Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 20:30:27

podejżewam, ze może po jakimś tyg stosowania tego do jasnej karnacji pojawi sie jakaś 'opalenizna', w końcu chyba na jasnej od razu nie bedzie czekolady;D a szkoda:)

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 20:31:51

Polecam z Avonu - natychmiastowa opalenizna ! :)



Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 20:37:21

No właśnie... ja mam strasznie bladą karnację, nie lubie wylegiwać się na słoneczku, a po spędzeniu 5 minut w solarium wychodzę spalona. Znacie może jakiś balsam który muśnie mnie delikatną opalenizną? Tylko bez pomarańczowych efektów:)

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 20:39:06

ja polecam z Ziaji bursztynową opaleniznę, albo z Jonhsona:)

niezweryfikowana
Posty: 512
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 20:45:27

Cytat
TigerEye
Polecam z Avonu - natychmiastowa opalenizna ! :)


Natychmiastowa ??? tzn jak ??
posmaruje sie i od razu widac??
Ten balsam jest koloru brazowego czy jak ??

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 20:46:11

Cytat
poprostumagda
No właśnie... ja mam strasznie bladą karnację, nie lubie wylegiwać się na słoneczku, a po spędzeniu 5 minut w solarium wychodzę spalona. Znacie może jakiś balsam który muśnie mnie delikatną opalenizną? Tylko bez pomarańczowych efektów:)

Też mam strasznie bladą karnację. Jeśli chcesz BEZ POMARAŃCZOWYCH efektów to polecam samoopalacz st. moritz.
Daje szybko bardzo ładny efekt. Mogę nawet powiedzieć, że naturalny. Dziś moja przyjaciółka zauważyła, że ręce mam bardziej "opalone" i zdziwiła się, gdy jej powiedziałam, że to samoopalacz.
Znajdziesz go na allegro. Poczytaj o nim w internecie. Na youtube jest kilka recenzji. Jest naprawdę świetny.
Jeśli się zdecydujesz to pamiętaj o peelingu przed użyciem samoopalacza. Ponadto nie wolno go nakładać bez rękawiczek, bo nie domyjesz dłoni.

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 21:01:07

Cytat
deanna
Cytat
poprostumagda
No właśnie... ja mam strasznie bladą karnację, nie lubie wylegiwać się na słoneczku, a po spędzeniu 5 minut w solarium wychodzę spalona. Znacie może jakiś balsam który muśnie mnie delikatną opalenizną? Tylko bez pomarańczowych efektów:)

Też mam strasznie bladą karnację. Jeśli chcesz BEZ POMARAŃCZOWYCH efektów to polecam samoopalacz st. moritz.
Daje szybko bardzo ładny efekt. Mogę nawet powiedzieć, że naturalny. Dziś moja przyjaciółka zauważyła, że ręce mam bardziej "opalone" i zdziwiła się, gdy jej powiedziałam, że to samoopalacz.
Znajdziesz go na allegro. Poczytaj o nim w internecie. Na youtube jest kilka recenzji. Jest naprawdę świetny.
Jeśli się zdecydujesz to pamiętaj o peelingu przed użyciem samoopalacza. Ponadto nie wolno go nakładać bez rękawiczek, bo nie domyjesz dłoni.

Na allegro teraz wpisałam, tak jak mi napisałaś i nic takiego nie widzę... Jeśli można wiedzieć w jakiej cenie on jest i czy znajde go w sklepie kosmetycznym czy zwykłej drogerii?



Jednak znalazłam. Jednak czy orintujesz się czy znajde go w drogerii?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-09 21:03 przez poprostumagda.

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 21:05:53

najlepszy jest clarins mus w brazowym pudeleczku ,dostaniesz w sephorze,douglasie ale cena 155zl a z takich żółtych i tanich to polecam ziaje:)

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 21:10:28

zapraszam na opalanie natryskowe do kliniki urody w rzeszowie:)

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 21:11:53

Cytat
poprostumagda
Cytat
deanna
Cytat
poprostumagda
No właśnie... ja mam strasznie bladą karnację, nie lubie wylegiwać się na słoneczku, a po spędzeniu 5 minut w solarium wychodzę spalona. Znacie może jakiś balsam który muśnie mnie delikatną opalenizną? Tylko bez pomarańczowych efektów:)

Też mam strasznie bladą karnację. Jeśli chcesz BEZ POMARAŃCZOWYCH efektów to polecam samoopalacz st. moritz.
Daje szybko bardzo ładny efekt. Mogę nawet powiedzieć, że naturalny. Dziś moja przyjaciółka zauważyła, że ręce mam bardziej "opalone" i zdziwiła się, gdy jej powiedziałam, że to samoopalacz.
Znajdziesz go na allegro. Poczytaj o nim w internecie. Na youtube jest kilka recenzji. Jest naprawdę świetny.
Jeśli się zdecydujesz to pamiętaj o peelingu przed użyciem samoopalacza. Ponadto nie wolno go nakładać bez rękawiczek, bo nie domyjesz dłoni.

Na allegro teraz wpisałam, tak jak mi napisałaś i nic takiego nie widzę... Jeśli można wiedzieć w jakiej cenie on jest i czy znajde go w sklepie kosmetycznym czy zwykłej drogerii?



Jednak znalazłam. Jednak czy orintujesz się czy znajde go w drogerii?

a właśnie na etykietce pisze "st. moriz", ale wpisując w google większość pisze tą nazwę dodając literkę "t".
W drogerii chyba tego nie znajdziesz. (Wielu bardzo dobrych kosmetyków nie da się tam kupić. Pozostaje internet).
st. moriz (około 20 zł) jest tańszym odpowiednikiem st. tropez, który kosztuje ponad 100 złotych. Mała jest różnica między tymi produktami.

zweryfikowana
Posty: 881
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 21:13:28

liren pianka brazujaca 20zł ;)

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 21:19:59

ja używam DAX COSMETICS balsam brązujący do ciemnej krancaji...smaruje się 3 razy w tygodniu i efekt jest zadowalający. No i co najważniejsze brak smug:-)

w razie czego wstawię fotkę:-)



Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 21:23:07

Dove i Johnsons&johnsons jest dobry, ale ja polecam samoopalacz w piance z Lirene, cudo ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CO NA ROZSZEZRZONE PORY!!!