Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:29:37

Mam tendencje do rozdrapywania wszystkiego co mam na twarzy i teraz mam delikatne blizny. Używałyście może kremów na blizny? Nie zamierzam wybierać się z tym do dermatologa, może wy znacie jakieś kremy dostępne w aptekach bez recepty badź drogeriach?

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:32:29

też sie chętnie dowiem:)

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:34:20

ja mam to samo...

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:34:36

Ja używam Cepanu na blizny potrądzikowe. Jedyny jego minus to zapach.

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:34:49

ja jedyny ktory moge polecic z czystym sumieniem , wyprobowany na samej sobie jest NO SCAR - ja osobiscie jestem mega zadowolona zokropnej twarzy po tym kremie mialam o niebo lepsza, jednak slyszalam tez negatywne opinie - poszukajcie tu na szafie bylo kilka tematow na temat tego kremu

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:35:24

Ale takie blizny po trądziku Ci chodzi??
Ja używam Care Control z Soraya.
jestem zadowolona :)
Oczywiscie nie znikają po nim wszystkie blizny i to idealnie ale napewno jest leepiej niż przed jego stosowaniem ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-02 22:37 przez casca_2.

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:36:03

Elicina krem ze śluzu ślimaka chilijskiego :) brzmi okropnie ale działa nawet na rozstępy

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:36:35

cepan tania ale śmierdzi bo cebulowa moja siostra pomagała mi po ślubie przy remoncie i przy cięciu gipskartonu tata ją ciachnął wyglądała jakby miała sznytę okropna blizna i pięknie zeszło

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:37:37

moja przygoda zaczęła się od kremu care&control z soraya, jest to krem redukujący blizny i zmiany potrądzikowe. Zaczęłam go uzywać pare lat temu i byłam strasznie mile zaskoczona, teraz coś nie działa.. :P

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:38:00

ja używałam żelu silikonowego na blizny (w różowym opakowaniu) śmierdział cebulą, ale rozjaśnił mi blizny, tyle że stosowałam go na blizny które zostały mi po wysypce na brzuchu sprzed 2 lat. Jeśli twoje rzeczywiście są delikatne to szybko powinien sobie z nimi poradzić ;)

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:39:41

Cytat
ewelinka1804
ja jedyny ktory moge polecic z czystym sumieniem , wyprobowany na samej sobie jest NO SCAR - ja osobiscie jestem mega zadowolona zokropnej twarzy po tym kremie mialam o niebo lepsza, jednak slyszalam tez negatywne opinie - poszukajcie tu na szafie bylo kilka tematow na temat tego kremu
mysle tak samo raz zamowilam sobie na all 30 ml a teraz mam 50 ml.świetny!!

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:39:45

contractubex, tyle ze kosztuje ok. 40zl :(

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:40:02

Cytat
casca_2
Ale takie blizny po trądziku Ci chodzi??
Ja używam Care Control z Soraya.
jestem zadowolona :)
Oczywiscie nie znikają po nim wszystkie blizny i to idealnie ale napewno jest leepiej niż przed jego stosowaniem ;)

o takie, że jak coś wyskoczy to to drapie i drapie, niekiedy aż leci krew, później już pojawia się strup i nadal to drapie, i później jest taka blizna :D

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:40:59

CEPAN jest bardzo dobry, jednak ma okropny zapach.

krem na blizny

02 maj 2011 - 22:42:32

Cytat
weeera
Cytat
casca_2
Ale takie blizny po trądziku Ci chodzi??
Ja używam Care Control z Soraya.
jestem zadowolona :)
Oczywiscie nie znikają po nim wszystkie blizny i to idealnie ale napewno jest leepiej niż przed jego stosowaniem ;)

o takie, że jak coś wyskoczy to to drapie i drapie, niekiedy aż leci krew, później już pojawia się strup i nadal to drapie, i później jest taka blizna :D

Mam tak samo :D jakas glupia mania :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DOBRY SAMOOPALACZ DO TWARZY