Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki balsam brązujący polecacie?

25 kwi 2011 - 15:57:36

... chyba jedynie nałożyć go na dłonie. Mam ten sam problem. do nadgarstka opalona ręka... potem blada dłoń. Próbowałam nałożyć balsam na dłonie posmarowane kremem do rąk, żeby nie było smug, ale na razie nic z tego.
Myślę, że trzeba "speelingować" tą opaloną część, żeby nie było widać aż tak dużego kontrastu w kolorze skóry :)

Jaki balsam brązujący polecacie?

25 kwi 2011 - 16:01:08

na miejsca takie jak dlonie i łokcie mieszaj SOPOT z jakims kremem, czy balsamem

Jaki balsam brązujący polecacie?

25 kwi 2011 - 16:03:59

Chodzi ci o to jak posmarować te dłonie, żeby były też "opalone"? Ale, żeby dłonie od spodu się nie zafarbowały?? Ja robię tak, że po smarowaniu całego ciała myję ręce. Następnie, żeby nałożyć balsam na dłonie - żeby się koloryt skóry nie odróżniał, wyciskam krople na jedną z dłoni i wierzchnią powierzchnią dłoni się smaruje :D pocieram dłonie i już - nigdy nie mam z tym problemu, żeby coś się źle nałożyło i nie odróżnia się "opalona" ręka od "nieopalonej" dłoni. Spot jak dla mnie jest najlepszy. A po peelingu, myciu to schodzi wiadomo, trzeba się smarować codziennie, albo co dwa dni, jak efekt chce się potrzymać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-25 16:06 przez Vanitys.

Jaki balsam brązujący polecacie?

30 maj 2011 - 10:41:22

podbijam :) zastanawiam się właśnie nad takimi kremami. ktoś jeszcze używał?
solarka mi narazie odpada, bo zrobiłam sobie miesiąc temu tatuaż. kiedyś używałam dove, ale strasznie się kleił no i tak miałam smugi :/ a jestem tak biała, że aż wstyd założyć krótkie szorty

Jaki balsam brązujący polecacie?

30 maj 2011 - 10:47:21

ja jestem zadowolona z dove nawet bardzo teraz był na przecenie wiec sie zaopatrzyłam cena przez pół a moja mam zadowolona jest z ziaji bardzo ładnie ja brazuje i nie ma zadnych smug zreszta ja po dove tez nie
zrob dobly peeling i rownomiernie rozsmaruj na ciało powinno byc dobrze smugo to efekt złego nałozenia prawdopodobnie

zweryfikowana
Posty: 153
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki balsam brązujący polecacie?

30 maj 2011 - 15:23:50

Sopot Spa Ziaja i tak chyba z tego wszytskiego jest najlepszy.
Można trochę zetrzeć tą linię odznaczającą się tak żeby była mniejsza,
ale każdy samoopalacz czy balsam brązujący tak robi

Jaki balsam brązujący polecacie?

30 maj 2011 - 15:27:46

Ja kilka dni temu kupiłam brązujący Dove i też za 1 razem nie posmarowałam dłoni,i miałam tak jakbym była w rękawach :D Trudno,że niby nie wolno smarować dłoni,przecież nie będę chodziła z 1/4 rąk białą,teraz smaruję i dłonie tylko baaardzo dokładnie wcieram i daję dość małą warstwę. Wszystko mam już równomiernie opalone :)

Jaki balsam brązujący polecacie?

30 maj 2011 - 15:31:48

Też niedawno kupiłam ten balsam i jestem strasznie zadowolona ;-) co prawda posmarowałam się nim 4 dni pod rząd, a potem już się nie smarowałam i po jakiś 3 dniach już się całkiem zmyło.. a smarować się cały czas codziennie to chyba też przesada, więc od dziś zaczynam nową taktykę smarowanie co 2 dni :) Jeżeli chodzi o dłonie to też miałam ten sam problem, ale mój bystry facet doradził, żebym po nałożeniu myła tylko wewnętrzną stronę dłoni i pomogło :-) Pozdrawiam !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-30 15:32 przez szyniaaa.

Jaki balsam brązujący polecacie?

30 maj 2011 - 15:38:28

też polecam SOPOT ZIAJA - a co do nierównomiernego smarowania - u mnie najbardziej widać na stopach :/ Jak sobie z tym radzicie?

Jaki balsam brązujący polecacie?

30 maj 2011 - 15:40:01

isc na solarium ;D

Jaki balsam brązujący polecacie?

30 maj 2011 - 15:42:05

Droga izusjp, wątek dotyczy balsamu brązującego, a nie solarium

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki balsam brązujący polecacie?

30 maj 2011 - 18:50:32

też mam ten balsam, najpierw nakładam go na ciało a potem na ręce i stopy mieszam ze zwykłym jakimś balsamem i żadnej róznicy nie ma :)

Jaki balsam brązujący polecacie?

30 maj 2011 - 18:53:30

fajne są te brązujące, ja też się smaruję/smarowałam na wieczór, ale zawsze po smarowaniu dokładnie myłam dłonie z naciskiem na paznokcie, bo żółcieją strasznie :(
ale kosmetyk super efekt daje :)

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 20:23:02

no właśnie, jaki Waszym zdaniem jest najlepszy balsam brązujący?

ja używam na zmianę Dove summer glow do jasnej karnacji i z Oriflame - ale po 4 aplikacjach jakoś efektów nie widać;| miałam kiedyś Ziaja Sopot bursztynowa opalenizna, powiem Wam, że chyba był najlepszy:) jak skończę używać te co mam teraz to chyba skuszę się po raz kolejny na Ziaje:)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-09 20:24 przez kowalikowa.

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 20:26:38

Ma mam Dove do ciemnej karnacji i jest świetny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CO NA ROZSZEZRZONE PORY!!!