitacyjnego od Beautifly i był super. Odrazu nie poznikają żadne grudki, bo trzeba cierpliwości. Ale regularne używanie przynosi fajne efekty :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja