Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

12 kwi 2011 - 19:58:33

WITAM MAM OGROMNA PROSBE OTOZ OSTATNIO NATRAFILAM NA BB CREAM NACZYTAŁĄM SIE DUZO BARDZO DOBRYCH OPINII I NAOGLADALAM FILMOW I STAD TEZ WIEM ZE JEST STRASZNIE DUZO RODZAJOW TYCH KREMOW.
CZY MOZE JAKIES SZAFIARKI STOSUJA TE KREMY BO MAM TEGO TYPU PROBLEM ZE NACZYTALAM SIE ZE JEST SPORO TAKICH KTORE WYBIELAJA NO A JA NIE MOGE MIEC TAKIEGO KREMU BO JESTEM DOSC SADA OSOBA I ZALEZY MI ZEBY NIE MIEC NAGLE "BIALEJ TWARZy"
MOGLYBYSCIE POLECIC MI JAKIES KONKRETNE RODZAJE Z TYCH KREMOW BB KTORE DOBRZE KRYJA I SA DLA OSOB O CIEMNIEJSZEJ KARNACJI.
ZAMOWILAM JUZ SOBIE KILKA PROBEK NO ALE JEST TAK DUZO TYCH KREMOW ZE WOLALABYM POMINAC TE KTORE SA DLA OSOB O BARDZO JASNEJ SKORZE.LICZE NA WASZA POMOC!!!


<moderacja> Regulamin forum, pkt 12
Pisanie dużymi literami traktowane jest jako krzyk, a krzyczeć nie musisz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-12 21:40 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 3/5

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

12 kwi 2011 - 20:00:45

one nie tyle wybielaa, co raczej sa do jasnych karnacji:)

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

12 kwi 2011 - 20:02:50

uzywalam Bb Lioele ale mam ciemna cere i niestety nie ma kremow BB do takiej ciemnej karnacji, na krem nalozylam swoj ciemny podklad i bronzer i bylo w miare ale ogolnie za jasny byl. Ale fakt fatem cera jest po tym rewelacyjnie galdka i ebz skaz :) pod tym wzgledem rewelacja i abrdzo zauej ze nie am ciemniejszych odcieni
Te Lioele jest jednym z anjciemniejszych z BB, dziewczyny o ajsnej karnacji mowia ze jets troche za ciemny dla nich ale dla osoby z ciemna karnacja mimo to jest za jasny :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-12 20:04 przez zabka211.

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

12 kwi 2011 - 20:03:36

Coś kiedyś o tym słyszałam, ale wlasnie sama chętnie bym się czegoś na ten temat dowiedziała

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

12 kwi 2011 - 20:06:13

ja mam krem BB różowy, bardzo go sobie chwalę, nie używam na co dzień niczego, czasem właśnie jego, a nie zwykłych podkładów, mój odcień jest śliczny, nie żółty ale nude, co daje cerze jednolity i naturalny efekt, ale jest raczej do bledszej karnacji, takiej jak moja- a jestem jasną blondynką :)

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

12 kwi 2011 - 20:21:20

DO ZABKA211
Mam kilka pytan do Ciebie jezeli to nie problem?
Cz ten Lioele daje efekt jakiegos blyszczenia czy jest matowy?
Dobrze sie rozprowadza na twarzy?
Jak dlugo sie utrzymuje na buzi oraz jak radzi sobie z zakryciem niedoskonałosci?
Ten liolele to taki w bailo rozowej tubce tak?

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

12 kwi 2011 - 20:26:21

Gdzie i za ile można kupić taki krem?

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

12 kwi 2011 - 20:26:36

Ja w tym tygodniu kupuje osobiście w Krakowie BB Cream. Będę miała możliwość w realu przetestować i wybrać odcień. Dziewczyna ma jednak do zaoferowania jedynie BB Cream Elemong i Missha PC odcień 21 i 23.

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

12 kwi 2011 - 20:28:47

W skrócie: jest to wynalazek firmy farmaceutycznej, którego początkowo używały osoby po operacjach plastycznych, następnie gwiazdy estrady. Później firmy kosmetyczne na azjatyckim rynku przemyciły go do siebie i udostępniły przeciętnym śmiertelnikom.

Jak działa BB Cream?
Jest to wynalazek wielofunkcyjny. Zawiera witaminy i inne składniki głęboko odżywiające skórę. Przy okazji mocniej lub słabiej kryje, ale stworzony został po to, ażeby imitować uwielbiany przez azjatki efekt naturalnego looku. BB Kremów jest w tej chwili wiele na rynku i można dobrać sobie jakiś w zależności od preferencji: nawilżający, przeciwzmarszczkowy, wybielający, z filtrem, bez filtra, dający matowe wykończenie, dający satynowe wykończenie(...). Żaden z nich nie działa jednak tylko np. wybielająco, ale poza tym - tak jak pisałam - odżywia skórę. Świetnie maskuje cienie pod oczami i wszelkie nierówności kolorytu skóry.

Jak go stosować?
Codziennie. Jako podkład lub bazę pod.

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

12 kwi 2011 - 20:29:45

Też się zastanawiam nad kupnem tego kremu :)

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

12 kwi 2011 - 20:34:02

bardzo prosze na priv o jakis link ze stronka gdzie mozna kupic te kremy !!!! dziekuje z gory :***

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

12 kwi 2011 - 20:42:20

najtańsze (20-60 zł) sa na eBayu, czas oczekiwania ok. 2 tygodnie, ale w Polsce płaci się jeszcze raz tyle wiec warto

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

12 kwi 2011 - 20:45:40

Ja radzę zacząć nie od jakiś kremów, tylko od nauki interpunkcji i zasad pisowni polskiej. Tragedia jakaś (?)


<moderacja> Regulamin forum, pkt 16zły/color]
uwagi o błędach ortograficznych czy interpunkcyjnych, oraz wszelkie słowne utarczki załatwiaj na priv a nie na forum.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-12 21:39 przez moderator.

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

13 kwi 2011 - 15:52:35

one wybielaja, zawieraja przeciez extrakty np pa+++

nie beda wybielaly te bez napisu whitening. wystarczy przeczytac opisy aukcji ;/

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY

15 kwi 2011 - 10:52:20

Cytat
jovita
one wybielaja, zawieraja przeciez extrakty np pa+++

nie beda wybielaly te bez napisu whitening. wystarczy przeczytac opisy aukcji ;/

pa+++ to oznaczenie filtra przeciwsłonecznego...


Co do wybielania to w BB odpowiada za to głównie arbutyna, więc wystarczy poszukać kremu bez niej, np. Lioele Beyond The Solution, czy Baviphat Magic Girls, wystarczy poszukać.


Cytat
MagdaR-S
Ja w tym tygodniu kupuje osobiście w Krakowie BB Cream. Będę miała możliwość w realu przetestować i wybrać odcień. Dziewczyna ma jednak do zaoferowania jedynie BB Cream Elemong i Missha PC odcień 21 i 23.

Ja też jestem z krakowa :) i powiem Ci, że kupowałam BB Cream w sklepie internetowym z krakowa i na miejscu można było przy okazji potestować duuużo różnych BB, naprawdę polecam!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-15 10:59 przez xKoszatniczkax.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piękna od zaraz !