Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 435
Ostrzeżenia: 2/5

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:31:32

ja lubie Loreal (sorry jeśli żle) z mleczkiem królewskim i daje efekt regeneracji + biovax maska do włosów

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:31:52

wiem jedno najgorszy szampon na świecie: syos !

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:32:34

Ja uzywam tylko BIO SILK mam po nim gładkie lśniace włosy, zadnego łupiezu, sa puszyste i w ogole super....jak go nie uzywałam przez tydzien i myłam innym szamponem to wygladały strasznie....wole zapłacic te 30 zł za szampon a miec zdrowe włosy:]

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:34:07

A ja lubię Schwarzkopf'a ;p
Farby palette też używam i nie narzekam na kondycję włosów.
Skoro w produktach spożywczych jest chemia, to czego się spodziewać po kosmetykach? ;p

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:34:42

Ja juz sobie dałam też spokój z tymi pantenami:D używam tego babuni właśnie tylko na bazie piwnej jest ok :D

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:37:31

Też słyszałam że Pantene to szajs... tak samo Garnier (nie tylko szampony ale i balsamy, kremy itp).

Ja ostatnio odkryłam kosmetyki ajurwedyjskie i szkoda że tak późno... :)
Używam mydełek, szamponu i past do zębów.... i szczerze mogę polecić, bo są w 100% naturalne.
Oprócz Ziaji którą również używam te kosmetyki najlepiej mi służą a naszukałam się sporo czegoś odpowiedniego bo moja skóra jest strasznie kapryśna...

Jeśli szampon to np Shikakai albo coś z serii Dabur.

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:39:38

ja kupiłam jakis czas temu ten szampon babuni. U mnie kompletnie się nie sprawdził. Miałam po nim strasznie suche wlosy i tak poplątane ze ciezko bylo je rozczesać.... Teraz uzywam WELLA Pro-Series VOLUME jak dla mnie rewelacja:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-26 16:41 przez angela1168.

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:39:54

A mi ostatnio skonczyl sie szampon i wzielam swojego synka. Z garniera bodajze z jakims ekstraktem z moreli i chyba z niego nie zrezygnuje:) Bedzie 2 w 1 :) Synek bedzie myl i ja, wlosy po nim sa miekkie, ni emusze odzywki stosowac, nie przesuszaja sie i nie lamia tak jak wczesniej mialam. A mam problem gdyz mam bardzo jasne wlosy i ciezko o nie zadbac przez te farby ;|

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:40:25

Jak dla mnie najlepsze sa szampony TIMOTEI

Nie raz kupowalam drogie szampony a one tylko pogarszaly stan moich wlosow, od kad zaczelam uzywac Timotei lśniacy blask,nie zamienie go na zaden inny,uzywam tez tych odzywek z timotei w takim niby wiadereczku-polecam.

Słyszalam ze jak wlosy przyzwyczaja sie do jednego szamponu,to z czasem on na nie nie dziala...

Pozdrawiam

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:40:53

Uzywaj jedwabu bioslik a twoje wlosy naprawde beda fajne , kiedys tez farbowalam sobie wlosy farba loreal cream gloss i tam w środku było troche odzywki z mleczkiem pszczelim naprawde bardzo fajna polecam goraco !!



UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:41:55

ja używam od 2 miesięcy szampony Joanny z serii NATURIA i powiem szczerze że jestem zachwycona ! włosy są mieciutkie,pachnące nie elektryzują się długo pozostają świeże oraz są zdrowsze .. a cena to ok 3,50 ;)







UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:43:48

kup sobie szampon pokrzywowy to będzie może w jakimś stopniu naturalny...
uświadom sobie w końcu że teraz nie ma NIC naturalnego!!!

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:43:54

Cytat
izula938
Uzywaj jedwabu bioslik a twoje wlosy naprawde beda fajne , kiedys tez farbowalam sobie wlosy farba loreal cream gloss i tam w środku było troche odzywki z mleczkiem pszczelim naprawde bardzo fajna polecam goraco !!

jedwam biosilk, to błąd. on tylko na poczatku daje wrazenie lsnienia, a gdy przestanie sie go uzywac wlosy są jszcze bardziej suche :)

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:45:02

Ja również nie cierpię tych klasycznych firmówek - nie dość że wszystkie nafaszerowane są chemią i bardziej szkodzą niż pomagają (dot. to wszystkiego, nie tylko szamponów czy odżywek) to jeszcze testują je w sposób szokujący na zwierzętach!...

<forum jest dostępne osobom poniżej 18 roku życia i zamieszczanie drastycznych treści jest niezgodne z regulaminem>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-27 08:25 przez moderator.

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:45:16

Joanna mi plątała włosy, Garnier nie dawał żadnych rezultatów, po Loreal to mi więcej włosów wypadło niż po czesaniu szczotką:] teraz mam taki zielony z Hairx i jestem zadowolona, używam razem z odżywką w sprayu i włosy są całkiem, całkiem:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki Bodyography!