Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Samoopalacz? JAKI?!

12 kwi 2011 - 17:59:32

Dziewczyny, musicie mi poradzić:) nigdy w sumie nie używałam samoopalaczy, zwolenniczka solarium tez nie jestem, opalam się tylko latem, ale na bardzo delikatny brąz, bo mam jasna karnacje, mimo ze włosy mam brązowe. wiec zastanawiam się żeby może użyć jakiegoś samoopalacza, tylko nie chce pomarańczowego efektu:) najlepiej delikatny brąz, i żeby przy zmywaniu nie było łat na skórze, możecie mi coś polecić??
aha dodam ze chodzi mi raczej o nogi niż twarz:)

Samoopalacz? JAKI?!

12 kwi 2011 - 18:04:58

są fajne z SOLAR takie zółte już wstawie zdj:) miałam na paru weselach wypróbowane i nie było pomarańczowego efektu:)



Samoopalacz? JAKI?!

12 kwi 2011 - 18:11:44

jeżeli chodzi o twarz i szyję to rewelacyjne są chusteczki samoopalające z VICHY które można kupić w aptece lub na allegro , są delikatnie nasączone i nie zostawiają kompletnie żadnych smug cena około 5 zł , od ciemnej lub do jasnej karnacji . Twarz jest równomiernie opalona super ...polecam ponieważ sama używam ;)

Samoopalacz? JAKI?!

12 kwi 2011 - 18:15:02

Ja polecam Rimmel Sun Shimmer - to nie samoopalacz, raczej krem, który od razu brązuje. Mam bardzo jasną skórę, kupiłam odcień 'light matte' i jestem w nim zakochana. Robi śliczną, delikatną opaleniznę (jak dasz więcej, to troszkę ciemniejszą), nie ma nieprzyjemnego zapachu i ładnie nawilża skórę. Wiadomo ,brudzi ręce, ale to jak każdy. Ja go uwielbiam, bo nie lubię długo czekać na efekty, a i nie jest aż tak drogi - kosztuje koło 20 zł, ale jest baaardzo wydajny. No izero plam! Możesz go też zmieszać z zwykłym balsamem i w ogóle jest bajka.

Samoopalacz? JAKI?!

12 kwi 2011 - 18:18:07

hej poszukaj w watkach laskie polecaly na allegro, duuuzo osob mowilo ze super jest...26zl z wysylka

Samoopalacz? JAKI?!

12 kwi 2011 - 18:23:01

moja koleżanka używała garniera ale balsam i efekt był naprawdę fajny..taki złocisty odcień

Samoopalacz? JAKI?!

12 kwi 2011 - 18:28:21

od lat uzywam samoopalacza DOVE z drobinkami zlotymi.jest bardzo wydajny,super nawilza skore i nie ma efektu pomaranczu.uzywam do ciemnej karnacji.i na cale cialo lacznie z twarza.pozdrawiam

Samoopalacz? JAKI?!

17 kwi 2011 - 14:56:36

polecam DOVE który nie jest samoopalaczem lecz balsamem opalającym, na pewno nie będziesz wyglądaĆ po nim jak pomarańcza, uzywam go nie zmiennie od kilku lat, zawsze z super efektem!

Samoopalacz? JAKI?!

17 kwi 2011 - 15:03:13

ja ostatnio kupiłam sobie ST. Moriz na all można dostać - jest idealny - nie śmierdzi, nie robi smug i ma ładny brązowy kolor :)

Samoopalacz? JAKI?!

17 kwi 2011 - 15:03:51

Ja się nie znam..

Samoopalacz? JAKI?!

17 kwi 2011 - 15:04:36

Jak dla mnie najlepsza jest ZIAJA. Ma nieprzyjemny zapach ale mi to nie przeszkadza poniewaz daje sliczny brazowy efekt

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Samoopalacz? JAKI?!

17 kwi 2011 - 15:07:20

nie uzywam samoopalaczy, jedynie balsamy i lubie ten z Garniera, choc efekt jest znikomy. jestem bladziochem wiec nie spodziewam sie tez cudu. powiedzcie - wolicie Dove czy Lirene??

Samoopalacz? JAKI?!

17 kwi 2011 - 15:09:56

jak na nogi to
Sally Hensen Airbrush Legs
niesamowity. plamek brak i kolorek ladny. tylko ze to nie jest samoopalacz a "fluid "do nog. zmywalny woda i mydlem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-17 15:16 przez kinay83.

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

Samoopalacz? JAKI?!

17 kwi 2011 - 16:26:18

st moriz na all nie ma lepszego

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

Samoopalacz? JAKI?!

17 kwi 2011 - 17:06:24

Ja mam Soraye krem brązujący, ale używam tylko do twarzy.

A żeby wam rąk dziewczęta nie brudziło to się rękawiczki nakłada =] Tak, tak zwykłe białe rękawiczki jak lekarz nosi, dopiero wtedy krem na ręke i wcieramy w twarz czy ciało.

Ja zawsze ubieram jak smaruje twarz samoopalaczem, bo mi samoopalacz paznokcie na pomarańcz barwił, a teraz po kłopocie, ręce czyściutkie =]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BB CREAM KTORAS UZYWA!!!POMOCY