Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

32 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 1/5

garnier 48h
taki zielony :)


-----------------------------
http://forum.szafa.pl/53/3297443/hn-szpilki-zabot.html

pomocy :)

Cytat
k8mc
Hej dziewczyny, wielu osobom pomagacie swoimi radami, dlatego chciałam też spytać Was o zdanie. Znacie jakieś skuteczne antyperspiranty? Nie wiem co się ze mną dzieje, ale nawet jak jest zimno na dworze to jestem cała spocona pod pachami, robiłam badania hormonów - w normie, stosowałam wiele dezodorantów ale one tylko dają ładny zapach, koleżanka poleciła mi Vichy ale też nic, kupiłam także blokery: etiaxil, perspirex - stosowałam regularnie i nic nie pomagały, w ogóle wydałam full pieniędzy na te specyfiki i nic nie pomaga :( Nie śmiejcie się proszę, bo dolegliwość ta naprawdę wiele mi psuje w życiu, nie dość że plamy pod pachami wyglądają koszmarnie, to nie mogę kupować wielu ciuchów, bo właśnie mam kompleks, że znowu się spocę i będzie lipa :( Dlatego kupuję ubrania we wzory żeby mniej było to widać, ale chciałabym móc czasem założyć jakąś jednobarwną bluzkę... Byłam z tym u lekarza to powiedział mi, że to nerwowa dolegliwość, ale ja jestem często spocona nawet gdy siedzę w miejscu i wszystko jest w porządku... Nie ma na to rady? Pomóżcie. Z góry dziękuję za opinie. Mam nadzieję, że nie zostanę zjechana za taki wątek.


mialam podobny problem. czesto sie pocilam nawet jak nic nie robilam. rexona adidas garnier nic nie pomagalo w koncu dove mi pomogl w stu procentach idealny antyperspirant for me;)

Cytat
bella3
garnier 48h
taki zielony :)


-----------------------------
http://forum.szafa.pl/53/3297443/hn-szpilki-zabot.html

pomocy :)

oj ten to w ogóle mi nie pomógł ;)

ja latem to zamiast antyperspirantu zatykającego pory używam do calego ciała olejku do perfumowania Ciałą Afra. Pochodzi z Egiptu, naturalny sklad ma, nawilża, odzywia skóre, pomaga na zmiany skorne i cudnie pachnie. Wspaniały zapach zapach skórki grejpfruta, pomarańczy, płatków róży, mirry, piżma. Niweluje pot, jak posmaruję i pod pachami pachne cudnie, potu nie czuć a ja mam delikatna skore nawet po depilacji

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

REVLON cienie