Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lekarz nic nie da - jestem przebadana i hormony mam w normie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 15:52 przez k8mc.

Próbowalam zaobserwowac w jakich okolicznosciach sie nie poce,
np szłam na impreze latem na świeżym powietrzu i dopóki było jasno, wiedzialam ze moge sie spocic i wygladać okropnie, to faktycznie byłam mokra, ale gdy robiło sie ciemno, i teoretycznie nic by nie było widać, to skóra pod pachami była sucha !
Jesli szłam gdzies w czarnej bluzce, byłam spokojniejsza wiec sie nie pociłam tak mocno.
Cwiczyłam tez sobie głebokie uspokajające oddychanie. Jak gdzies szłam to starałam sie isc dosc wolno, spokojnie, głeboko i rowno oddychac.
I wmawiałam sobie cały czas, ze sobie z tym problemem poradze, i z miesiaca na miesiac było coraz lepiej.

A czy z natury jesteś nieśmiała? Bo ja byłam, ale od kiedy stałam sie śmielsza, było mi łatwiej zwalczyć problem.

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
k8mc
a mam takie pytanie co do tych blokerów. jak już posmaruję pachy to założyć bluzkę z rękawem czy bez? czy to bez znaczenia? bo ja śpię w bluzkach z krótkimi rękawami i zastanawiam się czy to może płyn wsiąka w materiał zamiast w pachy?;)

nie wiem jak jest z innymi blokerami,ale ziaja wchlania sie szybko.wiec chyba raczej nie wsiaknie w material tylko w skore..wystarczy ze chwilke odczekasz po posmarowaniu,np w tym czasie wklepiesz w cialo balsam a pozniej juz koszulka i powinno byc ok

Cytat
trendy1983
Próbowalam zaobserwowac w jakich okolicznosciach sie nie poce,
np szłam na impreze latem na świeżym powietrzu i dopóki było jasno, wiedzialam ze moge sie spocic i wygladać okropnie, to faktycznie byłam mokra, ale gdy robiło sie ciemno, i teoretycznie nic by nie było widać, to skóra pod pachami była sucha !
Jesli szłam gdzies w czarnej bluzce, byłam spokojniejsza wiec sie nie pociłam tak mocno.
Cwiczyłam tez sobie głebokie uspokajające oddychanie. Jak gdzies szłam to starałam sie isc dosc wolno, spokojnie, głeboko i rowno oddychac.
I wmawiałam sobie cały czas, ze sobie z tym problemem poradze, i z miesiaca na miesiac było coraz lepiej.

A czy z natury jesteś nieśmiała? Bo ja byłam, ale od kiedy stałam sie śmielsza, było mi łatwiej zwalczyć problem.

Też starałam się tak robić, ale popracuję jeszcze nad tym. Nieśmiała nie jestem, raczej "lękliwa" i bardzo wszystko przeżywam. Na pewno masz rację, że to siedzi w głowie, skoro nic innego nie pomaga. Będę próbować.
Cytat
nikooXX
Cytat
k8mc
a mam takie pytanie co do tych blokerów. jak już posmaruję pachy to założyć bluzkę z rękawem czy bez? czy to bez znaczenia? bo ja śpię w bluzkach z krótkimi rękawami i zastanawiam się czy to może płyn wsiąka w materiał zamiast w pachy?;)

nie wiem jak jest z innymi blokerami,ale ziaja wchlania sie szybko.wiec chyba raczej nie wsiaknie w material tylko w skore..wystarczy ze chwilke odczekasz po posmarowaniu,np w tym czasie wklepiesz w cialo balsam a pozniej juz koszulka i powinno byc ok

Bardzo się cieszę, że usłyszałam o tym blokerze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 15:55 przez k8mc.

Cytat
k8mc
Cytat
nikooXX
probowalas blokera ziaji?? cena jest smieszna,na allegro po 6,7 zł na kup teraz,a działa lepiej niz etiaxil,ja zamowilam juz 6 kolezankom,wszystkie robia oczy ze tak dziala,stosuje sie go kilka razy pod rzad,a pozniej tylko 2 razy w tygodniu,ja osobiscie polecam,czasem mo zna tez spotkac go w sklepach zielarskich czy zptekach

Właśnie szukałam go, ale ciężko było znaleźć, poszukam jeszcze w aptekach. Dałaś mi nadzieję, że coś jeszcze może pomóc :)
Cytat
atomowka16
A antidralu próbowałaś?? Co prawda odbarwia ubrania,początkowo może piec pod pachami,ale pózniej przechodzi. W każdym razie ja polecam :)
http://www.apte.pl/imgprod/antidral_50ml_11140345.jpg

a to nie ma takiego samego działania jak Etiaxil? koleżanka polecała mi właśnie Etiaxil, zapłaciłam 50ileś złotych i nic...
Niestety nie wiem,nie próbowałam nigdy tego Etiaxilu. Antidral kosztuje ok.15 zł,więc myślę,że warto spróbować nawet ze względu na cenę,bo chyba nie jest wygórowana... Jak dla mnie jest najlepszy,po 3 użyciach naprawdę widziałam różnicę ;)

