Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

12 maj 2011 - 22:38:14

hej :)) słyszala moze ktoras z Was o kremie z wyciagiem ze śluzu slimaka?? moze ktoras z Was go urzywała??
ściślej chodzi mi o to czy rzczywiscie pomaga na blizny??
pozdrawiam :)

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

12 maj 2011 - 22:41:25

widziałam takie cuś w sklepie (około 60zl) tez jestem ciekawa czy to działa....moja babeczka od zajec powiedziala ze to pic na wode.... na blizny polecam cepan - capi cebulą ale pomaga:)

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

12 maj 2011 - 22:43:43

Jeżeli chodzi o leczenie blizn, to nie słyszałam , ale wiem że był reklamowany jako też idealny środek na likwidację zmarszczek, moja znajoma pokusiła się na ten nie mały wydatek i niestety efekty były mizerne. Jednym słowem wyrzucone pieniądze.Jeżeli ten specyfik nie pomaga na zmarszczki to na blizny tym bardziej.

zweryfikowana
Posty: 307
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

15 maj 2011 - 09:01:29

Krem ze sluzu slimaka jest znakomity, nie wiem jak te reklamowane kiedys w mango czy jakies specyfiki na allegro, ale u mnie w salonie kosmetycznym jest z firmy LEIM REWELACJA. "Ślimak" pomaga na blizny nawet rozjasnia troche rozstepy dodatkowo na przebarwienia no i jest swietny na ujedrnienie. Wiadomo jeden sloiczek na wszystko nie bedzie dzialal, ale mam klientke ktora powiedziala ze po pierwszym widzi poprawe w kolorycie i ogolnym wygladzie skory, ale ona nie ma blizn ;p wiec jesli chodzi o dzialanie p/zmarszczkowe i ujedrniajace to mozna cos zobaczyc po 1 sloiku

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

27 lut 2019 - 23:52:11

Ze sluzem slimaka mam krem do cial z Eveline, seria Royal Snail i jestem pod wrazeniem. Kosztował zaledwie 16 zł, ale sprawdza sie lepiej niz niejeden balsam z wyzszej półki. Warto zwrocic uwage na to, ze ten balsam to nie tylko sluz slimaka, ale tez drogocenne olejki, np. canola.

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

28 lut 2019 - 02:14:56

Cytat
malyorzeszek
Warto zwrocic uwage na to, ze ten balsam to nie tylko sluz slimaka, ale tez drogocenne olejki, np. canola.
Litości z tą reklamą!!! Olej "canola" to zwykły olej rzepakowy!

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

12 mar 2019 - 07:42:09

Jak dla mnie składnik śluzu ślimaka jest świetny. Nawet moja mama, która boryka się ze zmarszczkami mimicznymi używając kremu ze śluzem stwierdziła, że nareszcie widzi różnicę w kondycji swojej cery na twarzy. Oczywiście na plus :). Ona używa kremu Bielendy Kuracja Młodości. Jest on nawilżający i przeciwzmarszczkowy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wygrałam kosz kosmetyków!!!