Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cera tłusta.POMOCY

04 kwi 2011 - 13:45:28

Witam dziewczyny.
Mam pytanie, jak radzicie sobie z tłustą cerą.
Ja jeszcze nigdy nie miałam tak strasznie.
Rano make up a za 30 min świecę się jak psu...nie powiem co.
Używam mydła siarkowego, oraz róznego rodzaju mydeł w płynie oraz kremów do cery tłustej.
Pomócie mi i doradźcie co powinnam zrobic, jakich kremów uzywać, z jakich zabiegów korzystać.
To straszne gdy czaem dotknę swojej Twarzy, a na palcach jakbym świeżo kremem posmarowala.
Aż się boje co to będzie jak się zrobi ciepło.
POMOCY!
NIKT SIĘ NIE WYPOWIE??
rozumiem że wswzystkie macie piękne,gładkie i bezproblemowe buzie;) GRATULEJSZON



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-04 13:52 przez yoksa1.

Cera tłusta.POMOCY

04 kwi 2011 - 14:22:28

ja też mam podobny problem... używałam już chyba wszystkiego ale efekt był mizerny :( ostatnio używam kremu matującego perfecty do cery mieszanej i muszę przyznać, że jest najlepszy z tych które dotychczas stosowałam :)



Cera tłusta.POMOCY

04 kwi 2011 - 14:25:03

A jakimi kosmetykami makijaz robisz? Uzywasz pudru sypkiego?

Cera tłusta.POMOCY

04 kwi 2011 - 14:25:59

przestań używać wysuszających kremów, a używaj nawilżających ale nie matujących
podkład również nawilżający
i bardzo dobrze oczyszczaj cerę z make up'u
po miesiącu powinno być lepiej
i pij ziele bratka - dwa razy dziennie przez 3 miesiące

Cera tłusta.POMOCY

04 kwi 2011 - 14:27:05

używaj bibułek matujących CUDO

zweryfikowana
Posty: 342
Ostrzeżenia: 3/5

Cera tłusta.POMOCY

04 kwi 2011 - 14:28:42

Ja mam cere tłustą. I też miałam taki problem jak i TY. Robie maseczki z cynamonu . woda + cymamon. peelinguje twarz cukrem . cukier+ sok z cytryny wymieszaj i masuj razem z zelem do twwarzy badz pod prysznic. Makijazu prawie w ogole ze nie robię. Po takim zabiegu wszystki mi sie chowa. Od czasu do czasu uzywam pudru miss sporty so matt perfect stay . I jest wporzatku :) ale jak juz musisz podkładem to polecam podkład korygujący firmy Bell kosztuje niecałe 10 zł a po całym dniu bedziesz go miała na buzi :) z niesamowitym efektem

Cera tłusta.POMOCY

04 kwi 2011 - 14:32:34

bibulki matujace to raz,dwa kremy i zele do mycia twarza z apteki bym polecila,a najlepiej wizyte u dermatologa to by cos podpowiedzial madrego-ja znow mam odwrotnie sucha i luszczaca..masakra..

Cera tłusta.POMOCY

04 kwi 2011 - 14:48:12

Moja droga idź do Dermatologa. On przepisze Ci jakiś tonik i da jeszcze receptę na jakiś specyfik działający "wewnętrznie". Jestem przekonana, że to najlepszy pomysł. A może okaże się, że wystarczy jakaś krótka kuracja i Twoj stan sie poprawi? Ja korzystałam z zabiegów kwasowych ostatnio (teraz juz na to za pozno) i dostałam tonik do zrobienia w aptece i jestem bardzo zadowolona. Skóra w dalszym ciągu jest tłusta, ale nie sprawia mi juz tyle problemów.
Mam nadzieje, ze pomoglam. Pozdrawiam!

zweryfikowana
Posty: 768
Ostrzeżenia: 1/5

Cera tłusta.POMOCY

04 kwi 2011 - 14:50:55

Używaj żelu Vichy Normaderm on wysusza skóre. Je mam cerę mieszaną to używam go tak co 2/3 dni żeby nie przesuszyć, ale jak Ty masz taki problem to spokojnie dwa razy dziennie myj nim twarz i nie będzie się tak tłuścić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do włosów z wyższej półki