Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

laserowe usuwanie cellulitu

22 sie 2017 - 17:55:32

Z celulitem jest tak że jest jego jakaś przyczyna i najpierw dobrze byłoby od tego zacząć bo zabiegi czy magiczne kremy nie na wiele się zdadzą jak za chwilę się powtórzy problem. Zanim zdecydujesz się na jakiś magiczny krem albo na zabieg idź do dobrego dermatologa kosmetycznego ale dobrego poszukaj w swojej miejscowości na znanymlekarzu a jak by nie było można wybrać dobrego lekarza to poszukaj w jakimś innym większym mieście. Chodzi żeby miał dużo pozytywnych opinii i miał duże doświadczenie bo może nie potrzebujesz żadnego zabiegu ani kremów czy maści. Jeżeli jesteś z Warszawy albo okolic polecam panią doktor Walkiewicz Cyrańską byłam kilka razy w różnych kwestiach i doradza w bardzo konkretny sposób. Kiedy można uniknąć zabiegu to podpowiada co robić a jak jest potrzebny zabieg to tłumaczy jakie są za a jakie przeciw.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

laserowe usuwanie cellulitu

10 sty 2018 - 13:43:00

Racja, warto jest w sprawdzonych źródłach, ja też zawsze sprawdzam. Chodzę na zabiegi do Kliniki Ziemlewski w Warszawie , wiele mi pomogli nie tylko w sprawie cellulitu ale również rozszerzonych naczynek. Z czystym sumieniem mogę wam polecić, to dobrzy specjaliści. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-10 13:43 przez MarikaKiss.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

outlet avon, oriflame !