Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
k8mc
Cytat
nikooXX
probowalas blokera ziaji?? cena jest smieszna,na allegro po 6,7 zł na kup teraz,a działa lepiej niz etiaxil,ja zamowilam juz 6 kolezankom,wszystkie robia oczy ze tak dziala,stosuje sie go kilka razy pod rzad,a pozniej tylko 2 razy w tygodniu,ja osobiscie polecam,czasem mo zna tez spotkac go w sklepach zielarskich czy zptekach

Właśnie szukałam go, ale ciężko było znaleźć, poszukam jeszcze w aptekach. Dałaś mi nadzieję, że coś jeszcze może pomóc :)
Cytat
atomowka16
A antidralu próbowałaś?? Co prawda odbarwia ubrania,początkowo może piec pod pachami,ale pózniej przechodzi. W każdym razie ja polecam :)
http://www.apte.pl/imgprod/antidral_50ml_11140345.jpg

a to nie ma takiego samego działania jak Etiaxil? koleżanka polecała mi właśnie Etiaxil, zapłaciłam 50ileś złotych i nic...

jak to ciezko ? przeciez na allegro jest tego cala masa:-)

Cytat
ewcik01
miałam antidral, etiaxil i nic!
dopiero driclor mi pomógł serce niezastąpiony,

ooo o tym nie słyszałam... koniecznie muszę wypróbować! a drogi jest? bo przez te Vichy, Etiaxile majątek wydałam...

Antidral nie odbarwia ubrań jeśli stosujesz go wg zaleceń. Przynajmniej z moimi ciuchami się nic nie działo.

jeżeli żadne specyfiki nie pomagają to może zafunduj sobie takie wkładki pod pachy...ponoć są to bardzo chłonne i cieniutkie wkładki, które przykleja się na wewn. stronie ubrania i wchłaniają nadmiar potu. Wiem, że to nie jest najlepsze rozwiązanie ale zawsze możesz ograniczyć w ten sposób plamy widoczne na ciuszkach.

Pozdrawiam

Cytat
nikooXX
Cytat
k8mc
Cytat
nikooXX
probowalas blokera ziaji?? cena jest smieszna,na allegro po 6,7 zł na kup teraz,a działa lepiej niz etiaxil,ja zamowilam juz 6 kolezankom,wszystkie robia oczy ze tak dziala,stosuje sie go kilka razy pod rzad,a pozniej tylko 2 razy w tygodniu,ja osobiscie polecam,czasem mo zna tez spotkac go w sklepach zielarskich czy zptekach

Właśnie szukałam go, ale ciężko było znaleźć, poszukam jeszcze w aptekach. Dałaś mi nadzieję, że coś jeszcze może pomóc :)
Cytat
atomowka16
A antidralu próbowałaś?? Co prawda odbarwia ubrania,początkowo może piec pod pachami,ale pózniej przechodzi. W każdym razie ja polecam :)
http://www.apte.pl/imgprod/antidral_50ml_11140345.jpg

a to nie ma takiego samego działania jak Etiaxil? koleżanka polecała mi właśnie Etiaxil, zapłaciłam 50ileś złotych i nic...

jak to ciezko ? przeciez na allegro jest tego cala masa:-)

ja szukałam w drogeriach i aptekach, ale skoro rzeczywiście działa to zamówię na all :) dzięki wielkie! po prostu nie wierzyłam, że coś za 8 zł. może działać :) próbowałam tych specyfików za 50-100 zł. i nic, a tutaj tyle pozytywnych komentarzy o Ziai, więc na pewno kupię :)

hm dlaczego miałabyś być zjechana za wątek
ten jest akurat normalny, pomocny nie tylko dla ciebie bo i inne mogą skorzystać :)


ja mam ten kryształ z apteki nie pamietam jak sie nazywa ale starcza na 2 lata ponoc:)

czy dziala nie wiem bo mi sie go nie chce uzywac bo to trzeba moczyc go i smarowac jakos tak, ja wole w sprayu

Tylko ETIAXIL, w aptece po 49zł, na all po 33zł. POLECAM!

Antidral polecam, jest to tańszy zamiennik Etiaxilu, a moim zdaniem lepszy, bo nie szczypie i nie swędzi tak jak właśnie po użyciu Etiaxilu.
Poza tym jest większy no i nie wysycha! Bo Etiaxil ma to do siebie, że w dziwny sposób szybko się ulatnia..a to i tak jest małe i drogie opakowanie. Antidral jest 3 razy większy, tańszy i lepszy (;

to na pewno przez nerwy !
im bardziej myślisz czy czasem sie nie spocisz, tym bardziej mokra się robisz
swego czasu mialam podobnie ale sobie z tym poradziłam,
to siedzi w głowie i trzeba sie tego pozbyc

Cytat
RazDwa
hm dlaczego miałabyś być zjechana za wątek
ten jest akurat normalny, pomocny nie tylko dla ciebie bo i inne mogą skorzystać :)

wiesz, wiele razy czytałam już na szafie jak niektóre dziewczyny wyśmiewają inne...

wkładki też chcę kupić, tylko ciekawa jestem czy nie odkleją się od ubrania... no i słyszałam o przemywaniu miejsc potliwych jakimiś ziołami, ale nie mogę znaleźć jakimi. dzięki dziewczyny za rady, doceniam :))
Cytat
nikol24
Antidral polecam, jest to tańszy zamiennik Etiaxilu, a moim zdaniem lepszy, bo nie szczypie i nie swędzi tak jak właśnie po użyciu Etiaxilu.
Poza tym jest większy no i nie wysycha! Bo Etiaxil ma to do siebie, że w dziwny sposób szybko się ulatnia..a to i tak jest małe i drogie opakowanie. Antidral jest 3 razy większy, tańszy i lepszy (;
okej, dzięki w takim razie kupię :) może faktycznie na każdego działa co innego, droższe widać nie znaczy lepsze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 15:45 przez k8mc.

antidral- ale tylko pod warunkiem, ze sie go dobrze stosuje- na umyte i osuszone pachy. absolutnie nie po goleniu i jest git. nie powinno nawet piec a dziala perfecto:)

Cytat
trendy1983
to na pewno przez nerwy !
im bardziej myślisz czy czasem sie nie spocisz, tym bardziej mokra się robisz
swego czasu mialam podobnie ale sobie z tym poradziłam,
to siedzi w głowie i trzeba sie tego pozbyc

wiele razy słyszałam właśnie, że to przez nerwy... jak sobie z tym poradziłaś? bo ja męczę się już chyba ze 2 lata i nic...

zweryfikowana
Posty: 452
Ostrzeżenia: 3/5

Krysztal nazywa sie super deo, ok 12 zl, albo jeszcze anti-blokar ziaja

a mam takie pytanie co do tych blokerów. jak już posmaruję pachy to założyć bluzkę z rękawem czy bez? czy to bez znaczenia? bo ja śpię w bluzkach z krótkimi rękawami i zastanawiam się czy to może płyn wsiąka w materiał zamiast w pachy?;)[/quote]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 15:50 przez k8mc.

a stosowałaś ziaja bloker? koszt ok 8 zł, jest świetny. wypróbuj jak nie poskutkuje to idź do lekarza...



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PACHNĄCE WŁOSY !