Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki balsam brązujący polecacie?

21 mar 2011 - 21:54:26

na wizaz.pl znajdziesz ;)

Jaki balsam brązujący polecacie?

21 mar 2011 - 21:55:54

Ona pytała o BALSAMY BRĄZUJĄCE a nie samoopalacze a jest w nich zasadnicza różnica!

Jaki balsam brązujący polecacie?

21 mar 2011 - 21:58:13

odradzam balsam z brązujący z Nivea - zostawia plamy , szczególnie na szyji i brzuchu blee..
hm polecam balsam z Ziaja Sopot cena ok. 12zł

Jaki balsam brązujący polecacie?

21 mar 2011 - 21:58:27

polecam balsam Sopot firmy Ziaja, używam od kilku lat:D

Jaki balsam brązujący polecacie?

21 mar 2011 - 21:59:43

ja używałam już dove, johnsona, garniera i moim zdaniem jeśli już muszę wybierać to garnier (ok. 25zł pewnie - nie pamiętam), ale jak dla mnie to one wszystkie po prostu śmierdzą. tzn. mi przeszkadza zapach charakterystyczny dla balsamów brązujących.

Jaki balsam brązujący polecacie?

21 mar 2011 - 22:06:54

Polecam samoopalający mus firmy Lirene - do twarzy i ciała (ok 18 zl) , efekt opalenizny widoczny po kilku godzinach, nie pozostawia smug, nie brudzi ubrań, wystarcza na ok 3 miesiące :)



Jaki balsam brązujący polecacie?

21 mar 2011 - 22:08:07

ST. MORIZ naprawde swietny, ja polecam tylko i wylacznie go, a uzywalam wiele

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 mar 2011 - 18:42:34

po lirene miałam uczulenie, ale działał i pięknie pachniał kawą, miałam ten ciemniejszy, w ogóle po wszystkich kosmetykach z tej firmy skóra mnie swędzi i i jest czerwona, także uważajcie :)

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 mar 2011 - 18:44:53

dla mnie najlepszy jest Ziaja Sopot! ; )

Jaki balsam brązujący polecacie?

13 kwi 2011 - 11:20:23

cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie tego balsamu , otóż użyłam go na noc i jestem zadowolona wiadomo pierwszy raz w niektórych miejscach troszkę za dużo , ale już dzisiaj będzie dobrze, bo już wiem ile nakładać :) ale teraz pytanie nie wolno nakładać na dłonie ? no więc umyłam później ręce tak jak pisało na opakowaniu tylko wstaje teraz i widać kurcze różnice tzn widoczną linię , że dłoń już nie jest posmarowana jak na to zaradzić jak nakładać dzisiaj pomóżcie no i jeszcze jedno pytanie teraz jak się pójdę kąpać i zastosuję peeling to mi się to wszystko zmyje czy trochę zostanie czy jak ? :D bo co mam się nie myć i nałożyć wieczorem drugą warstwę nie wyobrażam sobie tego szczerze mówiąc ... poradźcie :)

Jaki balsam brązujący polecacie?

13 kwi 2011 - 11:23:31

to jest balsam brązujący wiadomo ze zetrze sie pod wplywem peelingu, smaruj sie nim po prostu codziennie jak zwyklym balsamem albo co drugi dzien...bo inaczej to sie sciera i tak dalej...(tez stosowalam) a dlonie musisz po prostu dokladnie umyc.....

Jaki balsam brązujący polecacie?

13 kwi 2011 - 11:24:10

Najlepiej się nie myć:) bo prawda jest taka, że to cięzko schodzi, nierownomiernie.
Ja tak na wakacjach się opalalam i na wieczor smarowałam sopotem, zeby byl lepszy efekt, Po powrocie wygladalam super, ale pozniej sopot zaczał schodzic, a ze mam sucha skore to tak nierownomiernie;/ szczegolnie na rękach bylo to widac, robilam peelingi itd...ale porazka. ze 3 dni nie wychodzilam z domu zanim calkiem nie zmyłam tej sztucznej opalenizny...

Jaki balsam brązujący polecacie?

13 kwi 2011 - 11:25:44

no w tym problem , że właśnie dłonie mam dokładnie umyte i widać właśnie tą linię , że one już nie są posmarowane ;/

Cytat
ange1a
Najlepiej się nie myć:) bo prawda jest taka, że to cięzko schodzi, nierownomiernie.
Ja tak na wakacjach się opalalam i na wieczor smarowałam sopotem, zeby byl lepszy efekt, Po powrocie wygladalam super, ale pozniej sopot zaczał schodzic, a ze mam sucha skore to tak nierownomiernie;/ szczegolnie na rękach bylo to widac, robilam peelingi itd...ale porazka. ze 3 dni nie wychodzilam z domu zanim calkiem nie zmyłam tej sztucznej opalenizny...

ojej chyba dam sobie z tym spokój jednak .. i poczekam na słoneczko :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-13 11:27 przez anka08.

Jaki balsam brązujący polecacie?

13 kwi 2011 - 11:31:07

ogolnie taki balsam to fajna sprawa. Np na nogach to super efekt, ladnie roznomiernie "opala" i jak schodzi to tez rownomiernie, tylko na rekach u mnie to fatalnie wygladało..
jak masz normalna skórę to u ciebie powinno ladnie to wygladac. z umiarem stosowany da fajny efekt. Najlepiej smarowac się co kilka dni, nie codziennie, zeby nie bylo grubej warstwy:)

Jaki balsam brązujący polecacie?

13 kwi 2011 - 11:37:47

Cytat
ange1a
ogolnie taki balsam to fajna sprawa. Np na nogach to super efekt, ladnie roznomiernie "opala" i jak schodzi to tez rownomiernie, tylko na rekach u mnie to fatalnie wygladało..
jak masz normalna skórę to u ciebie powinno ladnie to wygladac. z umiarem stosowany da fajny efekt. Najlepiej smarowac się co kilka dni, nie codziennie, zeby nie bylo grubej warstwy:)

kochana a czy można coś poradzić na tę nieznośnie widoczną linię między ręką a dłonią ..? ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

chłopak ;((((