Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepszy kryjący podkład

06 mar 2011 - 09:58:58

Revlon :) Jesli nie jestes alergiczką. jeśli jesteś to go najpierw przetestuj na twarz (poproś panie o próbkę). ja wlasnie sie tak na nim przejechalam, mimo ze super kryje - mnie niestety uczula : (

zweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepszy kryjący podkład

06 mar 2011 - 10:02:49

vichy jest drogi ale na prawde warto ja tez mam cere tradzikowa i dla mnie rewelacja:)

Najlepszy kryjący podkład

06 mar 2011 - 10:07:28

Vichy dermablend (80 zl w aptece allegro 50 zł)
powinien byc dla Ciebie dobry bardzo dobrze kryje.

Najlepszy kryjący podkład

06 mar 2011 - 10:07:59

Manhattan Powder Mat najlepszy i tani, mam porównanie z Revlonem i tego nie polecam szkoda kasy, dermacol nie nadaje sie do całej twarzy BARDZO zapycha mi spaprał twarz nakładam tylko pod oczy.

Najlepszy kryjący podkład

06 mar 2011 - 10:09:23

A dla mnie najlepszy jest podklad MULTI MINERAL z Bell świetnie kryje i matuje bez efektu maski jest rewelacyjny:) kosztuje ok 15 zł. nieraz sa romocje i razem z korektorem mozna kupic w tej cenie:)

Najlepszy kryjący podkład

06 mar 2011 - 10:09:35

swietnie kryjacy jest contunuous coverage clinique ale nie jest tani i to jest do cery suchej chyba

Najlepszy kryjący podkład

06 mar 2011 - 10:11:13

Revlon jest okropnie tępy, mimo, że ma jasny odcień i dobrze kryje, ale jest ciężki mimo wszystko, bo żeby faktycznie dobrze krył trzeba go ociupine więcej,
Pharmaceris był prawie idealny, ale podczas kuracji retionlem kiedy moja skóra nadal miała niedoskonałości ale była już w kierunku suchej- tłusta skóra świeciłaby się po nim jak słoneczko:)

teraz mam najlepszy podkłąd jaki w zyciu używałam- Clarins - SPF 15 Everlasting Foundation nr 103, piękny jasny kolor, beztłuszczowy, odrobiona wystarczy, żeby pokryć i zakryć wszystko co chcemy- jest świetnie napigmentowany, dlatego nie trzeba go kłaść dużo, żeby zakryć nidoskonałości, nie tworzy maski i nie czuć go na twarzy a mimo to kryje najlepiej ze wszystkich jaakie miałam

PS. wcześniej miałam też MAx Factora oraz Dubel Wear i one choć dobrze kryły były super ciężkie w porównaniu do Clarins, polecam w 100%

zweryfikowana
Posty: 520
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepszy kryjący podkład

06 mar 2011 - 10:19:53

ten clarins to chyba coś koło 100zł kosztuje:(

Najlepszy kryjący podkład

06 mar 2011 - 10:46:53

tak 160 ale podaje tutaj jako przykład dla wszystkich czytających jeśli ktoś by chciał spróbować, pozdrawiam:)

Najlepszy kryjący podkład

06 mar 2011 - 10:49:41

vichy dermablend bądź eris pharmaceris f, trochę tańszy szukaj w aptece

Najlepszy kryjący podkład

06 mar 2011 - 10:51:03

Rimmel - był taki jeden , ma taką zakrętkę granatowo - fioletową ... ;P
ale robi efekt maski :-(
Ja też miałam trądzik ale już go zwalczyłam :D w 3 miesiące ! jeżeli chcesz wiedzieć jak to zrobiłam zapraszam na priv , powiem ci co i jak :)

a tak to teraz używam z FM Make Up , ten za 45 zł . ( u mnie możesz kupić 40% taniej :) + 2 zł przesyłka ) .
Jest świetny. Zakrywa mi moje małe blizny :)

zweryfikowana
Posty: 194
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepszy kryjący podkład

06 mar 2011 - 10:52:42

Cytat
1basia89
Cytat
AniuLala
Hej Dziewczyny!

Szukam jakiegoś dobrego ( i nie kosztującego fortunę :P) podkładu kryjącego.
Mam cerę trądzikową, sporo blizn mi pozostało i chciałabym to jakoś przykryć.

Mogłybyście coś polecić?

Co sądzicie o podkładach w kompakcie?

Najlepszy podkład kryjący to Dermacol - bez wątpienia. sama używałam go do ukrycia blizn i wyrównania kolorytu cery. Sprzedaję go na szafie, bo jest mi już nie potrzebny. Tani i skuteczny.


polecam, sama uzywam.tylko tzrba dawać mało, albo jak ja mieszam z innym podkładem

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:03:19

O tyle dobrze, że trądzik i ślady po nim mam tylko w strefie T, więc nie musiałabym pokrywać podkładem całej twarzy :)

Kusi mnie Dermacol... tylko nie mam gdzie wypróbować koloru. Nie chcę po raz kolejny kupić kota w worku.

Clarins brzmi fajnie, to już wyższa półka. Cena zdecydowanie nie dla mnie.

Jeśli chodzi o Vichy Dermablend, to ma dość ciężką konsystencję. Miałam próbkę. Kryje bardzo dobrze.

Więc albo Demacol, Dermablend lub nowość Max Factora XPerience. Słyszałam, że on dobrze kryje ale jest przy tym lekki.

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:06:17

wg mnie kryjący najlepszy to
MAYBELINE AFFINITONE
a ostatnio kupiłam RIMMEL LASTING FINISH

obydwa kosztują ok 20-25zł

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:08:38

Ja używam Revlon i jestem zadowolona,ostatnio kupiłam podkład z Avonu i też się sprawdza .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wymienię podkład Loreal N1