Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To jest dopiero żenada! Dlaczego szafa usuwa watki ,które,, im'' nie pasują????????Co to ma znaczyć wogóle? Mało ,że bronią oszustów i mataczy ...to jeszcze usuwają wątki ,kolejno jak leci-które ,,im'' nie leżą! To jest forum do cholery!!!!!??????? Bo już całkiem zgłupiałam!

zlosc pieknosci szkodzi

Zależy jeszcze o czym był ten wątek Ale tak to już jest na tej szafie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-06 23:45 przez kotek6.

Mnie zastanawia tylko jedno, na forum jest pełno wątków odnośnie oszustw, niektóre mają nawet po kilkadziesiąt stron i nikt ich nie usuwa. Dlaczego akurat ten usunięto? Bo dotyczył sklepu?

Bo tu są równi i "równiejsi" ;)

wyluzuj...
dlaczego mieliby usuwać wątki "bo im nie pasują"
skoro zostały usunięte to znaczy że albo został złamany regulamin albo źle umieszczona bshhhh
jednego bana już dostałaś czekaj na drugiego ;>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-06 23:47 przez buyxme.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Moja droga- wątek został przesłany do Administracji. Myślę, że jak zapoznasz się z regulaminem to zrozumiesz dlaczego: prywatne rozmowy, dane osobowe, nick, oczernianie, wulgarne wypowiedzi.
Sprawy oszustw zgłasza się do Administracji, a sposób wypowiedzi w tamtym wątku także łamał PRAWO.


Skoro ktoś został oszukany i słusznie postąpił- zgłaszając to administracji to powinien także wykazać się KULTURĄ i nie podawać niczyich danych osobowych, nr telefonu, prywatnych rozmów na forum.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-06 23:48 przez nbbo.

pewnie dlatego, ze w owym wątku zostala podana nazwa uzytkownika (czego robic na forum nie mozna, dla mnie to jest bezsensu ale tak jest), a poza tym byly wklejane rozmowy prywatne tzn. wiadomosci, ktorych tez wklejac nie mozna... zapewne z tych powodow usuneli watek :/

he ,he....:) Dobre stokrotko:D Trochę mnie wprawdzie poniosło...ale zaczyna do mnie docierać...że to chyba jakiś niepoważny portal jest. Ja się zaczynam zastanawiać ,kogo tu zatrudniają,bo odnoszę wrażenie...że jakoś wiekowo,to chyba PRZEDSZKOLE jest.

Wątki przenoszone sa do działu dla administracji w celu rozpatrzenia sprawy, dlatego nie macie do nich dostepu. Proszę was dziewczyny postarajcie się zrozumieć, że prawo jest prawem nie mozna kogoś oczerniać podając jego nicki, prywatne rozmowy czy dane osobowe. Wszystkie spory zgłaszajcie do administracji. Lub do moderatorów, którzy przekaża wszystko dalej. Te watki zasmiecają forum i niedługo opanuja całą główna stronę.
Tak tak zamykam też ten. Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłam

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

P.S

Ten wątek także łamie regulamin. kategoria: kosmetyki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podkład/kosmetyk rozświetlający, jaki??