Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:20:54

Kiedys kiedys przeczytalam ze niektorzy producenci robią szapomyny i odzywki w taki sposob by nie za bardzo pomagaly wlosom, a nawet je niszczyly. a wszystko po to zeby klient myslal " jedno opakowanie poszlo, ale efektu nie widze pewnie po drugim opakowaniu bedzie lepiej" i kupuje.

Ostatnio przeczytalam, chyba nawet na forum, dziewczyna napiasla ze jej kolega pracowal w firmie PANTENE i sie smial ze tam jest tyle chemii w kosmetykach, ze gdyby pewien skladnik nie byl mieszany z innymi z ktorych powstaje szampon w sekude by spalil wlosa !

ja od stycznia nie prostuje nie susze wlosow, bylam tez je podciac, uzywalam juz schwarzkopf do zniczonych wlosow, teraz uzywam DOVE nowej serii, i powiem wam ze moje wlosy są jeszcze badzoej SUCHE ! jest jeszcze gorzej...

powiedzcie mi ktore kosmetyki sa najbardziej naturalne? widzialam w drogieri jakies szampony babuni, czy one są naturalniejsze ?

a jeszcze mam jedno pytanie, ktore jest napisane na drugim zdjeciu :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-26 16:34 przez kara2606.

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:23:24

Są bardziej suche, bo Schwarzkopf bardzo niszczy włosy, niezależnie czy jest to szampon czy farba do włosów... niestety.

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:24:44

też słyszałam o tym Pantene, że jak by ktoś włożył palec do nierozcieńczonego roztworu tego szamponu, to by było po palcu;)
już dawno nie stosuję kosmetyków tej marki, ale sądzę, ze tak jest podobnie w większości przypadków.
ja mam zamiar kupić sobie szampon Radical w sklepie zielarskim

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:25:05

ja mialam łupiez wiec pomyslalam ze wymyje wlosy head shoulders i ??? mialam jeszcze wiekszy łupiez wrrrr szampony z sayos sa dobre moim zdaniem

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:25:38

wydaje mi się, że moja mamuśka używała tych szamponów i nie było po niż żadnych efektów, ani tych negatywnych, ani pozytywnych.

sama używam szampon błotny ze sklepu zielarskiego, kosztował niby 19,50 zł, ale kto wie co i w nim się czai ;)

dzisiaj chciałam kupić właśnie z PANTENE ta nową odżywkę do włosów farbowanych, ale po tym co napisałaś chyba się jeszcze z 5 razy zastanowie ;)

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:26:00

Ja używałam Joanny i byłam zadowolona. Chyba do niej wrócę :)

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:26:25

Sayos, to też Schwarzkopf.

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:27:18

No zależy jakie te szampony jeszcze ;p zapraszam na bloga o modzie http://clothes-are-me3.blogspot.com/

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:27:49

Spróbuj z L'biotica biovax'y. Substancje chemiczne są w nich minimalne.

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:28:34

nie, te szampony babuni to pic na wode, ja kupilam ostatnio szampon, bo oczywiscie zachecil mnie wyglad i bardzo przystepna cena, poza tym faktycznie opakowanie sugeruje, ze szampon jest super naturalny i ze to alternatywa dla pelnych chemii szamponow i odzywek, ale to nie prawda, wlosy mialam bardzo suche, zero roznicy, wystarczy zreszta przeczytac sklad - nie ma tam nic naturalnego.

A przy okazji moze tkos polecic jakis szampon naturalny, moze cos na biochemii urody mozna znalezc? dzisiaj dziewczyna pisala o tym w watku, przejrzalam szybko ich kosmetyki, wydaja sie ok !

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:29:35

Ja tam lubię Pantene,mam właśnie tą odżywkę do włosów farbowanych w 3 tubkach,dzisiaj kupiłam też szampon :) Mam włosy zniszczone,jakieś takie szorstkie a po tych odżywkach wydają się lepsze. Dziś w Rossmanie też wybierałam między tym Joanny a Pantene i wybrałam właśnie Pantene.

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:29:58

Ja używam naturalnych przynajmniej tak jest napisane z Ziaji i są miękkie i ładne oraz bambino dla dzieci, prosta buteleczka z kaczką. Naturalne najlepsze a te wszystkie ich ulepszane jeszcze bardziej psują włosy a nie pomagają....
A i jeszcze takie mam szampony z apteki na łupież. Stosuję je raz w tygodniu. Łupież znika, a włosy są takie miękkie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-26 16:31 przez Luflee.

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:30:12

Najlepiej udaj się do apteki i kupując zwracaj uwagę na skład, albo w sklepie zielarskim jak koleżanka wyżej pisała. Ja używam balsamu z joanny z miodem (ten ze zdjecia) i jest ok. Szampony dla dzieci są w porządku ale nie nadają się do włosów przetluszczajacych się.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-26 16:33 przez Indianka666.

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:30:26

hm... uzywałam z podobnej serii tylko, że dla wzmocnie nie ze skrzypem i powiem tak:

SZAMPON nie samowicie wysusza włosy-> dajesz na włosy w momencie robi się jeden wielki kołtun MASAKRA !!

ODŻYWKO w ogóle nie pomaga, u mnie zawsze jest tak, że myjąc włosy są lekko za kołtunione dając odżywkę pomaga ona je rozplatać a tu?? za cholerę nic nie pomoże, ta odżywka to jakby jej nie było w ogóle nie pomaga !

NIE POLECAM OJ NIE !

UWAGA na szampony?

26 kwi 2011 - 16:30:59

Cytat
ecri16
Ja tam lubię Pantene,mam właśnie tą odżywkę do włosów farbowanych w 3 tubkach,dzisiaj kupiłam też szampon :) Mam włosy zniszczone,jakieś takie szorstkie a po tych odżywkach wydają się lepsze. Dziś w Rossmanie też wybierałam między tym Joanny a Pantene i wybrałam właśnie Pantene.


właśnie zwróciłam uwagę na tą odżywkę bo była w promocji, także może zależy od tego czy włosy są podatne na zniszczenie czy nie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

farmavit? help