Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Farba do włosów LONDA !!!

04 maj 2011 - 14:53:54

Dziewczyny kupiłam dzisiaj farbę do włosów z Londy. Kupiłam ją po raz pierwszy bo zawsze używałam z garniera. Używa któraś z was tej farby ? jakie wrażenia ?

Farba do włosów LONDA !!!

04 maj 2011 - 14:54:57

nie miałam jeszcze londy
więc nie pomogem;d;d;d

Farba do włosów LONDA !!!

04 maj 2011 - 14:55:14

ja farbowałam. Według mnie bardzo dobra

Farba do włosów LONDA !!!

04 maj 2011 - 14:55:54

Farba nie należy do najgorszych :) na pewno co mogę powiedzieć, to że szybko się nie zmywa. Tak jak np. Casting.

Mówię na przykładzie moich wlosów.

Farba do włosów LONDA !!!

04 maj 2011 - 14:56:08

Bo na wizażu byly niezbyt dobre opinie..

Farba do włosów LONDA !!!

04 maj 2011 - 14:57:38

ja używam tylko londy już od kilku ładnych lat. jestem bardzo zadowolona farba się nie spiera, nie brudzi.
ja farbuje na czarno więc nie moge powiedzieć jak pokrywa bo czarny to wiadomo że kryje wszystko :)

Farba do włosów LONDA !!!

04 maj 2011 - 14:57:50

Według mnie Londa jest kiepska, bo wypadają po niej włosy i śmierdzi jak się ją nakłada. To samo sądzę o Palette. Garnier jak dla mnie szybko się zmywa.
Polecam farby z Loreal! Dzisiaj kupiłam tą nową Sublime Mousse i jest genialna :) Inne marki jak dla mnie są totalnie beznadziejne.

Farba do włosów LONDA !!!

04 maj 2011 - 14:59:55

Cytat
agaa06
Według mnie Londa jest kiepska, bo wypadają po niej włosy i śmierdzi jak się ją nakłada. To samo sądzę o Palette. Garnier jak dla mnie szybko się zmywa.
Polecam farby z Loreal! Dzisiaj kupiłam tą nową Sublime Mousse i jest genialna :) Inne marki jak dla mnie są totalnie beznadziejne.
Dla mnie palette i garnier byly takze dobre ale chcialam sprobowac czegos nowego. A ta sublime mousse powiedz o niej cos wiecej.

Farba do włosów LONDA !!!

04 maj 2011 - 15:00:11

Cytat
Sysia17
Bo na wizażu byly niezbyt dobre opinie..

A jaki kolor wybrałaś?

Farba do włosów LONDA !!!

04 maj 2011 - 15:02:02

ja używałam jak farbowałam bardzo często i znajomym też nią farbowałam, także mogę polecić, kolor ładny zawsze wychodził, nie wypłukiwał się szybko, a włosy były lśniące i nie zniszczone. Mogę polecić także Brilliance oraz Loreal

Natomiast garniera kupiłam ze 4 razy i nie byłam zadowolona, kolor szybko schodził i nie wychodził nigdy taki jakby się chcialo.

Ale najgorszą farbą jest chyba Palette

Farba do włosów LONDA !!!

04 maj 2011 - 15:02:27

Kolor ciemny kasztan. Mam ciemną karnacje i ciemne oczy wiec mysle ze ten kolor bedzie mi pasował.

Farba do włosów LONDA !!!

04 maj 2011 - 15:03:52

Cytat
Sysia17
Cytat
agaa06
Według mnie Londa jest kiepska, bo wypadają po niej włosy i śmierdzi jak się ją nakłada. To samo sądzę o Palette. Garnier jak dla mnie szybko się zmywa.
Polecam farby z Loreal! Dzisiaj kupiłam tą nową Sublime Mousse i jest genialna :) Inne marki jak dla mnie są totalnie beznadziejne.
Dla mnie palette i garnier byly takze dobre ale chcialam sprobowac czegos nowego. A ta sublime mousse powiedz o niej cos wiecej.

Nałożyłam ją pół godziny temu i powiem, że fajnie się nakłada.. Nie trzeba rozdzielać włosów i używać grzebienia, bo jak ją nałożysz, to tak jakbyś szampon miała na włosach :) Kolorek mi wyszedł fajny. Na opakowaniu pisze, że koloryzacja trwała, ale zobaczymy jak długo wytrzyma. Nigdy nie zawiodłam się na farbach z Loreal i włosy miałam delikatne i miękkie po farbowaniu.
Włosy farbuję już od dawna i wiele marek testowałam. Fajna jest jeszcze Recital Preference z Loreal.
Dobrze się spłukuje z włosów :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-04 15:05 przez agaa06.

Farba do włosów LONDA !!!

04 maj 2011 - 15:06:54

Kupię ją nastepnym razem :)
Ide farbować !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-04 15:07 przez Sysia17.

Farba do włosów LONDA !!!

04 maj 2011 - 15:08:01

kiedyś używałam i była w porządku :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WŁOSY