Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

Pielędnacja dłoni wie ktos?

31 mar 2011 - 11:38:37

Chciałam zapytac czy ktos stosowal z avonu te rekawiczki do pielegnacji dloni? daje to cos w ogole? wie ktos?? chciala bym jakos "zmiekczyc" rece Mojego M bo ma bardzo pekniete,suche i czasami szorstkie:( niestety wina zawodu. moze znacie lepsze sposoby co pomogaja na rece????

Pielędnacja dłoni wie ktos?

31 mar 2011 - 11:45:42

Ja niestety nie stosowałam tych rękawiczek, ale dobry jest zabieg parafinowy na dłonie... Rozpuszczamy parafinę kosmetyczną , na dłonie nakładamy grubą warstwę kremu (wcześniej dobrze jest zrobić peeling) i moczymy w parafinie, zakładamy szybko woreczki foliowe i owijamy kocem by było ciepło i tak zostawiamy na ok 20minut, później zdejmujemy woreczek razem z parafina i wcieramy pozostałości kremu który się nie wchłonął ;)
A jeśli nie masz możliwości z parafiną, to zrób wszystko bez parafiny :) Czyli peeling, gruba warstwa kremu wkładamy do woreczka i owijamy kocem na 20 minut ;) też pomaga

Pielędnacja dłoni wie ktos?

27 cze 2011 - 08:36:02

Ja też nie miałam okazji do zastosowania tych rękawiczek ale bardzo przydatnymi do pielęgnacji dłoni są wszelkiego rodzaju peelingi. Nawet jeśli w domu jakoś nie znajdujemy czasu na takie zabiegi to może uda się wybrać do salonu kosmetycznego albo tym podobnego miejsca, w którym fajnie zadbają o nasze dłonie.

Pielędnacja dłoni wie ktos?

27 cze 2011 - 08:42:24

Ja kupiłam peeling z oliwka z migdalow czy cos podobnego z oriflame i musze powiedziec ze sie bardzo milo zaskoczyłam- nigdy nie mialam tak gladkich rak. Może i Twojemu mezczyznie pomoze;) w kazdym razie polecam;D

Pielędnacja dłoni wie ktos?

27 cze 2011 - 08:44:34

ja mam problem z dłońmi, tz. mam uczulenie - skóra mi schodzi, pęka, robią mi się rany. Nie wiem, czy chodzi nam o te same rękawiczki, ale ja mam takie białe bawełniane, już nie pamiętam skąd:) pillingów nie robię, bo pogorszyła bym sobie jeszcze stan moich dłoni, ale smaruje i zakładam rękawiczki. Smaruje maściami, albo zwykłą maścią z witaminą A, ubieram rękawiczki i idę spać. Mi pomaga, skóra jest trochę bardziej nawilżona niż zwykle i miła w dotyku:)

Pielędnacja dłoni wie ktos?

27 cze 2011 - 23:33:07

z uczuleniem to lepiej do dermatologa sie wybrac..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perfumy Avon