kup sobie etiaxil. Naprawdę to pomoga. Lepiej wydać te parenaście złotych ale problem będziesz mieć z głowy.
Ja nie mogłam sobie poradzić tak jak ty z poceniem się. To okropnie wstydliwe ;/ Wszystkeie bluzki do wyrzucenia były po tych dezodorantach po robiły sie białe plame ohyda.
A Etiaxil jest super, smarujesz po kąpieli na noc (troche swedzi i broń boże nie po goleniu się tym smaruje) i potem po jakimś czasie znów ( rano się myjesz z tego i smarujesz normalnym ja np rexona bo ma ładny zapach) no i regularnie a później już coraz rzadziej, wg potrzeby :)
Po pierwszej tubce etiaxilu możesz kupić antydral czy coś takiego, jest tanszy ale na początek polecam jednak etiaxil :)

Cytat
biedronka1991
a moze ivostin? chociaz skoro etiaxil nie pomaga to kurcze nie wiem;/





pytałam sama w aptece o ten iwostin ale powiedziała mi pani ze to jest taki zwykły antyperspirant jak np rexona i dla wrażliwej skóry, alergia itd.
Ostatnio kupiłam perspiblock, kosztuje 25 zł i mi pomaga:)
zależy jeszcze czy dobrze i właściwie używasz. Na suchą skórę się smaruje, mi powiedziała zebym przed użyciem wysuszyła sobie pachy suszarką do włosów :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 16:18 przez adaa2306.

Mi bardzo kiedys pomógł antidral, ale zastosuj go wieczorem po kąpieli, rano zwykły antyprespirant i powinno cos pomoc

Cytat
kamiqa
kup sobie etiaxil. Naprawdę to pomoga. Lepiej wydać te parenaście złotych ale problem będziesz mieć z głowy.
Ja nie mogłam sobie poradzić tak jak ty z poceniem się. To okropnie wstydliwe ;/ Wszystkeie bluzki do wyrzucenia były po tych dezodorantach po robiły sie białe plame ohyda.
A Etiaxil jest super, smarujesz po kąpieli na noc (troche swedzi i broń boże nie po goleniu się tym smaruje) i potem po jakimś czasie znów ( rano się myjesz z tego i smarujesz normalnym ja np rexona bo ma ładny zapach) no i regularnie a później już coraz rzadziej, wg potrzeby :)
Po pierwszej tubce etiaxilu możesz kupić antydral czy coś takiego, jest tanszy ale na początek polecam jednak etiaxil :)

Dziewczyny czytajcie dokładnie... Pisałam kilka razy, że używałam Etiaxilu i nic mi nie pomógł :(
Cytat
adaa2306


pytałam sama w aptece o ten iwostin ale powiedziała mi pani ze to jest taki zwykły antyperspirant jak np rexona i dla wrażliwej skóry, alergia itd.
Ostatnio kupiłam perspiblock, kosztuje 25 zł i mi pomaga:)
zależy jeszcze czy dobrze i właściwie używasz. Na suchą skórę się smaruje, mi powiedziała zebym przed użyciem wysuszyła sobie pachy suszarką do włosów :)

perspiblock na suchą skórę? a to nie są przypadkiem tabletki?! :|



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 16:25 przez k8mc.

podpisuję się pod blokerem z ziaji. Jest fenomenalny! :)

Cytat
ankasz1991
podpisuję się pod blokerem z ziaji. Jest fenomenalny! :)

Jutro przejdę się po aptekach, jak nie znajdę to allegro :)

APERS. mam ten sam problem i stosuje go wieczorem. ZERO POTU.
kosztuje w aptece 24 zł i wystarcza na 2 miesiące codziennego stosowania.
polecam!

Ja sobie wczoraj kupiłam jakiś z Ziaji na noc. Już widzę że jest rewelacyjny :)

Cytat
ankasz1991
podpisuję się pod blokerem z ziaji. Jest fenomenalny! :)
Dokładnie o ten mi chodziło - potwierdzam jest super. Ok 7 zł - warto!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 17:40 przez Be_t.

Cytat
Be_t
Ja sobie wczoraj kupiłam jakiś z Ziaji na noc. Już widzę że jest rewelacyjny :)
Cytat
ankasz1991
podpisuję się pod blokerem z ziaji. Jest fenomenalny! :)
Dokładnie o ten mi chodziło - potwierdzam jest super. Ok 7 zł - warto!

Ja też go polecam. Zapłaciłam 6,55zł a jest super:)

Też miałam problem nadmiernego pocenia, wypróbowałam wiele antyperspirantów i nic.
Ale jakieś 2 miesiące temu kupiłam Garnier Active Dry 48h i byłam zadowolona, choć to jeszcze nie było to.
2 tygodnie temu kupiłam Ziaję Bloker i jestem zachwycona! Po dwóch godzinach intensywnego treningu ani kropli potu!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PACHNĄCE WŁOSY !