Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

gorący temat

rozwód

24 minut temu

Przebranżowienie lokalu

godzinę temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 -->

UWAGA na szampony?

18 lip 2011 - 23:24:38

mówicie, że PANTENE niszczy włosy. ja już od dawna szukałam szamponu, który uratuje moje zniszczone po farbowaniach włosy. wypróbowałam ich strasznie dużo, aż mój wybór padł właśnie na PANTENE. i co? wielka niespodzianka: włosy są nawilżone, miękkie, nie łamią się i nie wypadają. myślę, że bardzo dużo zależy od włosów.

UWAGA na szampony?

18 lip 2011 - 23:30:27

ja po Sayos mam strasznie suche włosy...;/
ale za to po Pantene moim zdaniem jest super, nie łamią mi sie włosy i są nawilzone ;) Kiedyś miałam strasznie zniszczone włosy i właśnie po Pantene widać duuuuzy efekt.

co do szampnu i odżywki ze zdjęcia, nie dawno miałam odżywkę do suchych i zniszczonych i po niej też włosy były w miarę ok;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-18 23:32 przez nana20.

UWAGA na szampony?

18 lip 2011 - 23:31:57

ja nie polecam head sholuders koltuny robi i wysusza;/ polecam elseve odrazu lepsze wlosy:)

UWAGA na szampony?

18 lip 2011 - 23:37:47

jak dla mnie Pantene mają swietne szampony i odzywki. Mam po nich fajne włosy, takie lekkie i mniej się przetłuszczaja :)

UWAGA na szampony?

18 lip 2011 - 23:40:32

Cytat
ecri16
Ja tam lubię Pantene,mam właśnie tą odżywkę do włosów farbowanych w 3 tubkach,dzisiaj kupiłam też szampon :) Mam włosy zniszczone,jakieś takie szorstkie a po tych odżywkach wydają się lepsze. Dziś w Rossmanie też wybierałam między tym Joanny a Pantene i wybrałam właśnie Pantene.
Po Pantene sa włosy jakby "lepsze" poniewaz Pantene dodaje najwiecej silikonów do swoich produktów ze wszystkich innych marek. Czyli taka ściema silikon zostaje na włosach sa bardziej , sliskie , ślniąc ale ogólnie w "środku" sa tak samo zniszczone jk były i niszczeją jeszcze bardziej bo silikon z włosów trudno zmyc i nie przyjmują zadnych środków odżywczych i nie"oddychaja".
anwena.blogspot.com zapraszam do diewczyny na bloga ona wie wszystko o włosach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-18 23:41 przez bessi.

UWAGA na szampony?

18 lip 2011 - 23:40:33

a ja używam szamponu i odżywki Gliss Kur i mam cudne włoski

UWAGA na szampony?

18 lip 2011 - 23:41:10

ja polecam szampony dla dzieci

UWAGA na szampony?

18 lip 2011 - 23:44:28

niesttey mam taki problem z włosami, że jak już odkryję jakiś genilany kosmetyk, to pomaga mi on na krótko (tydzień, miesiąc, pół roku) i nagle przestaję go tolerować. Kiedyś byłam zachwycona Dove, jednak w pewnym momencie musiałam odstawić te produkty.Podobnie było z Pantene, Schwarzkopf.

Niedawno przestawiłam się na szampom dla dziedzi (Johnson) i dwie odżywki Joanny z apteczki babuni (balsam z proteinami oraz odżywkę jajeczną). Jestem bardzo zadowolona z efektów!

UWAGA na szampony?

19 lip 2011 - 07:30:41

ziaja jest super, włosy po nim są na prawde genialne do tego niska cena przy takiej ilości, a odżywke to proponuje oliwke z radical wmasowuje sie w skóre głowy po umyciu i nie stresujce się że przetłuści włosy

UWAGA na szampony?

19 lip 2011 - 07:41:31

SLEEK LINE SZAMPON DO WŁOSOW JEDWAB STAPIZ . ja używam tylko tego od roku plus odżywka tej serii i maska extra!!! różnica juz po 1 razie polecam

UWAGA na szampony?

19 lip 2011 - 07:46:33

ja uzywam PANTENE ten aqua z niebieska zakretką i przezroczysta butelka, nie narzekam, nie zauwazylam zeby moja struktura wlosa w jaki kolwiek sposob sie oslabila, wrecz przeciwnie wlosy po nim sa naprawde takie lekkie :)

UWAGA na szampony?

19 lip 2011 - 08:07:32

Bo to jest tak :) Każda z nas ma inne włosy ... ale co fakt to fakt do tych sklepowych szamponów jest dodawane mnóstwo chemii - najlepsze i najzdrowsze szampony i odżywki do włosów to są te które nie pachną lub odrzucają zapachem ;p

UWAGA na szampony?

19 lip 2011 - 08:09:35

dla mnie nie ma szamponu idealnego...przetestowalam juz wiele i zaden nie okazal sie naj,naj.
Zastanawialam sie nad Sayons ale skoro to tez Schwarzkopf to podziekuje.
Uzywalam kiedys szamponnow z Joanny i byl w miare ok...Kosmetyki z Ziaji sa dobre, wiec chyba czas wyprobowac tez ich szampony

UWAGA na szampony?

19 lip 2011 - 08:37:52

wiem ze naturalne to sa pokrzywowe, co sprzedje je sie w takich szklanych buteleczkach.

UWAGA na szampony?

19 lip 2011 - 08:46:25

Ja miałam bardzo duży problem z wypadaniem włosów i podobnie jak Ty przestałam je prostować suszyć itd i myjąc je pantene nie było żadnego efektu wręcz nasilało się ich wypadanie.Moge polecić szapmon Dermena do kupienia w aptece pomógł mi bardzo + do tego capivit piękne włosy / skrzypowita / belissa. Suplementy biorę ciągle a teraz zrobiłam przerwę w myciu szaponem ale za ok mięsiąc wróce do dermena .
Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kwas mlekowy z all 80%